|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Dąbrowa @1.96  ładnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
AZS Białystok - TAURON MKS Dąbrowa Górnicza 1:325:10 - deklasacja w IV secie zaczyna mi sie podobać ten kobiecy sport, wystarczy wiedzieć kiedy główne zawodniczki uwalniają tampony i wybierać się do kasy  młody fajnie, że też wygrałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Kaposvary 3-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Dąbrowa set mało  Dąbrowa drugi set mało  Kto nie skacze, ten z Białego  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witam, co dzisiaj z PLus Ligi gracie ?
Resovia - Politechnika o 14:45 w TV 4 na żywo kurs na Sovię 1.15 to mało a handi -1.5 seta też dużo nie płacą bo w granicach 1.35-1.45.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Kursy na Reske czy handi i tak sa w miare okej do jakiegos kuponu mozna dodac. Patrzac na szpital Wawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Kursy na Reske czy handi i tak sa w miare okej do jakiegos kuponu mozna dodac. Patrzac na szpital Wawy. Pełna zgoda. Co tam jeszcze dzisiaj połapałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Korver ta Latina to dzisiaj gra ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Kursy na Reske czy handi i tak sa w miare okej do jakiegos kuponu mozna dodac. Patrzac na szpital Wawy. Pełna zgoda. Co tam jeszcze dzisiaj połapałeś? Ostatnio cos wybredny jestem. Farta chcialem grac ale >1,70 wiec odpadl. Srelekte mialem wziac handi pkt, ale za niskie. Ja chcialem >20,5pkt Indyki j.w U Turczynek w meczu na szczycie chcialem jakiegos overka, ale nie ma gdzie pograc.. Ruskie po wczorajszym mnie przekonaly, ale pin je wycofal. A w Fonbecie nie moge konta aktywowac. Zostalem z sama Reska i chyba dorzuce cos z innych sportow. Chyba, ze masz cos w miare do dorzucenia do kuponu? Pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Korver ta Latina to dzisiaj gra ? Panie, weź mi nie przypominaj  2-0 19-16 w III secie, cztery piłki meczowe w IV secie i wjebali 2-3  Mecz był w czwartek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Kursy na Reske czy handi i tak sa w miare okej do jakiegos kuponu mozna dodac. Patrzac na szpital Wawy. Pełna zgoda. Co tam jeszcze dzisiaj połapałeś? Ostatnio cos wybredny jestem. Farta chcialem grac ale >1,70 wiec odpadl. Srelekte mialem wziac handi pkt, ale za niskie. Ja chcialem >20,5pkt Indyki j.w U Turczynek w meczu na szczycie chcialem jakiegos overka, ale nie ma gdzie pograc.. Ruskie po wczorajszym mnie przekonaly, ale pin je wycofal. A w Fonbecie nie moge konta aktywowac. Zostalem z sama Reska i chyba dorzuce cos z innych sportow. Chyba, ze masz cos w miare do dorzucenia do kuponu? Pozdro  Kończę swoją selekcję i Ci zapodam  Dzisiaj kroimy grubo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Nie no, nikt  A co sie stao sie? Kończę swoją selekcję i Ci zapodam  Dzisiaj kroimy grubo  Wystarczy 1 w miare przywoity meczyk z ok. 1,30 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Korver ta Latina to dzisiaj gra ? Panie, weź mi nie przypominaj  2-0 19-16 w III secie, cztery piłki meczowe w IV secie i wjebali 2-3  Mecz był w czwartek... Bo chcialem dzis grubo przywalic a to mowisz ze juz nieaktualne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
panowie a nie warto porazke farta  ostanio ich wielun kopnoł 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Nie no, nikt  A co sie stao sie? Kończę swoją selekcję i Ci zapodam  Dzisiaj kroimy grubo  Wystarczy 1 w miare przywoity meczyk z ok. 1,30  1,30? Toż to pewek nie brakuje  Conegliano na jutro pewunia, może ktoś jeszcze trzyma. Wczoraj po @1,35 jechało. Z Niemców Titans wzmocnione Pęcherzem powinni rozjechać juniorów z VCO Berlin. Tu @1,40 można lekko znaleźć. To tak na szybko, całość zapodam później 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293 |
o jakich osłabieniach POlitechniki mowicie? czytalem tylko ze w druzynie byly jakies przeziebienia, ale pojechali chyba pelnym skladem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Bwin sie jebnal z zakladem
Turow-Prokom 3.20 do 1.30 na win
hc jest +7,5 na Prokom za 1.85 a oni przeciez sa faworytami
Dadza sie wyjabac czy zrobia zwrot za to hc ,ma ktos jakies doswiadczenia???
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|