|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
no i się okazało kto w tym sezonie jest siłą numer jeden na wschodzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PACERS GO GO GO !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Greender.. spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja juz czekam na mecz Detroit vs Indiana oj bedzie sie dzialo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zeby tylko sie nie pobili bo dyskwalifikacje beda woda na mlyn... Heat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a moze raczej zapalnikiem na zar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Stalo sie jednak Indiana... szkoda mi Phoenix, bo chcialem tez ich zagrac, ale jednak nie.. Ogolnie noc: -0,148... Over w LA latwo...
g00niek's NBA: 4-2 +5,78
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka