|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Brawo Wawrinka  sorry za wczoraj, poniosło mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Szacun.Ale błąd pocisnąłem hehe  Szacunek za mecz ale jego droga życiowa ehh lepiej nie pisać.  czas teraz na ręczną. Wielka trójca dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Brawo Wawrinka  sorry za wczoraj, poniosło mnie  Spoko, nie ma problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
I tak wydaje mi się, że Roger odprawi Wawrinkę  Chociaż będzie ciekawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
W wieku 15 lat rzucił szkołę. ty Piostar wolisz siedziec w biurze jako mgr inz niz grac na wysokim poziomie w wielkich szlemach po rzuceniu nauki? w czym jestes lepszy ze wiesz ze wojne wygrali Polacy i ile jest pierwiastek z 3. Stachu ma talent i to wystarczy do zycia nie potrzebuje byc mgr marketingu i zarzadzania Chyba Ci się pacyfista coś na głowę rzuciło, bo ja nie krytykuje Wawrinki, ktoś pytał czy to prawda że rzucił, odpisałem że w wieku 15 lat dał spokój. Ani go nie krytykuje za to, ani nie uważam się za lepszego. Czytanie sie kłania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
No po tym co dziś widziałem w wykonaniu Ferdka to na pewno spróbuję na Wawrzyńca jakieś hc setowe.
@Artek - zlot przełożony
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Piostar ja tylko zadalem pytanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
To zadałeś błędne, nie jestem mgr inż.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
ciekawe jak bardzo buki nie docenią Wawrinki przy wystawianiu kursów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ciekawe jak bardzo buki nie docenią Wawrinki przy wystawianiu kursów 1,1/4.95 ma fortuna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
jakoś ciężko mi jest sobie wyobrazić 3-0 dl Rogera, więc pcozekamy na handi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Osiagniecia Wawrinki w meczach z Federerem: 1) wygrana w Monte Carlo, gdzie Roger nie planowal startowac [gral z dzika karta!], prawdopodobnie tez za bardzo nie trenowal przed tym startem i efekt byl jaki byl, porazka 2) wygrany set w Sztokholmie jesienia ubieglego roku, a nawet prawie wygrany mecz, bo w 2 secie prowadzil z breakiem Staszek nawet, ale sie posypal, ale ostatecznie kleknal 2-6 6-3 6-2, a do tej pory nikt nie wie po co Roger tam gral, ale w kazdym meczu wygladal jakby gral tam za kare
Mooooze jakiegos seta ugra Staszek, ale nie wiecej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Osiagniecia Wawrinki w meczach z Federerem: 1) wygrana w Monte Carlo, gdzie Roger nie planowal startowac [gral z dzika karta!], prawdopodobnie tez za bardzo nie trenowal przed tym startem i efekt byl jaki byl, porazka Dodatkowo Fedek był wtedy świeżo po ślubie i każdy kto żyw grał wtedy Wawrinkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Osiagniecia Wawrinki w meczach z Federerem: 1) wygrana w Monte Carlo, gdzie Roger nie planowal startowac [gral z dzika karta!], prawdopodobnie tez za bardzo nie trenowal przed tym startem i efekt byl jaki byl, porazka Dodatkowo Fedek był wtedy świeżo po ślubie i każdy kto żyw grał wtedy Wawrinkę  Wlasnie nie moglem sobie przypomniec, jakie to wazne wydarzenie bylo u Federera przed MC, ze nie startowal, ale faktycznie, zapomnialem o jego slubie! Efekt tego jest taki, ze nie widze najmniejszych szans dla Wawrinki, moooze jakis jeden set przy sprzyjajacych wiatrach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
iti - fan Federera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
I tu cie zaskocze mlody, bo ja jestem fanem Djokovica, ale nie moge nie doceniac klasy, gracji i ogolnie stylu Federera. Obok tego nie da sie przejsc obok 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
stasiu przy takiej drabince doszedl juz najdalej jak tylko moze teraz poza 1 setem nic wiekszego z rogierem nie powinnien ugrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Wawrinka jest w bardzo dobrej formie, więc myślę, że powalczy z nieregularnym Rogerem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
1,28-1,3 mozna spokojnie brac......to juz nie jest taki kurs zenada jak w poprzednich meczach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Ale jaka za to będzie uczta. Obydwoje 1H-BH. Serwis też bez zarzutu.
Szkoda , tylko że Rychu Gasquet gra jak gra , bo na jego backhand też sie świetnie patrzy.
Obstawiam 3-1 dla Feda , include TB. Fed już z nie takimi serwisami dawał sobie radę [Karlović z któregoś Wimbledonu]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|