Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
dziś liczę na dobre występy 2 panów : Landertingera i Therezova..ruske tak jak AG napisał jest w formie rosnącej i to jest już widoczne wieć myślę , że dziś przy 2 strzelaniach i naprawe dobrym biego może być w czołówce nawet w pierwszej 6 ..

Dominik - przedwczoraj pechowe pudło bo gdyby nie to mogło być byc nawet zwyciestwo...miejsce w 10 jak najbardziej do gry po kursie 1,5

Schipulin - Mesotisch 1 ...austriak pogubił sie całkiem ja zagrma po kursie 1,7 na Schipe..

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Ktos wie czemu Fak nie biegl w biegu na 20 km?

Zastanawiam sie nad pograniem na Hofera po 1.8 - ewidentni mu sprint lezy

To samo zastanawiam sie na pogranie Ferrego z Sumanem po 1.72, ktory takze nie biegl 2 dni temu.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Inzaghi78
Ze wszystkim bym sie zgodzil oprocz tego Bergera smirk nie lubie przeciw niemu grac bo jest nieobliczalny !! Jesli akurat bedzie mial dzien konia na strzelnicy to Tcherezova zdmuchnie wink

o kur... laugh

ale nie wiedzialem ze az tak nieobliczalny grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ja dzisiaj gram przeciwko Sleptsovej.

Helena Ekholm vs Svetlana Sleptsova... Helena Ekholm @ 1,61 Ladbrokes 6/10
Kaisa Makarainen vs Svetlana Sleptsova... Kaisa Makarainen @ 1,62 bet365 7/10

Nie wierze ze dzisiaj Slepa nie popelni jakis bledow na strzelnicy. O dziwo dobrze biegla na 15km. Dobre smary czy dzialanie dopingu z Ostersund ? Nie wiem. Wiem, ze dzisiaj Makarainen bedzie wysoko, a Ekholm stala dobra forma. U obu przewiduje po jednej karnej rundzie, wierzac ze Slepa walnie 2 lub 3 pudla. Makarainen w biegu lepsza, ale wlasnie daje do myslenia ten 15km Indywidualny.
Ja Svete widze miedzy 10-20 miejsce, podczas gdy Kaise TOP 5 a Ekholm TOP7

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Race Specials (Lars Berger will lead after the 1st shooting) YES @ 1.65

Berger na starcie 21.7 sekund przwagi nad Martinem, 23.8 nad Ivanem, dalej Svendsen 47.4.
Lars jeszcze kilka sekund dolozy na trasie i wbiegajac na strzelnice bedzie mial przewage ktora nawet przy 1 pudle pozwoli mu zachowac pozycje lidera po 1 strzelaniu.
Warunki na strzelniy w Ruhpolding dobre.. przez ostatnie trzy dni obserwowalismy bardzo dobrze strzelania.. Lars to Lars wiadomo.. jednak w pozycji lezacej nie jest taki najgorszy... duzo gorzej wyglada to na stojaka.
w takich warunkach 2 pudel raczej nie zrobi, choc to zadna pewka : )

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Miki Greis - Krzys Sumann [1] 1.55 Bwin

Sumann sie popsul.. fatalne starty ostatnio.. mimo wielkiej sympatii jaka darze austryjaka nie widze szans aby mogl wygrac z bedacym w swietnej formie ostatnio niemcem. BIegowo Miki go deklasuje w tym momencie.. jezeli nie bedzie serii pudel na strzelnicy to bedzie izzzi wink
Wystarczy przesledzic starty po przerwie noworocznej obu panow jak na dloni widac jak wiele ich dzieli.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by Rivaldinho
Race Specials (Lars Berger will lead after the 1st shooting) YES @ 1.65

Berger na starcie 21.7 sekund przwagi nad Martinem, 23.8 nad Ivanem, dalej Svendsen 47.4.
Lars jeszcze kilka sekund dolozy na trasie i wbiegajac na strzelnice bedzie mial przewage ktora nawet przy 1 pudle pozwoli mu zachowac pozycje lidera po 1 strzelaniu.
Warunki na strzelniy w Ruhpolding dobre.. przez ostatnie trzy dni obserwowalismy bardzo dobrze strzelania.. Lars to Lars wiadomo.. jednak w pozycji lezacej nie jest taki najgorszy... duzo gorzej wyglada to na stojaka.
w takich warunkach 2 pudel raczej nie zrobi, choc to zadna pewka : )
@riva gdzie ten wynalazek jest do pobrania??

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by kacperek76
gdzie ten wynalazek jest do pobrania??
tobet, w zakladce 'wiecej zakladow'

W poscigowym to na Norwegow trzeba stawiac, dobrze ssobie radza jesli chodzi o walke karabin w karabin.

Pedziwiatr w Betsafe wyceniany jest na 5 z hakiem (zaklad 'rest of the field'), a reszta >10. Czy jest mozliwe aby Lars strzelil chocby te 17/20 ? Chcialbym napisac ze tak, ale bardzo watpliwe. Czuje ze jak bedzie wysoko to i tak na 4 strzelaniu sie posypie. Ja jednak nie skreslam go calkowicie i czekam na TOP 5/7/10. Mysle ze teraz ma spora szanse na cos wiecej.

Jutro raczej gra na Svendsena i Boe. Te szybkobiezne norweskie pociagi w sam raz pasuja do tego wyscigu. Licze ze i tym razem odegraja znaczace role.

U kobiet stawiam na Zaitseva, a na pewno nie PRZECIWKO. Czuje ze jutro Rosjanka TOP3 bierze na karabin.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Kto wygra IBU Biathlon Men World Cup 2010/2011 - 12.5km Pursuit Ruhpolding
Typ: M. Fourcade
Kurs: 4.00
Buk: Ladbrokes
Biathlon, Bieg pościgowy mężczyzn

Jako, że nic dwa razy się nie zdarza w dzisiejszym biegu pościgowym stawiam na zwycięstwo Martina Fourcade. Lars Berger miał wczoraj dzień konia i dzięki bezbłędnemu strzelaniu i tradycyjnej już świetnej dyspozycji biegowej wygrał bieg sprinterski. Powtórki w dniu dzisiejszym się nie spodziewam, gdyż strzelań będzie dwa razy więcej, a w dodatku będą one wykonywane przy dużo większej presji goniących zawodników. Tym samym naturalnym typem wydaje mi się zwycięstwo Martina Fourcade, który traci do Norwega 21.7 sekundy. W sobotę w biegu Francuz nie tracił zbyt wiele (miał czwarty czas ze stratą 13.2 podczas gdy taki Svendsen siódmy! ze stratą 20.8), dlatego też zakładam, że 2-3 pudła więcej Larsa powinny pozwolić "salamandrze" wskoczyć na pierwszą pozycję. Nie bez znaczenia jest również to, że Francuz w sobotnim starcie wypracował sobie sporo przewagę nad innymi rywalami, jak Boe czy Svendesen, którzy tracą do Fourcade ok. 25 sekund. Z kolei Tcherezov, którego oddech Martin będzie czuł na swoich plecach od samego startu pomimo świetnej dyspozycji strzeleckiej jest nieco gorszy w biegu od Fourcade.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Lars Berger vs Christoph Sumann... Lars Berger @ 1,83 Ladbrokes 4/10

Pisze to z lekko drzaca reka. Berger to TOP 3 biegu, z reszta w TOP 3 mam samych Norwegow. Ale strzelanie to u niego pieta Achillesowa, kula u nogi itp. i wlasnie najwiekszze obawy mam tutaj. Sumann ma strate prawie 57 sekund, duzo. MUSI strzelac na '0' aby zblizyc sie do Bergera, ktory majac nawet 3/4 pudla jest w stanie spokojnie wyprzedzic go na trasie. Podsumowujac: Berger fanatstyczny bieg, strzelanie -> laugh Sumann strzela bardzo dobrze, bieg -> puke
Nie wiem czemu ale czuje ze dzisiaj bedzie norweskie podium i... Lars na najwyzszym stopniu. Powaznie.

p.s. co ciekawe w sprincie kobiet triumfowala 'pedziwiatrowa' siostra aplauz

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by Ojro
Nie wiem czemu ale czuje ze dzisiaj bedzie norweskie podium i... Lars na najwyzszym stopniu. Powaznie.

akurat w to nie wierze.. Lars nie bedzie strzelal na czysto, nie ma takiej opcji. Za to M. Fourcade juz calkiem mozliwe ze zakreci sie przy 18-19/20. W biegu, az tak ogromnje roznicy miedzy nimi nie ma. W zasadzie licze na 2 pudla wiecej Bergera i zwyciestwo Francuza w tej parze.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by Ojro
Nie wiem czemu ale czuje ze dzisiaj bedzie norweskie podium i... Lars na najwyzszym stopniu. Powaznie.

nie widzę szans na zwycięstwo Bergera.
4 strzelania to po prostu za dużo. Może prowadzić po pierwszej zmianie, może być lepszy od Sumanna, ale aż tak dobrze by wygrać nie będzie.
W świetnej formie jest Martin Fourcade, bardzo mocny Tcherezov a do tego dodać jeszcze trzeba Svendsena i Boe...
Któryś z wymienionej czwórki na pewno poradzi sobie z Bergerem, dla mnie to oczywista oczywistość wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
na początek pościgowy mężczyzn...

Boe w top6 1.35 betsafe. Młody Norweg w świetnej formie, lider Pucharu Świata, najlepszy w klasyfikacji biegów pościgowych. Nie ma większych wpadek, dziś znów sporo powinien nadrobić szybkością strzelania do tego biegowo bardzo dobrze, myślę że w top6 będzie spokojnie.

Tcherezov - Sumann 1 1.35 unibet. Widać że jest w wysokiej formie, strzelecko nie powinien zawalić, a forma biegowa dobra. 33 sekundy przewagi nad nie najlepiej biegającym Sumannem, powinien dać rade.

Boe - Sumann 1 1.33
tipsport. Biegowo zbyt duża różnica między nimi, Boe spokojnie sobie z nim poradzi.

M.Fourcade top6 1.38 tipsport. Według mnie główny faworyt do zwycięstwa, wyniki mówią same za siebie, lepszy biegowo od Tcherezova, czy faktycznie wygra nie wiem, zobaczymy, ale nie wierzę by mógł wypaść z szóstki, musiałby koszmarnie pudłować, co jest bardzo wątpliwe.

no i z wyższych kursów podoba mi się Bergman - Stephan 2 2.35 betsafe. Biegowo i w indywidualnym i w sprincie lepszy Niemiec, jakoś Szwed mnie nie przekonuje od dłuższego czasu, bardzo przeciętne występy, dlatego spróbuję za drobne bo Niemiec strzela przyzwoicie i typ jak najbardziej ma szanse wejść smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969

Madzia Neuner @3.5 <ladbrokes>
O zwycięstwo w dzisiejszym biegu powalczy moim zdaniem pierwsza startująca trójka czyli Berger, Henkel oraz Neuner. Pozostałe zawodniczki być może będą potrafiły wdrapać się na podium, jednak najwyższe miejsce pozostawiam dla jednej z wymienionych. Moim zdaniem będzie to reprezentantka gospodarzy, Madzia Neuner, mistrzyni olimpijska w tej specjalności. Będzie to dla niej pierwszy start w biegu pościgowym w tym sezonie. W Ruhpolding wygrywała już w sezonie 2008/2009. Magdalena oczywiście biega najlepiej ze stawki, a i na strzelnicy liczę dziś na jej dobry występ. Pogoda ma być ładna na trasie, bez opadów, bez wiatru. Patrząc na to jak Madzia leci po trasie, nawet przy dwóch pudłach powinna pozamiatać konkurencje i zwyciężyć.

Berger? Chyba swój limit szczęścia już wykorzystała i dziś będzie pudłować.
Henkel? Strzela tu bardzo dobrze, jednak podobnie jak Berger nie wierze, że będzie strzelała na czysto.

W innych bukach @4 wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Swietne bety AG, dzieki za Stephana.. tez chcialem to grac i sie wahalem ostatecznie mnie przekonales : )
Szkoda Larsa.. on sie nigdy chyba nie zmieni grin brawa dla Ferryego, choc kibicowalem Mikiemu.

u kobiet kibicuje Madzi, Henkel zlapala wysoka forme.. ona bedzie jej glownym rywalem. Duza szansa ze obie stana na podium.

mozna sprobowac w bet365 roznice zwyciestwa:
0-9.9 s. @ 4.50
10-14.9 @ 6.00

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
[Linked Image]


Anterselva

Program zawodów:
20.01 14:30 - Sprint [M]
21.01 14:30 - Sprint [K]
22.01 13:00 - Poscig [K]
22.01 15:30 - Poscig [M]
23.01 12:45 - Mass [K]
23.01 14:45 - Mass [M]


Linki:

LIVE [biathlonresults.com]
biathlonworld.com [biathlonworld.com]
Oficialna stronka zawodow [biathlon-antholz.it]

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Ciekawa oferta u Tobet:

Shooting Special (H2H Prone/Standing Shooting)

Bjoern Ferry - Tomasz Sikora... Tomasz Sikora @ 2,05/2,25 8/10 i 8/10

Tomek bedzie biegl po chorobie. Watpie aby szybko biegl. Za to moze wolniej ale pewniej strzelac, a w obecnnym sezonie na prawde idzie zarobic na jego strzelaniu. Konkurent jesli ma swietny dzien to jest na '0', ale czesciej zdaza mu sie byc gorszym na strzelnicy. Wg mnie kursy warte ryzyka i wyzszej stawki. W szczegolnosci te na stojce.

Gralbym ten NA Summana, a PRZECIWKO Bergerowi.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Ojro
Ciekawa oferta u Tobet:

Shooting Special (H2H Prone/Standing Shooting)

Bjoern Ferry - Tomasz Sikora... Tomasz Sikora @ 2,05/2,25 8/10 i 8/10
mam pytanie: Czy ktos z Was zagral te zaklady? I jak zostaly rozliczone ? Czy Tobet/NB pozwolil zagrac za duze stawki >1k ?

jesli nie tutaj, to prosilbym na priv piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Marie Laure Brunet vs Svetlana Sleptsova... Marie Laure Brunet @ 1,72 LB 6/10

Ciekawa para w Ladbrokes. Osobiscie nie wystawilbym tego, a jak juz to kurs na Marie bylby <1,6. Dlaczego tak nisko? Francuzi dobrze sobie radza w Nowym Roku. Zadziwiajaco dobrze jezdza, co moze byc spowodowane dobrym wytrenowaniem lub dobraniem smarow. Ponadto, Brunet dobrze strzela, nie robi zbyt wielu bledow na strzelnicy i jest bardziej regularna.
Sleptsova, slabiej biega, ogolnie Rosja slabo wypada i nie mam tutaj na mysli tylko biegi. Na strzelnicy roznie, raz swietnie i 100% raz kiepsko i potrafi po 'lezaku' byc wysoko, a potem z marszu 2/3 pudla i spada.
Kurs na Slepa 2,0 nie reprezentuje dla mnie zadnego value, a Brunet mimo ze faworytka to i owszem. Ja wystawilbym Brunet z Zaitseva, a nie ze Sveta.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
lool, a w toto Slepa jest faworytka 1,75 - 1,85. NIGDY boks

hmm... nie chce pisac ze to smieszne i drwic z oddmakerow, bo jakby tak Sveta wygrala z Marie. Ale ja uwazam ze dzisiaj Slepa nie bedzie w top10. A stawiac ja jako faworytke ?

znalazl ktos zaklad na necie gdzie Brunet w parze ze Sleptsova jest dogiem ?

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,686 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,059
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1