Colorado - I poziom Colorado - I poziom
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Quote
Liga NHL:

Los Angeles - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Colorado - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

I Love this game <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Liga austriacka:

Wszystkie 3 mecze poziom I

Liga dunska:

Esbjerg - I poziom

Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Esbjerg - Nordsjaelland - III etap

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Liga austriacka:

Wszystkie 3 mecze poziom I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Liga dunska:

Esbjerg - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dalsza gra we wtorek...

W lidze NHL proponuje:

Tampa Bay - 8 meczy bez X
Buffalo - 9 meczy bez X

Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Innsbruck III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Quote
Esbjerg - Nordsjaelland - III etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
[color:"blue"]Mariozet[/color] :

Pytanko w sprawie progresji w lidze austriackiej. Jutro nastepna kolejka i mój II poziom na wszystkie mecze. Jeżeli jutro powiedzmy trafie tylko 1 remis to w jaki sposób mam stawiać w nastepnej kolejce. Stawka oczywiście zostanie zwiekszona na 2 mecze do III poziomu i jeden mecz rozpocznę znowu od I poziomu.Chodzi mi o to,że byc zwiększając stawke będę miał takiego pecha, że w wytypowanym meczu nie bedzie X i tak z kolejki na kolejke. Czy to możliwe ??? Jest to naprawdę remisowa liga prześledziłem poprzednie sezony i przy tylu zespołach można zacząć grać progresją.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Liga NHL:

Tampa Bay - I poziom
Colorado - I poziom

Liga austriacka gra za tydzien, teraz jest przerwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
BTW EOHL, ja zacząłem sobie spokojnie grać hokej austriacki progresją, ale sytemem 1/3. Czyli stawiam całą kolejkę i jeden remis, dowolny, wystarcza do zgarnięcia puli. Nie jest to może rewelacyjna metoda, ale pozwala na w miarę bezpieczną grę większymi stawkami niż gdybym każdy mecz traktował oddzielnie.

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
bcn 1899:

A moze by tak 2/3 i progresja ?

Pozdrawiam

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
bcn 1899:

A moze by tak 2/3 i progresja ?

Pozdrawiam

Wydaje mi się, że nie ma się co łasić na większą flotę z 2/3. W Austrii na wszystkie trzy mecze kolejki niezbyt często padają dwa remisy. Oczywiście padają, ale po co mrozić flotę. Wymyśliłem sobie właśnie, żeby jechać 1/3 bo wtedy kurs mam mniej więcej taki jak za jeden mecz remisowy, ale za to trzykrotnie większe szanse trafienia. No i zakładając, że przy 1/3 będzie mniej etapów mogę grać większymi stawkami.

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Liga NHL:

Tampa Bay - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Colorado - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Liga NHL:

Buffalo - I poziom

Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Liga NHL:

Buffalo - I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

10.11.05

Colorado - II poziom
Tampa Bay - II poziom

Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
10.11
St. Louis Blues - II poziom

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
10.11.05

Colorado - II poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Tampa Bay - II poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

11.11.05

Buffalo - II poziom
Tampa Bay - III poziom

Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Dziś dwie drużyny NHL, które mają 10 bez X:

Buffalo - Toronto (I poziom)
Atlanta - Tampa Bay (I poziom)

Poczekalnia:
Toronto Mapleleafs 7 bez X

Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
11.11.05

Buffalo - II poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Tampa Bay - III poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

12.11.05

Colorado - III poziom
Buffalo - III poziom

Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Buffalo II poziom
Toronto I poziom

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Buffalo II poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Toronto I poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,956 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,544
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1