Charlotte i Utah - piękne typy po pięknych kursach - Utah grałem mocno, nad Charlotte myślałem, ale po tym co tu wypisywał Amkwish, który pewnie już mnie nie pamięta...
Amkwish oczywiście pamiętać Aslan i cieszyć się ,że Aslan pisać o NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jezeli ja moge napisac,że czegoś z ostatniej nocy żałuję,to tego,że nie posłuchałem Was odnośnie Mormońców,bo to był naprawde piekny typ,chyba jeszcze ładniejszy niż Bobki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Co się zaś tyczy Miami to po kursie powyżej 2,00 oczywiście kusi,ale Milwaukee jest bardzo rozpędzone i jest to,przypomnę,typowa drużyna wlasnych desek,także...jeżeli Koziolek pierwszoroczniak wytrzyma presję,to dzis może nawet pobic Shaqa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Swoja droga w tym meczu over jak dla mnie za 7/10 stake.
g00niek,przenieś później,oki ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />