163 punkty zdobyte.. cienizna 163 punkty zdobyte.. cienizna
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#440228 05/11/2005 06:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Typ dnia utopil sie na przybrzeznym morzu szelfowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 163 punkty zdobyte.. cienizna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale pozostale 2 ok...

g00niek's NBA 6-3 +7,208

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#440229 05/11/2005 06:59
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Główny dubelek wszedł.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bobki weszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzieki Amk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

@4.20 ....a różnica punktowa duża.

Wiećej takich nocy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Zaraz mykam na maturke ... w przerwie będzie trzeba coś zagrać na jutro.... Ładnie wygląda Sa za @1.85 ... zagram to w dublu z Miami @1.66 ... nie wierze z serie Kozłów ! Przemyślenia napisze pozniej .. ale to juz e innym temacie.

#440230 05/11/2005 07:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Główny dubelek wszedł.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bobki weszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzieki Amk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Kto gra na Bobki,
ten ma zarobki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Wygrali z Iversonem wszystkie cztery kwarty.
Ale...nie cieszmy się zbytnio,bo z tym co prezentują 76ers mieliby kłopoty w Eurolidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzis w nocy trudniejszy rywal przyjeżdża do Charlotte.
Celtics,pomimo ,ze powinni czuc w kościach ciężki mecz z Detroit,sa jednak faworytem,ale....Bobcats powalcza,minimum o handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#440231 05/11/2005 08:02
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Nie mnie zakładać nowy temat, ale zdałoby się pospieszyć z graniem na Miami, oczywiście kto ma taki zamiar, bo w BAW na nich 2.28, a np. w profie 1.66...

#440232 05/11/2005 08:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
ehh a mówi sie do trzech razy sztuka, a jednak w przypadku Phili to sie nie potwierdziło : ( co sie stało ? dlaczego nikt nie ostrzegał ? o_O

#440233 05/11/2005 08:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Co prawda over w meczu Detroit położył i mnie, bo też się na niego skusiłem, to jednak po takiej nocy mogę powiedzieć niczym Jacek Gmoch niegdyś w studiu TVP: Aj laf diz gejm!!!:)

Charlotte i Utah - piękne typy po pięknych kursach - Utah grałem mocno, nad Charlotte myślałem, ale po tym co tu wypisywał Amkwish, który pewnie już mnie nie pamięta też troszkę spróbowałem, bo doszedłem do wniosku, że przecież On ma jeszcze Roxy, więc coś musi w trawie piszczeć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Gdyby jeszcze Knicks nie mieli tak wołającej o pomstę do nieba skuteczności z gry to spokojnie mogliby pokonać Waszyngton, a wtedy ku swojemu zdziwieniu na swoim koncie zauważyłbym przypływ prawie 1,5 tys. euro <wow>

No ale i tak nie jest najgorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#440234 05/11/2005 09:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Charlotte i Utah - piękne typy po pięknych kursach - Utah grałem mocno, nad Charlotte myślałem, ale po tym co tu wypisywał Amkwish, który pewnie już mnie nie pamięta...

Amkwish oczywiście pamiętać Aslan i cieszyć się ,że Aslan pisać o NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jezeli ja moge napisac,że czegoś z ostatniej nocy żałuję,to tego,że nie posłuchałem Was odnośnie Mormońców,bo to był naprawde piekny typ,chyba jeszcze ładniejszy niż Bobki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Co się zaś tyczy Miami to po kursie powyżej 2,00 oczywiście kusi,ale Milwaukee jest bardzo rozpędzone i jest to,przypomnę,typowa drużyna wlasnych desek,także...jeżeli Koziolek pierwszoroczniak wytrzyma presję,to dzis może nawet pobic Shaqa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Swoja droga w tym meczu over jak dla mnie za 7/10 stake.

g00niek,przenieś później,oki ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#440235 05/11/2005 10:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Ja jestem mile zaskoczony zwycięstwem Detroit, a to dla tegoże kładąc się rankiem spać końcowy wynik meczu brzmiał 79-80 dla Boston i byłem lekko wk...
A rano taka niespodzianka.
Mój typ dnia wszedł bez najmniejszego ryzyka, za to o over w Boston tak jak myślałem będzie ciężko.
Dzięki chłopaki za dobry typ na Utah, szkoda że nie skusiłem sie na Bobki

Ogólnie niezły + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1