Bede potrzebowal sie dostac z dworca w Poznaniu do Swarzędza. Jak najlepiej tam dojechac? jaka cena takiego np. busa? i ile sie jedzie? dzieki
tak sie sklada, ze jestem ze Swarzedza, wiec...
z dworca idz na przystanek "Most Dworcowy". Tam wsiadz w tramwaj nr 6 w strone "Miłostowo". Wysiadz na przystanku "Rondo Sródka" (jest to dworzec autobusowy - w sumie 3-ci jaki bedzie dane ci minac; 1-ym bedzie dworzec autobusowy PKS, zaraz po ruszeniu z Mostu Dworcowego; 2-gim Dworzec Rataje na Rondzie Rataje - taki ciemno-niebieski; 3-cim wlasnie Dworzec Sródka na Rondzie Śródka - taki czerwonawo-rdzawy) - dotrzesz na niego po ok. 15-20 minutach jazdy z Mostu Dworcowego. Na ten tramwaj potrzebowac bedziesz biletu MPK, kupisz go chocby w kiosku na dworcu - koszt: 15 min - 1 zł (ulgowy), 2 zł (normalny).
Na Śródce przesiasc sie musisz w komunikacje podmiejska, swarzedzka. Sa to autobusy czerwono-zolte. Linie 405 lub 401. W zaleznosci dokad jedziesz. Napisz gdzie dokladnie masz sie udac, to podpowiem Ci, w ktorego busa wsiasc Koszt: bilet mozesz kupic u kierowcy - wtedy 3 zł (ulgowy), 5 zł (normalny). Jest tez mozliwosc kupienia na dworcu, jak znajdziesz odpowiednie okienko - tam o 1 zl tansze.
Panowie polećcie jakąś fajną knajpkę na kolację we dwoje
preferencje kulinarne??
specjalnych brak, chodzi o restaurację z fajnym klimatem
Czerwony fortepian byl w porzadku, ale nie wiem czy restauracja jeszcze działa. W srodku był jak nazwa wskazuje wielki czerowny fortepian, i wieczorami gosciu grał Jedzenie bdb.
Goko
Kuchnia Japońska na ul. Woźnej PS Dosc ciekawy maja kibel
Mykonos
Kuchnia śródziemnomorska na placu wolności.
Z tanszych to Sorella jest ok, maja dobre makarony (pizzy nie jadam).