|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
|
|
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385 |
jest mozliwosc,ze ta minuta bedzie kosztowac tyle ile masz u nich na koncie, proponuje dac sobie na wstrzymanie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
a mi nic nie zamkneli, dzisiaj normalnie kase wyplacilem bez zadnych problemow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
zadzwoniłem i kase dodali po 15 minutach. Uwaga live chat dostepny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
o zaskoczyli mnie wczoraj zlecona kasa dzisiaj na koncie w ING 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
12 dzien konto zablokowane;] po 6 dniach napisalem meila z pytaniem ile to jeszcze potrwa,w odpowiedzi udzielonej przed unibet na 2 dzien na tak zadanie pytanie poproszono mnie jeszcze o kolejne skany(sami nie napisali tylko czlowiek sie musi dopytywac wtedy racza cokolwiek napisac) Skany wyslalem wszystkie no moze oprocz zdjec z wakacji i nr buta( kto wie czy o takie cos niebeda niedlugo prosili). Czekam wiec od soboty kiedy wyslalem ostanie skany do dzis na odblokowanie konta:) Musze dodac(przypomniec)iz konto mam dobrych 6 lat,wplaty wyplaty kontem bankowym,karta kredytowa mimo to takie przebije i podejscie do klienta...
buk zdecydowanei odradzam sam sie musze zastanowic powaznie czy po odblokowaniu konta niewyplace calej gotowki i niepodziekuje im za przygode
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
napisalem dzis na czacie do uniebetu,pytajac jak tam moja weryfikacja.Pani grzecznie napisala ze chca jeszcze skan konta mb z danymi + adresem.Wyslalem wiec. Po paru minutach znwona czacie pisze,oto zapis tej rozmowy:
Welcome to Unibet (Poland), Aneta will be right with you. Aneta Dobry wieczór Witam w Unibet. W czym mogę pomóc? Damian wyslalem pani skan konta mb z adresem Damian przekazala pani do dzialu weryfikacji? Aneta z jakiego adresu mailowego wysłał Pan dokument? Damian u was trzeba sie wszytko dopytywac wiec czynie to Damian ... @vp.pl Aneta juz sprawdzam, proszę poczekać Damian dobrze Damian jest tam pani? Aneta Tak Panie Damianie Aneta przekazałam dokument do wydziału i trzeba poczekać na ich decyzję Damian jaka decyzje? Aneta niestety, nie mogę dokładnie powiedzieć kiedy to nastąpi Damian no 12 dni blokada konta Damian klienta ktory gra i was 6 lat Damian i pewnie za pare dni jak spytam to znow jakis skan bedzie wam potzrebny pytanei jaki tym razem Damian a pani mi pisze o jakiejs decyzji Damian jaka decyzja? Aneta Panie Damianie, taka jest procedura naszego wydziału Damian czekam na weryfikacje i odblokowanie konta na ktorym gram 6 lat Damian jaka? Aneta decyzja zapadnie dopiero w ciągi kilku dni, odnośnie wypłaty środków Damian blokowac po 6 latach konto klienta i weryfikowac 12 dni i jeszce pare dni dluzej? Damian skany prosic wszystkie jakie sa mozliwe a klient wplaca karta kredytowa bankiem Damian jakiej wyplaty? Damian prosze pani ja mam pieniadze na koncie zaklady na rok w grze Damian a pani mi pisze o jakiejs wyplacie? Damian ja zadnej wyplaty niezlecalem Aneta gdyż niestety zgodnie z decyzją Wydziału konto pozostanie zablokowane i nie ma możliwości odblokowania konta Damian co pani pisze? Aneta dokumenty będą sprawdzone i środki trafią na Pana konto Damian dopiero pani pisala ze decyzja zapadne za pare dni teraz ze konto zostanei zablokowane? Damian ale ja mam zaklady w trakcie na caly sezon do wrzesnia Aneta Zgodnie z naszym regulaminem punktu 2.3 Unibet zastrzega sobie, w każdym czasie i według własnego uznania, prawo do: - Odmówienia otwarcia i/lub zamknięcia istniejącego Konta, bez jakichkolwiek wyjaśnień. Damian na duza sume i co z tym? Aneta Decyzja w tej sprawie jest ostateczna i jakiekolwiek odwołania od tej decyzji nie będą uwzględniane. Z przykrością informuję, że Biuro Obsługi Klienta nie będzie w stanie udzielić jakiejkolwiek dalszej pomocy w tej sprawie. Damian ale pani mi przed chwila pisala ze decyzja ma jakas zapasc a teraz co pani podjela decyzje ze pieniadze mi chcecie wyplacac? Damian prosze mnie w takim razie polaczyc z dyrektorem Damian i powiedziec co z moimi zakladami dlugoterminowymi Damian oraz dlaczego konto zostaje zablokowane? Damian mam prawo wiedziec po 6 latach gry Aneta Panie Damianie nie ma mozliwości połączenie z dryektorem, zgodnie z tym, co napisałam, to ostateczna decyzja wydziału Damian przed 5min pani pisala ze wydzial zadecyduje Damian teraz pani sama podjela decyzje o blokadzi ejakiejs? Aneta i nasze Biuro nie ma na to wpływu, zaakceptował Pan regulamin i zgodnie z nim nasza firma może zamknąć Pana konto bez jakichkolwiek wyjaśnień Aneta Taką decyzję otrzymałam od Wydziału Aneta Jest to ich decyzja Damian w ciagu 3minut? Damian juz zdarzyli zweryfikowac moje konto mb? Damian jak zamierzacie wyplacic mi te pieniadze? Damian ile ich mam na koncie? Aneta to decyzja Wydziału i dopiero po otrzymaniu decyzji, jak i jaką kwotę - bede mogła dopiero wysłać Panu tą informację Damian cala kwote Damian skany wyslalem niemacie sie do czego doczepic Damian konto moje 6 lat gralem Damian i do tego mam zaklady na 2300zl w trakcie Damian niwiem jak wy to zamierzacie rozliczyc Damian wogole zaskoczyla mnei pani pisaniem o jakims zamykaniu konta Damian jaki powod prosze mi podac dokladnie? Damian nierentownosc konta? Damian bo zadnego innego niemacie Damian zadnego pt regulaminu niezlamalem Damian a jesli tak to jaki prosze podac? Aneta Napiszę Panu maila w tej sprawie Aneta proszę na niego czekać
i dostalem takiego meila:
Witam serdecznie Panie Damianie!
Dziękuje za kontakt z Unibet w sprawie konta.
Uprzejmie informuję , że wszystkie potrzebne dokumenty zostały przekazane do Wydziału i zgodnie z naszym regulaminem punktu 2.3 Unibet zastrzega sobie, w każdym czasie i według własnego uznania, prawo do:
- Odmówienia otwarcia i/lub zamknięcia istniejącego Konta, bez jakichkolwiek wyjaśnień.
Decyzja w tej sprawie jest ostateczna i jakiekolwiek odwołania od tej decyzji nie będą uwzględniane. Z przykrością informuję, że Biuro Obsługi Klienta nie będzie w stanie udzielić jakiejkolwiek dalszej pomocy w tej sprawie. Proszę również pamiętać, że:
2.3.
Unibet zastrzega sobie, w każdym czasie i według własnego uznania, prawo do:
Zatrzymania i/lub skonfiskowania środków dostępnych na Koncie w Unibet i/lub odrzucenia żądania wypłaty w przypadku bezpośredniego albo pośredniego naruszenia Regulaminu Unibetu i/lub innego nieuprawnionego działania dokonanego w związku z typowanym wydarzeniem i/lub transakcjami na Koncie w Unibet. Powyższe znajduje zastosowanie w przypadku, gdy dane wydarzenie pozostaje w związku z Kontem w Unibet i/lub kwestionowanym żądaniem wypłaty.
W związku z decyzją naszego Wydziału kwota .....(kwote wykropkowalem)00 PLN
zstanie zlecona na pana konto.
Kwota ktora mi wypalcaja jest mniejsza niz stan mojego konta do tegomam zakaldy w trakcie na 2300zl. Napisze ze jest to moje konto,ktore posiadam 6lat,niezlamalem zadnego pt regulaminu,niezakladalem zadnych lewych kont! Wplaty karta kredytowa,przelewami bankowym wyplaty rowniez. Wyslalem im tez na zadanie skany dowodu,skan konta mb z adresem,skan karty kredytowej,skan z potwierdzeniem adresu,skan konta bankowego.na pytanie jaki pt regulaminu zlamalem nieuzyskalem odpoweidzi. Od siebie dodam ze moze tylko taki iz konto niebylo przez te lata deficytowe
Czy ktos mi doradzi co ja moge zrobic by chociaz wyplacili mi cala kwote jaka posiadam?
Kiedys unibet to byla ok firma,pamietam ich poczatki... Teraz zdecydwanie odradzam zakladanie tam konta Moj post ku przestrodze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2009
Posty: 9 |
Masakra! Ciekawe co teraz powie DJ Sosna i Conrad! Łatwo się czepie kasiorę z referali i cały czas zachwala buka - teraz macie okazję pomóc koledze!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Również mam u nich długo,ale takich numerów to się nie spodziewałem po nich.........szok,zawsze byli u mnie jak pewniak, chociaż zawsze twierdzę ,że pieniądze są nasze jak znajdą się u nas na koncie ,nie wystarczy wygrać zakład......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
czyli tak jak mówiłem cash wypłacą konta nie odblokują 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
mozna stwierdzic, ze ukradli pieniadze. powinni wyplacic calosc co jest na koncie i anulowac postawione zaklady w trakcie. tylko wtedy moznaby bylo powiedziec, ze sa chociaz troche uczciwi. mysle, ze bywalcy forum wezma pod uwage te problemy innych z unibetem przy wplacaniu tam pieniedzy jakiejkolwiek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
czyli tak jak mówiłem cash wypłacą konta nie odblokują  niewyplaca bo mialem 2700-3000 jak pamietam a wyplacic chca 1700zl do tego w trakcie na zaklad sezonowy siatki mam zaklady na 2300zl i tych pieniedzy nie zobacze skoro konto blokuja.Na pytanie co z tym pani nieodpowiedziala podobnie jak na powod zamkniecia badz zlamania regulaminu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250 |
Radmanovic witam w klubie... Ja miałem to szczęście, że nie miałem środków. Rozmowa telefoniczna przypominała tą Twoją z chatu. Pani coś miała sprawdzić i nagle powiedziała, że nie odblokują i już. A najlepszy jest punkt regulaminu, że  Unibt może wg własnego uznania konfiskować środki. Nawet kurwa nie muszą uzasadnić... Zastanawiam się czy to szaleństwo polskiego supportu czy firma schodzi na psy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
dzwon do nich, przez czata kazda babka madra...
Konta nie odblokuja, ale pieniadze wyplacic musza, maja wiele do stracenia, postrasz ich roznymi stronami zajmujacymi sie ocena bukmacherow, troche tego jest - nie moze tak byc aby nasze pieniadze kradli bo tak to nazwac mozna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
Ja moze od siebie dodam, ze kilkakrotnie rozmawialem z Menager Unibet z Pokera; Dominiką... i radzila mi na przyszlosc, ze jesli kiedys bede mial problem z czym kolwiek w Unibecie, to ostatnia osoba z ktora mam sie kontaktowac jest wlasnie ta Anetka walnieta. Radma ..miej to na uwadze i moze sprobuj poprosic Monike (one chyba aktualnie we dwie tylko zajmuja sie "pierwszym kontaktem" z klientem z zakladow)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250 |
Hmm... pogrzebałem trochę w necie i można się natknąć na ciekawe rzeczy na temat tej firmy. Do tej pory traktowałem ich jako jednego z najlepszych buków w sieci. W dodatku akceptowali całkiem przyzwoite stawki. Zagranie za kilkaset euro nie było żadnym problemem. Teraz znalazłem opinie wg których okazuje się, że w ostatnich miesiącach blokady kont i niewypłacanie wygranych to bardzo częste przypadki. I to zarówno dla ludzi grających w zakładach jak i w kasynie. Niezależnie od tego czy grali u nich od kilku dni czy od kilku lat. Jednym słowem ludziom, którzy chcą coś wygrać stanowczo odradzam przygodę z tym bukiem. Tym bardziej że z ŻADNYM z przypadków, o których czytałem nie podano nawet pół powodu blokady i konfiskaty pieniędzy a jedynie powołano się na punkt regulaminu mówiący o tym, że mogą wg własnego uznania itd. Dziwne, że prawie zawsze w przypadku gdy cytowane są maile przewija się ta Aneta. Czy ona może jednoosobowo zadecydować o blokadzie tylu kont i niewypłaceniu ludziom czasami tysięcy złotych? A może to jakaś wirtualna osoba, pod którą występują różne panny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
To teraz wszystko wiem  , ostatni piatek rekllamowalem zaklad no rozne z Belgi , mecz Eupen -C Brugge , chodzi o pierwsza polowe i tez pojawila sie ta aneta , kilka razy reklamowalem ich pomylki i zawsze aneta , najlepsze tez w tym ze mialem podstawy ku temu aby niektore bety rozliczyli mi poprawnie...ale zawsze stanie mi na drodze ta opisywana aneta  . Czy ta osoba ma moze jakies urojenia, moze pomoga Ci od "referali " w tych sprawach -kont, blokad roznych etc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Potwierdzam slowa Kerota. Konto zablokowane. Pozniej weryfikacja i mail ze blokada konta nie bedzie cofnieta, bez zadnego wyraznego powodu. Zdecydowanie nie polecam tego buka !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Dzisiaj na sbr jakiś Duńczyk założył ciekawy wątek. Cała jego kasa z konta unibet zniknęła. Support tłumaczy, że konto zostało zhakowane a potem cała kasa wysłana... na jakieś konto w Szwecji. Ciekawe skoro wypłacać można tylko na osobiste konto bankowe... Może jakaś grupa pracowników chce się wzbogacić co nieco i wyprowadza forsę niektórych użytkowników? Może Anetka działa z nimi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Masakra jakaś  A miałem o nich takie dobre zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
a.k.a. "raflo87"
|
|
a.k.a. "raflo87"
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18 |
ja wypłaciłem kase i nieche ryzykować kolega radmanovic już wcześniej mnie uprzedził , choć ja gram tylko rok na unibecie i akurat zyskow nie miałem tam u nich ogromnych,może biorą sie tylko za gości co duzo nawygrywali tam,w każdym bądz razie moim zdaniem unibet łamie regulamin poniewąż jeżeli chodzi o kase nie mogą jej skonfiskować ponieważ żaden punkt regulaminu nie został naruszony wiec kase muszą oddać całą,ale niewiem jak z zakładami w trakcie,konto zawieszac i zamykac moge niby bez powodu ale jezeli chodzi o kase to goscie łamia regulami i sa złodziejami
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|