Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#439007 02/11/2005 19:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Kurcze Cavaliers.. spread -12 za wysoki dla mnie... Charlotte pokaze pazurki w tym sezonie i tu sklanialbym sie do plusowego handi..

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dokładnie tak.
Ponieważ w każdym sezonie pozwalam sobie na ryzykowne,długoterminowe prognozy,na temat jaki underdog sprawi niespodziankę,to i w tym sezonie sprobuję.

2 lata temu Heat,rok temu Bulls,a tym sezonie...Bobki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Charlotte w PO...a co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pierwsze mecze,wiec,moim zdaniem,nie warto angazować wiekszych pieniedzy.
Ja zagram na poważnie od 8-10 kolejki,do naszego rankingu tak samo.

Na dzisiejsza noc za little stake spróbuję dubelka
DEN -hc
CHA +hc

U/O na razie odpuszczam,ale będę się przyglądał uważnie ,bo wydaje mi sie,że listopad będzie overowy.

Pozdrawiam wszystkich fanów NBA

Bonus: Unibet
#439008 02/11/2005 20:16
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
Quote
Quote
Kurcze Cavaliers.. spread -12 za wysoki dla mnie... Charlotte pokaze pazurki w tym sezonie i tu sklanialbym sie do plusowego handi..

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dokładnie tak.
Ponieważ w każdym sezonie pozwalam sobie na ryzykowne,długoterminowe prognozy,na temat jaki underdog sprawi niespodziankę,to i w tym sezonie sprobuję.

2 lata temu Heat,rok temu Bulls,a tym sezonie...Bobki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Charlotte w PO...a co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pierwsze mecze,wiec,moim zdaniem,nie warto angazować wiekszych pieniedzy.
Ja zagram na poważnie od 8-10 kolejki,do naszego rankingu tak samo.

Na dzisiejsza noc za little stake spróbuję dubelka
DEN -hc
CHA +hc

U/O na razie odpuszczam,ale będę się przyglądał uważnie ,bo wydaje mi sie,że listopad będzie overowy.

Pozdrawiam wszystkich fanów NBA

panowie ale z tego co ja się orientuje to dziś mamy mecz Cavs - Hornets a Bobki grają z Bykami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#439009 02/11/2005 20:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
:-)))

Vson,plusowe handi na Bobki w tym sezonie to mój sztandarowy typ,nawet jezeli grają z Bykami w Chicago:-)

#439010 02/11/2005 20:33
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ale sie zamieszalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niemniej chcialem napisac 2 w 1... Podtrzymuje opinie o tym ze Charlotte nie beda tylko chlopcami do bicia.. ale czy beda w playoffs? Nie... takiego dlugoterminowego zakladu bym nie zawarl, ale bede im kibicowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bobki powinny sporo poprawic swoj ubiegloroczny bilans ale miejsca 9-12 w konferencji beda sukcesem...

A co do meczu Cleveland - NO Hornets... to podtrzymuje.. i tak zagralbym plusowy spread... co wczoraj Sacramento zrobilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> drugi taki mecz Hornets pewnie sie nie zdarzy, ale wiecej niz 12 po wczorajszym raczej nie przegraja.. Ale to tylko moje zdanie... Zobaczymy jak sprawdzi sie duet LeBron-Larry Hughes...

Pozdrawiam
Dominik

#439011 02/11/2005 20:45
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
idę o zakład z każdym że w tym roku Bobki jeszcze nawet nie powąchają fazy play-off <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

stawka jakiś dobry alkohol oczywiscie w rozsądnej cenie, chętnych proszę o zgłoszenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#439012 02/11/2005 21:00
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Na dzis polecam Indiane + Miami. Wyjdzie z tego ladny dubelek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A dlaczego te typy ? Bo sadze, iz przyjezdni sa lepsi na "papierze" i w tych meczach to potwierdza.

#439013 02/11/2005 21:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ciesze się ,widząc,że spora grupa userów widzi zwycięstwo Miami:-)

Ja jako fan Heatuff jestem póki co bardziej sceptyczny,ponieważ uważam,że budowa zespołu nie poszla w dobrym kierunku i jak z tego wszystkiego wyjdzie jakies "galacticos" to wypisuje się z grona kibiców Miami:P

Dodam tylko,że w Memphis Szaqowi szło zawse jak po grudzie,a to jeszcze bardziej studzi mój optymizm.
Nie będę miał jednak nic przeciwko,jezeli Heat zaczna sezon od wygranej,ale....dla mnie ten mecz jest no bet.

Vson,ja oczywiście przyjąłem Twój zakład:-)

#439014 02/11/2005 21:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Zauważyłem wzmożony ruch w dziale - dlatego pozwolę sobie wtącić 3 grosze:
1. Memphis Grizzlies - Miami Heat - 1
a/ Miśki zawsze groźne u siebie (nawet dla najlepszych)
b/ Gasol z Wrightem nie koniecznie muszą być być gorsi od Shaqa - wręcz przeciwnie - mogą próbować szybko zmęczyć "półtora-metrowego (waga)" olbrzyma - pozostanie zatrzymać Wade-a, ale Fratello i na niego powinien znaleź jakąś recetę
c/ wyniki meczy sparingowych (napewno nie przełożą się na ligę) pokazały, że Heat do optymalnej formy daleko
c/ początek sezonu - jak co roku będzie obfitował w małe i większe niespodzianki (i tu liczę na takową).

Oprócz tego na dziś spróbowałem Boston(-3,0) - klub z tradycjami, zawsze groźny u siebie, a i przeciwnik (NYK) jak najbardziej do obegrania oraz under 199,5 w meczu - w Toronto - tu sugurowałem się ostatnimi zdobyczmi pkt. obu zespołów.
Podobnie jak moi poprzednicy podchodzę do pierwszych 5-8 kolejek z dużym dystatansem - ale rozgrzewkowo trzeba poprobować nawet za niewielkie stawki

#439015 02/11/2005 22:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Witam ponownie...

Do Indiany dokooptowalem... Denver -6,5 @1,9 Unibet 3/10

Z komentarzy pomeczowych wynikalo ze Nuggets nie zawiedli wczoraj, ale z kim grali... glownymi faworytami do mistrzostwa.. Dzisiaj mecz u siebie i lakersi... 2 mecz kary George'a Karla i na lawce zastapi go asystent Scott Brooks.. nie wiadomo czy zagra Nene ktory opuscil wczoraj boisko i mial zostac dzis przebadany... Handicap 6,5 moim zdaniem do przelamania.. Lakers moga byc chimera w tym sezonie.. albo wygrywac przegrany na papierze mecz, albo poniesc kleske nieoczekiwana... Dzisiaj moze byc kleska oczekiwana, Denver maja dobry bilans ubieglosezonowy z L.A. oba mecze w Kolorado wygrali wyraznie... Dzisiaj moze byc podobnie...

2 typy na dzis, nie ma co szalec.. lepiej mniej a celniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 02/11/2005 22:13.
#439016 02/11/2005 22:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
WitaM
Tak samo zagrałem jak mój poprzednik tylko dodałem do tego dubelka NJ.
Indiana @ Orlando:
IND Pacers (-7) 1.909
Milwaukee @ New Jersey:
NJ Nets 1.227
LA Lakers @ Denver:
DEN Nuggets (-6.5) 1.909

za skromna stawke bo nie ma co szaleść na początek.
Pozdrawiam

#439017 02/11/2005 22:58
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
ruchy Pinnacle w ciągu ostatniej doby na spotkania 2.11:

- podwyższenie handiacpa na Indiane z 6 pkt do 7 ...kursy podobne

- spadek kursu na Toronto z 2.17 na 2.07

- spadek kursu na NJ Nets handi -8.5 ..z 1.96 na 1.926

- spadek kursu na Boston z 1.65 na 1.57

- Miami w góre..ML (1.42 na 1.46) jak i handi (z 1.90 na 2.01)

- Detroit z 1.29 na 1.26 (podniesiona linia handi z 7.5 na 8 i kurs spada -> 1.926)

- Portland spada z 7.55 na 6.55

- Charlotte ..niewielka korekta kursu z 5.14 na 5.10 do tego linia handi + zmiejszona z 9 na 8.5

- Houston podniesiona linia na handi z 7 na 7.5

- Utah z Dallas praktycznie bez zmian...

- LA Clippers spadek kursu na ML z 3.70 na 3.35 ..oraz handi z 7 na 6 pkt..

- Atlanta .. kurs na handi +12 spadł z 2.12 do 1.97

- LA Lakers kurs mocno w góre.. z 3.35 na 3.56



a ja dziś wybrałem :
Memphis - Miami under 187 - u ziemniaków.. ostatni meczyk na kuponie..

LA Clippers +6 @1.97
Atlanta +12 @1.97
Houston un190.5 @1.90
Memphis +5 @1.90
Boston @1.575

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#439018 03/11/2005 08:38
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Z góry przepreszam ze o to pytam w tym dziale, ale tu jest najwiecej osob grającyvh spread'y

Zagrałem dzisiaj w nocy taki oto zakład
Denver - LA
1 kwarta Denver " -2pkt "
kwarta zamkonczyła sie zwyciestwem denver 28-26, rozliczono mi zakład jako przegrany (betandwin), ciekawe jakby rozliczyli jakbym dał "+2pkt" dla LA
Mił ktoś taki przypadek ??

#439019 03/11/2005 08:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Dakid wszystko zalezy od tego czy to byl spread z opcja na remis... jesli byly 3 drogi do zagrania wtedy -2 i +2 rozliczyliby jako przegrany natomiast jesli byly tylko 2 drogi obstawiania (bez remisu) to powinni rozliczyc jako zwrot... Napisz najlepiej do supportu betandwin z prosba o wyjasnienie sytuacji...

#439020 03/11/2005 08:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
Quote
Z góry przepreszam ze o to pytam w tym dziale, ale tu jest najwiecej osob grającyvh spread'y

Zagrałem dzisiaj w nocy taki oto zakład
Denver - LA
1 kwarta Denver " -2pkt "
kwarta zamkonczyła sie zwyciestwem denver 28-26, rozliczono mi zakład jako przegrany (betandwin), ciekawe jakby rozliczyli jakbym dał "+2pkt" dla LA
Mił ktoś taki przypadek ??

W BaW jest zawsze spread minusowy i plusowy po @ 1,91 oraz "każdy inny wynik " po @ >10 .W Twoim przypadku " każdy inny wynik " właśnie miał miejsce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#439021 03/11/2005 08:59
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
OK dzieki za odpowiedź, napisałem do supportu, wysyłałem z komórki zakład i nie zauważyłem trzeciej opcji.Jak pech to pech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, albo i szczęście, bo nie czesto trafia sie taka sytuacja. Dzieki za odpowiedź.

#439022 03/11/2005 09:11
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Bilans po 2 dniach: 3-1 +5,928

Denver zawioslo niestety... Widac ze maja zbilansowana ekipe po dzisiejszym meczu.. Cala pierwsza piatka dwucyfrowe wyniki punktowe, ale z drugiej strony wysocy gracze za duzo faulowali i grali z bagazem fauli przez dlugi czas.. Kobe pokazal klase... Rzu na 0,6 sek przed koncem zapewnil jeziorowcom zwyciestwo...

Indiana z kolei nie zawiodla, troszke potrwalo zanim sie rozpedzili ale w konczu pokazali swoja wyzszosc.. Artest gral tak jakby chcial pokazac ze nie jest bad boyem i to co zdarzylo sie w ostatnim sezonie to byl wypadek przy pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Carlisle powiedzial jednak ze 20-30 meczow bedzie potrzebne Ronowi do powrotu do prawdziwej gry..

Zobaczcie co robi Milwaukee... Redd 41 punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Bogut 17 zbiorek...

Moim Detroit pieknie.. Rip Hamilton 37 punktow i powiedzial ze gra w ofensywie pod wodza Flipa Saundersa to fun <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jesli rzeczywiscie taki fun to juz szykuje sie na NBA Finals 2006 vs San Antonio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Uwaga na Detroit bo moga sie stac overowa druzyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Trzeba obserwowac tendencje bukow do ustawiania linii w meczach Tlokow.

Tyle jakichs moich luznych obserwacji..

Pozdrawiam
Dominik

#439023 03/11/2005 09:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
LOYD napisał:

Quote
Witam

No nareszcie ruszyli
NBA jak by nie bylo niespodzianki w pierwszych meczach sezonu normalka
Mnie najbardzie rozczearowal BaW ktory nie zaliczyl mi pieknego kuponu z
Milwaukee Bucks +6,5
Phoenix Suns +1
w obu meczach jak wiemy byly dogrywki wiec rano kiedy zobaczylem wyniki bylem przekonany ze wygralem, ale kiedy odplilem buka okazalo sie ze lipa a to dlatego ze BaW do zalkladu na Spread wlicza dogrywki
Zaskoczyli mnie okrutnie poniewaz u naziemnego (toto-mix)
jest liczony bez dogrywek mam pytanko czy tylko BaW tak liczy czy jeszcze ktos ??


POZDRO

#439024 03/11/2005 09:25
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Quote
Kobe pokazal klase... Rzu na 0,6 sek przed koncem zapewnil jeziorowcom zwyciestwo...

Z drugiej strony Bryant na 50 sekund przed końcem regulaminowego czasu łatwo stracił piłkę i to pozwoliło Denver wyrównać, a gdyby Jeziorowcy zakończyli wspomnianą akcję koszem to do dogrywki na 95% by nie doszło. No ale cóż. Kibicowałem oczywiście Nuggets, Bryanta jakoś nie toleruję, choć cenić Go trzeba i muszę to robić.
Generalnie początek sezonu nie jest jakiś różowy. Beznadziejnie gra Sacramento, Dallas przegrało z Utah, świetnie dysponowane Kozły z niesamowitym Reddem na czele, Nuggets po dobrym meczu z San Antonio z Lakersami nie zachwycili, faktycznie ładnie gra Indiana i Detroit.

Natomiast ja się cieszę, że mój cichy pick of the day (night) wszedł gładziutko. Nawet nie pisałem bo późno zobaczyłem kursy (jak ktoś zacznie się kłócić, że po meczu każdy jest mądry to uprzedzam, że nie odpowiadam na zaczepki), ale stwierdziłem, że 3,5 na Clippersów z Seattle to mocno przeszacowana stawka. No i się nie pomyliłem, więc nocka całkiem ładna (a jak doliczyć wieczorek z Ligą Mistrzów to w ogóle super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ).

No ale nie mam zamiaru się chwalić a post został w zasadzie stworzony po to, żeby zwrócić uwagę na LAC. Mnie się ten zespół na początku sezonu bardzo podoba i nie skreślałbym ich nawet z wyżej notowanymi przeciwnikami. A buki na traktowaniu ich jak zdecydowanego underdoga mogą się przejechać i obyśmy to wykorzystali.

PS. W ogóle nie obserwowałem meczu Wolves-Blazers (znam tylko wynik). Minnesota co prawda się nieco rozpadła, no ale został KG, więc całkiem nie mogę przestać ich lubić. Jeśli ktoś mógłby jakoś ocenić zmiany przedsezonowe w tym zespole to byłbym wdzięczny, bo ja akurat nie umiem sobie z tym poradzić.

#439025 03/11/2005 10:29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Quote
W BaW jest zawsze spread minusowy i plusowy po @ 1,91 oraz "każdy inny wynik " po @ >10 . [color:"red"] W Twoim przypadku " każdy inny wynik " właśnie miał miejsce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/color]

[color:"black"] [/color]
No właśnie i w tym jest problem, czekając na odpowiedź z supportu, patrze na ten kupon w histori i co widzę :

Zdarzenie
1Q Los Angeles Lakers u 1Q Denver Nuggets

Data
2005-11-03 04:35

Zakład
Pierwsza kwarta spread 1Q Denver Nuggets -2

Wynik
[color:"red"] 1Q Los Angeles Lakers +2 [/color]

[color:"black"] [/color]
Kurs
1.91

Skoro były trzy możliwości, to wynik nie powinien być +2pkt LA.
Już sam nie wiem, sorki że tak marudze, ale nie lubie niejasnych sytuacji,a 100 PLN piechotą nie chodzi.

#439026 03/11/2005 10:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Nawet 1PLN piechota nie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie musisz przepraszac..

Zaglebilem sie w regulamin Betandwin i oto co czytam:

"Jeśli ze względu na "Point Spreads" nie wyłoniony zostanie zwycięzca (np. drużyna z -3 punktami wygrywa z 3-punktową przewagą), zakłady takie będą wyceniane po kursie 1,00. Dalsze szczegóły oraz wszelkie wyjątki będą ogłaszane przez spółkę w poszczególnych przypadkach. "

Zerknalem sobie na dzisiejszy spread na Phoenix ale na caly mecz jest +4 i -4 @1,91 nie ma 3 opcji... I wlasnie tak mi sie wydawalo ze nie ma 3 opcji, sa to zaklady dwudrogowe.. spread na kwarty moim zdaniem tak samo... Poza tym jesli wpisali wynik: Lakers +2 to przeciez totalne nieporozumienie.. powinno byc: "kazdy inny wynik"

Wychodzi mi z kazdej stony zwrot... ale jakis "niuans" mogl mi umknac...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Last edited by g00niek; 03/11/2005 10:43.
Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Sensei, alfa, kamel, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 2,533 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1