|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
mecze na 4.11 [color:"blue"] 1:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Charlotte @ Philadelphia
1:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Memphis @ Orlando
1:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> New Jersey @ Toronto
1:30 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Washington @ New York
1:30 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Detroit @ Boston
2:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Cleveland @ San Antonio
3:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Portland @ Denver
4:30 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Minnesota @ Seattle
4:30 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Atlanta @ L.A. Clippers
4:30 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Utah @ Golden State
[/color] wszelkie potrzebne infirmacje dotyczące statystyk ... w temacie "linki" - który znajduje sie na samej górze działu US Sports
[color:"red"] [b]Pamietajmy o regulaminie forum!!! [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Last edited by g00niek; 04/11/2005 11:46.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
[color:"blue"]Kontuzje:[/color]
[color:"green"]Eastern Conference:[/color]
Boston Celtics: 20.10 Al Jefferson PF 17.10 Marcus Banks PG 3.10 Tony Allen SG
Charlotte Bobcats: 13.9 Sean May PF Chicago Bulls: 13.10 Andres Nocioni SF 13.10 Luol Deng SF
Cleveland Cavaliers: 8.9 Robert Traylor PF 8.9 Anderson Varejao PF 13.7 Martynas Andriuskevicius C
Indiana Pacers: 12.7 Danny Granger SF
Miami Heat: 1.11 Shandon Anderson SF 1.11 James Posey SF 0 1.11 Michael Doleac C 14.7 Dorell Wright SF
Milwaukee Bucks: 13.10 Joe Smith PF
New Jersey Nets: 18.10 Zoran Planinic PG 18.10 Jason Collins C
New York Knicks: 19.10 Quentin Richardson SF 19.10 Jerome James C
Orlando Magic: 1.11 Keyon Dooling PG 20.10 Grant Hill SF 3.10 Mario Kasun C 3.10 Kelvin Cato C 2.11 ?+ 3.10 Stacey Augmon SF
Philadelphia 76-ers: 1.11 Jamal Mashburn SF 17.10 Samuel Dalembert C 17.10 Michael Bradley PF 12.10 Shavlik Randolph F 3.8 Willie Green SG
Toronto Raptors: 13.10 Joey Graham SF 13.10 Eric Williams PF
Washington Wizards: 20.10 Jarvis Hayes SG 11.10 Caron Butler SF 27.9 Andray Blatche PF
===============================================
[color:"green"]Western Conference:[/color]
Dallas Mavericks: 1.11 Jerry Stackhouse SG 31.10 Pavel Podkolzin C
Denver Nuggets: 1.11 Bryon Russell SF 1.11 Linas Kleiza SF 19.10 Nene PF 24.8 Julius Hodge SG
Golden State Warriors: 1.11 Jason Richardson SG 2.11 ?+ 1.11 Adonal Foyle C 11.10 Ike Diogu F
Houston Rockets: 3.10 Juwan Howard PF 28.9 Bob Sura PG
Los Angeles Clippers: 1.11 Walter McCarty PF 1.11 Corey Maggette SG 17.10 Shaun Livingston PG
Los Angeles Lakers: 25.7 Ronny Turiaf PF
Memphis Grizzlies: 20.10 Bobby Jackson PG 3.10 Brian Cardinal PF Minnesota Timberwolves: 18.10 Marko Jaric PG 18.10 Troy Hudson PG 2.11 ?+
Phoenix Suns: 11.10 Amare Stoudemire C
Seattle Supersonics: 1.11 Ray Allen SG 2.11 ?+ 20.10 Vitaly Potapenko C
Utah Jazz: 1.11 Andre Owens G 1.11 C.J. Miles SG 20.10 Carlos Boozer PF 13.10 Matt Harpring SF
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Cisza...
Mam dzisiaj pick of the day... i o nim wlasnie w tym poscie..
Pistons @ Boston typ: over 187 @1,98 Pinnacle 5/10
Mowilem niektorym z Was w prywatnych rozmowach ze dla mnie granie u/o praktycznie nie istnieje... ale tylko krowa zdania nie zmiania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Po pierwszym mecz z Phila napisalem ze Detroit moze stac sie overowym teamem do momentu az buki nie skapuja i nie zaczna podwyzszac linii na ich mecze.. 187.. dla mnie bomba.. Flip Saunders moze natchnac chlopakow do duzo bardziej ofensywnej gry o czym Hamilton (37 punktow z 76ers) juz powiedzial.. ze jest fun... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak jest fun to i punkty sa... W ubieglym sezonie w Bostonie padalo ponad 200 punktow, w jednym meczu byla dogrywka i rzucili 228... Przy ofensywniejszym nastawieniu Pistons... mysle ze linia 187 spokojnie do przelamania... Stawka 5 moze troszke za wysoka.. Po pierwsze to u/o po drugie poczatek sezonu, ale ryzykuje...
To moj typ dnia... inne przemsylenia w pozniejszym czasie... Dzisiaj relaksuje sie w domku wiec bede mial czas na przyjrzenie sie poszczegolnym meczom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
g00niek's NBA: 4-2 +5,78 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Last edited by g00niek; 04/11/2005 16:10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 9 |
Zastanawiam sie nad meczem LA Clippers - Atlanta 2 na Betandwin sa kursy 1.13- 6.4!!,czy miedzy tymi druzynami jest taka roznica?.Pierwsze piatki sa moim zdaniem mniej wiecej rowne (w clippers ma nie grac Maggette i Livingston ) i watpliwe ze Cassel zagra drugi taki mecz z rzedu -35 pkt z Seattle
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Jako, że mam dzisiaj dużo wolnego czasu - jutro próbna matura z histy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to napisze coś od siebie.
Ja skusiłem sie dzisiaj na dubelka Pistons & Nets.
Nets 1 mecz przegrali, wiec bedą dzisiaj maxymalnie skoncetrowany. Nie wyobrażam sobie aby zaczeli od 0- 2 ! biorąc pod uwagę że rywale niezbyt wymagający.
Pistons obrone mają we krwii. Jeżeli teraz zaczną grać bardziej ofensywnie... to może to przynieśc naprawdę rewelacyjne efekty. Obrony się nie zapomina, to twki w każdym z nich. Boston grozny u siebie dla każdego. w 1 kolejce ograli NYP po dogrywce. Są dobrym teamam, jednak dzisiaj w nocy na Tłoki to będzie za mało.
Oprócz tego zagrałem sobie Bobki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Amk powiedział, że zagraja w PO to zagrają.
A jeżeli mają grać w PO to muszą wygrywać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dzisiaj dobra okazja, wystarczy wyeliminować lub ogranczyć Iversona... a sukces powinien przyjsc sam.
I jeszcze jeden dubel ale za mniejszą stawke. Sonics + NYK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oprócz tego zagrałem sobie Bobki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Amk powiedział, że zagraja w PO to zagrają. Zabielany,dzięki,ale będzie bardzo ciężko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Vson ma większe szanse ode mnie wygrac nasz koleżeński zakład,ale z przyjemnością Go ugoszczę jak Bobki odpadną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Juz całkiem poważnie to pewnie pamiętasz,jaki był w ubiegłym sezonie sztandarowy typ na mecze Charlotte. Tak jest...over HT. W tym sezonie upieram sie,że naprawde warto trzymac się plusowych handi na Bobcats,oni niejednemu zajdą za skórę. Aby nie generowac nastepnych postów jeszcze jedna uwaga ode mnie. Overowo będzie do końca roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Powodzenia życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
Przychylam się do typu goonka ale za mniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z moich obliczeń będzie ok.189p
My pick of the day to Washington @ New York under 199 1.77 unibet Wdług moich obliczeń linia w tym meczu nie powinna być wieksza jak 185p. NY nie rzuca zbyt wiele, a i obrone zdaje się ma lepsza niż Toronto
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Mam nadzieje ze po starej znajomosci Vson podzieli sie ze mna ta butelczyna  ale przed sezonem pomyslalem to samo co amkwish ze plusowe spready na Charlotte moga byc w cenie w tym sezonie... Rzadko sie zgadzamy ale akurat tutaj tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Do rzeczy jednak... wybralem jeszcze 2 picki na dzisiejsza noc... Grizzlies (-3) @ Orlando 1 @1,952 3/10 Pinnacle Tak jak pisalem przed pierwszymi meczami gra przeciwko Orlando na poczatku sezonu powinna byc oplacalna, dlatego dzisiaj tez sprobuje.. Wiadomo Memhis to nie Indiana ale i spread nizszy.. Misie maja dobry obwod Damonem Stoudamirem i Eddiem Jonesem, a takze strefa podkoszowa z Pauem Gasolem i Lorenzenem Wrightem.. Do tego dochodzi nienajgorsza lawka rezerwowych.. Dostali baty z Miami ale walczyli dzielnie do 3 kwarty... A Orlando... Bez Hilla brak im lidera.. Stevie "Franchise" i Dwight Howard i dlugo dlugo nic aktualnie... Spread 3 punktowy do pokrycia... Timberwolves @ Seattle (-4) 2 @1,893 4/10 Pinnacle Oba teamy w swoich meczach inauguracyjnych nie zachwycily, z tym ze Minnesota wygrala a Sonics przegrali z Clippersami.. Jak powiedzial trener debiutujacy w Seattle Bob Weiss brakuje im 3 opcji strzeleckiej... Ray Allen, Rashard Lewis... i... W Minnnesocie mnostwo zmian i szczerze powiedziawszy spodziewalem sie okazalszego zwyciestwa nad Portland, jednak widac ze w tym zespole caly czas jest cos nie tak... Dzis w Seattle stawiam na gospodarzy.... Chyba wszystko na dzis... 3 zaklady... 12 jednostek zainwestowanych... oby z zyskiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> g00niek's NBA: 4-2 +5,78<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530 |
no to dziś zaczniemy od Utah+7, czemu Utah? zagrali naprawdę dobry mecz przeciwko Dallas, potrafią dobrze bronić co pokazał nam Ak47 zakładajac graczom Dallas 6 czapek, Golden zagra najprawdopodobniej bez Barona Davisa czyli motoru napędowego całej drużyny, drugi lider Richardson po pierwszym spotkaniu również nażekał na kontuzje, moim zdaniem zobaczymy bardzo równe spotkanie i handi +7 będzie wystarczające aby postawić na Utah...
Seattle to bardzo dobry zespół i nie pozwoli sobie na drugą porażkę u siebie w domu z tak przecietnym rywalem jak Minnesota. Moim zdaniem "wilki" i tym razem nie zagrają w fazie play-off przewiduje wyraźne zwyciestwo gospodarzy...
Memphis -3 "miśki" wzmocnieni Eddie Jons'em oraz Stoudamire'm stanowią całkiem niezły team. Myślę że na wyjeździe powinni poradzić sobie z Magic u których z powodu kontuzji nie zagrają: Hill, Dooling, Augmon i Kasun. Goście chcąc walczyć o tegoroczny play-off muszą wygrywać od poczatku spotkania...
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> g00niu jak ja pisałem opis na pewniaku to tyś już wyczytał że trzeba grać Miśki gdzieś z mojej głowy prawie taki sam opis a zero konsultacji było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nieźle
ps. a butelczyne chetnie wypiję z wami nie lubie pić samemu wolę w dobrym towarzystwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Witam. Dzisiaj 2 mecze:
DET Pistons @ BOS Celtics over 187 1.90 Bet365
Gooniek już napisałe wszystko - linia zdecydowanie za niska, tym bardzie, że moje ulubione Tłoki zaczęły grać lepiej w ofensywie (Hamilton 37 pkt - nieźle!), a buki ciągle sugerują się underową tendencją z zeszłego sezonu. Ale to ich problem - nam nie pozostaje nic innego jak tylko z tego prezentu skorzystać! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
MEM Grizzlies @ ORL Magic over 175.5 1.66 Bet365
No nie rozumiem zupełnie czemu tak niska linia??? Może jest coś o czym nie wiem? Nieważne. Ja to gram, bo nie wydaje mi się, żeby oba zespoły nie dały rady rzucić 44 punkty na kwartę - toż to taka granica przyzwoitości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Może buki kierowały się niskimi wynikami punktowymi w pierwszych meczach obu drużyn, ale nie jest łatwo punktować przeciwko drużynom pokroju Miami czy Indiany. Teraz powinno być już zdecydowanie lepiej IMO. Aha dodam tylko, że dokupiłem punkty w Bet365, bo normalna linia z kursem 1.90 to 177.5 Ich ostatni mecz zakończył się wynikiem 95-83 (over wchodzi)
PS: wie ktoś może, czy na platformie Cyfry+ można oglądać NBA(nie licząc transmisji na Canale Niebieskim)? Chodzi mi o jakieś kanały zagraniczne...
1/1
Pozdrawiam Master Flamaster
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Przepraszam za off-topic, ale zamierzam ruszyć z projektem Największy konkurs typerski w Polsce i prosiłbym o Wasze opinie. Jak będziecie mieli chwilę to rzućcie okiem.
Pozdrawiam Master Flamaster
[color:"red"] Master nasze forum jest niekoercyjne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> [/color]
Last edited by g00niek; 04/11/2005 20:28.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Cleveland @ San Antonio over
Jeszcze może dobrym pomysłem byłoby zagranie overa w tym meczu, bo Cleveland ostatnio wysoko wygrało (widać, że LeBron w formie), a Spursi też nie grzeszyli obroną, a przynajmniej nie tak dobrą jak w zeszłym sezonie, w meczu z Nuggets.
PS: Gooniek w sumie spodziewałem się tego, ale sporzo - rozumiem i więcej nic takiego się tu nie pojawi
Pozdrawiam Master Flamaster
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
San Antonio(-7)-Cleveland typ:1
Co tu dużo pisać,mistrzowie jeszcze mocniejsi w tym roku i u siebie bardzo rzadko bedą przegrywać,a już napewno nie z Cleveland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Uszatek zapewne sobie zbyt nie poszaleje,a kompletny skład i doskonała gra zespołowa Spurs powinna wykazać się wyższością nad Cavs.Moim zdaniem pewna wygrana Ostróg z bardzo przeciętnym rywalem.
Philadelphia-Bobki(+7,5) typ:2
Phila dość słaba,tradycyjnie szpital w kadrze,sam Iverson z Krzysiem to mało,ponadto jest to bardzo chimeryczna i nieobliczalna ekipa,dlatego jest szansa,że polegną z ambitnymi Bobkami(hmm,PO-nie wydaje mnie sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />).Goście faktycznie mają młoda,bojową ekipe i spore szanse,ze obronią handi,dla mnie dość atrakcyjny typ.
Toronto-NJ typ:2
Raptorsi słabiutko wyglądają w tym sezonie i raczej bedą słabeuszem ligi,Netsi zaskocyli porażką z kozłami,ale może to taki falstart,bo dla mnie to 3-4 siła na swchodzie i albo zaczną grać swoje,albo bedą zmora dla typerów,ja to dam delikatnie,bo NJ może się okazać niewypałem.
Orlando(+2,5)-Memphis typ:1
Magicy bez Hilla,ale i tak mają potencjał,u siebie dosć dobrze grali,a miśki jakoś mnie nie przekonują,po odejsciu trenera Hubie Browna jakoś zdechli.Dziś widze wygraną gospodarzy,dam z handi,może polegną dwoma punktami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> i sie upiecze
NY(-4)-Washingon typ:1
licze na PO w Medioson SG w tym roku,trener jest,potencjał tyż,czas na odbudowe zespołu Knicks.Washingtonu nie lubie i śmieszy mnie ten zespół,w zeszłym roku doszli do semifinal,ale w tym juz tak ładnie nie budiet,wygrali coprawda w toronto,ale NY to już za wysoki level.
i rodzynek:
GS-Utah 2 (4/10) i Utah(+7) (6/10)
Utah dobrze zaczeli sezon , mają Slowna i potencjał,zeszły sezon mieli nieudany,w tym pora na odnowe,licze,ze w tym bedą grali dużo lepiej i skutecznie,napewno w przerwie zespół się dotarł,licze,że w tym sezonie mormońce bedą się liczyli i trzeba na nich tłuc kasiore,póke zbuki sie pokapują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Jak dla mnie typ nocy,GS to nie jacys mocarze,a kurs 3,70 kusi bardzo,dlatego singielek poszedł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Clipy(-10)-Atlanta 1
będzie lanie,oj będzie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 478 |
Witam ! New Jersay @ Toronto Typ: Nets Handi - 4 To Handi będzie trudnee do pokrycia, ale mam nadzieje, że się uda. Jednym z powodów jest to, że Carter wraca na ,, stare śmiecie " i bedzie to jego drugi występ w Air Canada Center od czasu przeprowadzki do NJN. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Toronto zanotował 39 punktów 9 zbiórek co dało zwycięstwo Nets 101 - 90 ( w tym spotkaniu nie wystąpił Jefferson ). Richarda jest spragniony gry ( widziałem pare meczy przedsezonowych Nets i widac było po nim duży zapał do gry ). Do tego moim zdaniem New Jarsey mają lepszą ławkę rezerowych niż rok temu doszedł Marc Jackson ( w zeszłym sezonie notował 11 pkt na mecz 4 zb) Jeff McInnis, który może dać znacznie lepszą zmianę niż rok temu Travis Best. NJN po pierwszej porażce na rozpoczęciu sezonu mają szanse dziś wygrać, ale musza poprawić swoją defensywe pod koszem bo 19 zbiórek w ataku Bucks ( 8 zbiórek w ataku Bogut, 4 Magloire i 4 Gadzuric jak widać ta trójka podkoszowych graczy radzi sobie świetnie i można grać na Milwaukee gdy przeciwko sobie mają słabych graczy pod koszem lub tylko jednego dobrego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), dało im 29 pkt drugiej szansy.
Co do Toronto odeszli Marschal, Alston. W spotkaniu przeciwko Wizards bardzo dobrze zagrali Rose, Bosh ( zanotował duble-duble),, Mo-Pete " również bardzo był zachwalany przez GM hiszpański rozgrywający Jose Calderon. Handi może być trudne do pokrycia ponieważ zawodnicy Toronto grali bardzo równo w pierwszym spotkaniu 3 zaawodników z pierwszej piątki miało powyżej 10 pkt i tyle też punktów miało 2 zmienników. Joey Graham, który jako pierwszy rookie od 1999 wyszedł w pierwszej piątce od czasów Cartera był bardzo chwalony przez media, może oni chcą zdenerwować Vinca, że mają lepszego zawodnika niż on przed laty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oby tak było w tedy zobaczymy fenomenalną gre Cartera. Podsumowując: Nets handi - 4 stawka 3/10 i New Jersey bez Handi 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 478 |
San Antonio(-7)-Cleveland typ:1
Co tu dużo pisać,mistrzowie jeszcze mocniejsi w tym roku i u siebie bardzo rzadko bedą przegrywać,a już napewno nie z Cleveland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Uszatek zapewne sobie zbyt nie poszaleje,a kompletny skład i doskonała gra zespołowa Spurs powinna wykazać się wyższością nad Cavs.Moim zdaniem pewna wygrana Ostróg z bardzo przeciętnym rywalem. Juan uważałbym na to handi z San Antonio, co prawda w SBC Center mieli w zeszłym sezonie bilans 38 - 3, w tym sezonie Cleveland bardzo wzmociniło siłę obwodu jest Damon James, Donley Marshal. Ilgauskas oraz Gooden będą trudniejszymi przeciwnikami niż Camby ( CBS przed meczem podało, że załapał kontuzje i jego występ stał pod znakiem zapytania )i Martin. Wracając do dwójki Cavs mogą oni utrudnić gre Duncanowi, na pewno jeden z nich przysporzy sporych problemów Nesterovicowi. Cleveland będzia miało spory problem z Parkerem , Hughes może sobie nie poradzić. Moim zdaniem będzie to bardzo wyrównany mecz i skłaniałbym się tutaj raczej do handi +7 na Cavaliers. To handi zagrałbym za stawke 4/10. Reszta typów bardzo dobra, a w szczególności New York Knicks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Sporo dzisiaj bardzo ciekawych typow.. Ja pozostalem przy swoich trzech singielkach ale jesli mialbym jeszcze cos sugerowac... Nowy Jork, Detroit -handi, Denver -handi, Cleveland +handi, Utah +handi i Charlotte +handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sporo tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163 |
Mix miał promocje
Cassel-J.Johnson 1 1,65 Webber- Okafor 1 1,7 Richardson- Kirilenko 1 1,45
Trebelek 6/10
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Piękny mecz w Bostonie! Obie drużyny szły niemal łeb w łeb przez cały mecz, pod koniec prowadzenie zmieniało się chyba 10-krotnie (różnica 1pkt) i równo z ostatnią syreną Richard Hamilton trafił za 2 co dało Tłokom wygraną 82:81. Co za emocje!
Pozdrawiam Master Flamaster
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103 |
no i piekna noc ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> zawiedli tylko NY...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|