|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Liga NHL:
Los Angeles - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Colorado - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
I Love this game <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Liga austriacka:
Wszystkie 3 mecze poziom I
Liga dunska:
Esbjerg - I poziom
Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896 |
Esbjerg - Nordsjaelland - III etap
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Liga austriacka:
Wszystkie 3 mecze poziom I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Liga dunska:
Esbjerg - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Dalsza gra we wtorek...
W lidze NHL proponuje:
Tampa Bay - 8 meczy bez X Buffalo - 9 meczy bez X
Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Innsbruck III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896 |
Esbjerg - Nordsjaelland - III etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
[color:"blue"]Mariozet[/color] :
Pytanko w sprawie progresji w lidze austriackiej. Jutro nastepna kolejka i mój II poziom na wszystkie mecze. Jeżeli jutro powiedzmy trafie tylko 1 remis to w jaki sposób mam stawiać w nastepnej kolejce. Stawka oczywiście zostanie zwiekszona na 2 mecze do III poziomu i jeden mecz rozpocznę znowu od I poziomu.Chodzi mi o to,że byc zwiększając stawke będę miał takiego pecha, że w wytypowanym meczu nie bedzie X i tak z kolejki na kolejke. Czy to możliwe ??? Jest to naprawdę remisowa liga prześledziłem poprzednie sezony i przy tylu zespołach można zacząć grać progresją.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Liga NHL:
Tampa Bay - I poziom Colorado - I poziom
Liga austriacka gra za tydzien, teraz jest przerwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
BTW EOHL, ja zacząłem sobie spokojnie grać hokej austriacki progresją, ale sytemem 1/3. Czyli stawiam całą kolejkę i jeden remis, dowolny, wystarcza do zgarnięcia puli. Nie jest to może rewelacyjna metoda, ale pozwala na w miarę bezpieczną grę większymi stawkami niż gdybym każdy mecz traktował oddzielnie.
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
bcn 1899:
A moze by tak 2/3 i progresja ?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
bcn 1899:
A moze by tak 2/3 i progresja ?
Pozdrawiam Wydaje mi się, że nie ma się co łasić na większą flotę z 2/3. W Austrii na wszystkie trzy mecze kolejki niezbyt często padają dwa remisy. Oczywiście padają, ale po co mrozić flotę. Wymyśliłem sobie właśnie, żeby jechać 1/3 bo wtedy kurs mam mniej więcej taki jak za jeden mecz remisowy, ale za to trzykrotnie większe szanse trafienia. No i zakładając, że przy 1/3 będzie mniej etapów mogę grać większymi stawkami. -- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Liga NHL:
Tampa Bay - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Colorado - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Liga NHL:
Buffalo - I poziom
Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Liga NHL:
Buffalo - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
10.11.05
Colorado - II poziom Tampa Bay - II poziom
Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
10.11 St. Louis Blues - II poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
10.11.05
Colorado - II poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Tampa Bay - II poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
11.11.05
Buffalo - II poziom Tampa Bay - III poziom
Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Dziś dwie drużyny NHL, które mają 10 bez X:
Buffalo - Toronto (I poziom) Atlanta - Tampa Bay (I poziom)
Poczekalnia: Toronto Mapleleafs 7 bez X
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
11.11.05
Buffalo - II poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Tampa Bay - III poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
12.11.05
Colorado - III poziom Buffalo - III poziom
Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Buffalo II poziom Toronto I poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Buffalo II poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Toronto I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka