Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 54 1 2 28 29 30 31 32 53 54
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
9-12 po meczu

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
9 12 papa

Dołączył: Jan 2011
Posty: 165
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 165
skandal , u siebie z Grotte . Z wyniku 2:0 ...

Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134
no tak to jeszcze nie zostałem wyjebany macerata z 2-0 na 2-3 i latina z 2-0 na 2-3 ogólnie kpina

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Eh człowiek tyle już w życiu widział, a dalej daje się skusić na włoską ligę. Mimo, że ciągle powtarzam, że strasznie wyrównana liga, każdy może urwać punkty, to ładuję się grubo i potem pizda.

mad

Może kogoś to pocieszy, ja dzisiaj po włoskiej kolejce cudów 4,5tys pln w plecak grin

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by _Korver_
Eh człowiek tyle już w życiu widział, a dalej daje się skusić na włoską ligę. Mimo, że ciągle powtarzam, że strasznie wyrównana liga, każdy może urwać punkty, to ładuję się grubo i potem pizda.

mad

Może kogoś to pocieszy, ja dzisiaj po włoskiej kolejce cudów 4,5tys pln w plecak grin

Jakby nie patrzył paliwo na 3/4 roku smile

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Ja dzisiaj zagrałem "tylko" Valentie +1,5 seta ale i to nie wystarczyło smile

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by _Korver_
Eh człowiek tyle już w życiu widział, a dalej daje się skusić na włoską ligę. Mimo, że ciągle powtarzam, że strasznie wyrównana liga, każdy może urwać punkty, to ładuję się grubo i potem pizda.

mad

Może kogoś to pocieszy, ja dzisiaj po włoskiej kolejce cudów 4,5tys pln w plecak grin

Mnie akurat takie rzeczy nie cieszą , wyrazy współczucia Korver i wirtualne wino na smutki napić się ...
wina włoskiego smile

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by Darwin
Ja dzisiaj zagrałem "tylko" Valentie +1,5 seta ale i to nie wystarczyło smile

To samo miałem a po dwóch setach tez dobrze wyglądało frown

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by ARTUROS8
Originally Posted by Darwin
Ja dzisiaj zagrałem "tylko" Valentie +1,5 seta ale i to nie wystarczyło smile

To samo miałem a po dwóch setach tez dobrze wyglądało frown

Grali taką kiszkę, że ten jeden set to i tak spore osiągnięcie. Obejrzałem wczoraj Delectę i dzisiaj miałem deja vu.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by ARTUROS8
Originally Posted by _Korver_
Eh człowiek tyle już w życiu widział, a dalej daje się skusić na włoską ligę. Mimo, że ciągle powtarzam, że strasznie wyrównana liga, każdy może urwać punkty, to ładuję się grubo i potem pizda.

mad

Może kogoś to pocieszy, ja dzisiaj po włoskiej kolejce cudów 4,5tys pln w plecak grin

Mnie akurat takie rzeczy nie cieszą , wyrazy współczucia Korver i wirtualne wino na smutki napić się ...
wina włoskiego smile

Za głupotę się płaci. Spoko loko, budżet tylko lekko uszczuplał. W styczniu już nie ma możliwości wyjść na minus. wink

Grunt to wyjść na swoje. boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by ARTUROS8
Mnie akurat takie rzeczy nie cieszą , wyrazy współczucia Korver i wirtualne wino na smutki napić się ...
wina włoskiego smile

a wina włoskiego to w najbliższym czasie nie ruszę laugh

Tylko szkocka + polska vodka grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by _Korver_
Eh człowiek tyle już w życiu widział, a dalej daje się skusić na włoską ligę. Mimo, że ciągle powtarzam, że strasznie wyrównana liga, każdy może urwać punkty, to ładuję się grubo i potem pizda.

mad

Może kogoś to pocieszy, ja dzisiaj po włoskiej kolejce cudów 4,5tys pln w plecak grin

Jakby nie patrzył paliwo na 3/4 roku smile

jakby się postarać to i na cały rok by wystarczyło, ostatnio mi pało pali, nauczyłem się jeździć ekonomicznie wink

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by ARTUROS8
Mnie akurat takie rzeczy nie cieszą , wyrazy współczucia Korver i wirtualne wino na smutki napić się ...
wina włoskiego smile

a wina włoskiego to w najbliższym czasie nie ruszę laugh

Tylko szkocka + polska vodka grin

To był żart laugh ja też wole wyżej wymienione tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Dobra wystarczy tych moich smętów. Sorry Panowie za tak lipne bety, ale w życiu bym się nie spodziewał takiego przebiegu...

Do następnego toast

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by _Korver_
Eh człowiek tyle już w życiu widział, a dalej daje się skusić na włoską ligę. Mimo, że ciągle powtarzam, że strasznie wyrównana liga, każdy może urwać punkty, to ładuję się grubo i potem pizda.

mad

Może kogoś to pocieszy, ja dzisiaj po włoskiej kolejce cudów 4,5tys pln w plecak grin

Jakby nie patrzył paliwo na 3/4 roku smile

jakby się postarać to i na cały rok by wystarczyło, ostatnio mi pało pali, nauczyłem się jeździć ekonomicznie wink

Ja tam teraz również oszczędniej niż wcześniej ale jak widzisz L lub coś co się zwie "kierowca" a nie do końca nim jest to nie wierzę, że noga samoczynnie nie idzie w dół smile

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Dobrej Nocy Panowie papa

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Dinamo Krasnodar boks

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by _Korver_
Dinamo Krasnodar boks

Azs Białystok-Dąbrowa Górnicza 2
jak myslisz do gry?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Spytałbyś jeszcze tydzień temu to bym grubo polecał. Teraz moja pewność spadła i dotarło do mnie, że źle wyceniałem potencjał Białegostoku. Ja ten mecz omijam, więc nie pomogę. Nie potrafię racjonalnie wycenić, ale kusi kolejny raz przeciwko Białemustokowi.

Strona 30 z 54 1 2 28 29 30 31 32 53 54

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, $-man, latajaca_holenderka, forty, Sensei, alfa), 1,166 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,715
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1