|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
juz nowy sezon spartacusa ?? nieźle, tylkos zkoda ze bez głownego aktora, fajny byl... nie wiecie czy bedzie jakos niedlugo na HBO, i czy dadzą na VOD w n-ce Californication (gdzie to w ogóle można sprawdzić?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
juz nowy sezon spartacusa ?? nieźle, tylkos zkoda ze bez głownego aktora, fajny byl... nie wiecie czy bedzie jakos niedlugo na HBO, i czy dadzą na VOD w n-ce Californication (gdzie to w ogóle można sprawdzić?) Spartacus: Gods of the Arena to 6-cio odcinkowy prequel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Panowie wiecie może czy będzie IV sezon Sons of Anarchy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Będzie ale pewnie dopiero na jesień
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
juz nowy sezon spartacusa ?? nieźle, tylkos zkoda ze bez głownego aktora, fajny byl... nie wiecie czy bedzie jakos niedlugo na HBO, i czy dadzą na VOD w n-ce Californication (gdzie to w ogóle można sprawdzić?) Spartacus: Gods of the Arena to 6-cio odcinkowy prequel  Dokladnie. To jest tylko prequel, taki "zapychacz" wyprodukowany z powodu opoznienia drugiego sezonu oryginalu, spowodowanego choroba nowotworowa aktora odgrywajacego role tytulowego Spartacusa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Premiera prequela w Polsce "już" w marcu  Co do nowego bohatera, ktory gra role Spartacusa , to hmmm ... mnie on jakos nie pasi Produkcja 2 sezonu rozpocznie się na wiosnę 2011 w Nowej Zelandii Oto 3 aktorow, ktora dostala sie do finalu castingu na nowego Spartacusa a wygral ten pierwszy po prawej  Po charakteryzacji pewnie lepiej wygladaja ale i tak uwazam, ze ten pierwszy ale po lewej bylby "lepszy"  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
sorki za wprowadzenie w blad, sam nie doczytalem miejmy nadzieje, ze bedzie na co popatrzec
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ogladal ktos INFILITRACJA (The Departed) z Di Caprio?
bo za 20 min jest na tvn, warto zobaczyc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Jasne, że warto. W końcu Oscar nie wziął się z niczego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Jak lubisz klimaty mafijne to ci się spodoba ale nie jest to film porywający.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
pewnie, ze warto - moim zdaniem zajebisty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
dobry, a nie zajebisty, di caprio raczej srednio nadaje sie do takich ról plus skopana końcówka filmu (typowo holywoodzkie przekombinowanie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
dobry, a nie zajebisty, di caprio raczej srednio nadaje sie do takich ról plus skopana końcówka filmu (typowo holywoodzkie przekombinowanie) trafna opinia pierwowzór japoński albo koreański jest znacznie lepszy, bardziej emocjonujący
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
dobry, a nie zajebisty, di caprio raczej srednio nadaje sie do takich ról plus skopana końcówka filmu (typowo holywoodzkie przekombinowanie) trafna opinia pierwowzór japoński albo koreański jest znacznie lepszy, bardziej emocjonujący dokładnie  Tutaj tylko Frank Costello jest zajebisty "Znasz Lenona?" [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
nie wiem ale tak mi sie jakos nie spodobal poczatek jak zaden z ostatnio ogladanych filmow, ze az po godzinie wylaczylem:P
a swoja droga Turyste juz ktos widzial?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
rola Nicholsona swietna - to on trzyma ten film
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Wczoraj byłem na Och Karol - nie polecam, momentami mozna sie troszeczke posmiac, ale strasznie naciągany, jakiś taki dziwnie zrobiony (pomijam już fabułę, która oczywiście szału nie robi) Adamczyka nie lubię, parę fajnych dupeczek, niezła Trzebiatowska (z wyglądu przede wszystkim) beznadziejna Mucha (aktorsko)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
a idzcie wy kurwa z tymi polskimi komediami, w latach 90tych pare nam wyszło ale od wielu lat to niezbyt smieszne gowno w ktorym grają celebryci zamiast aktorów
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|