Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#441033 05/11/2005 19:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
Proszę osoby grające w BetUs o ocenę tego bukmachera.
W Rankingu Sportsbookreview ma ocenę -D.
Posiada jednak referancje OSGA oraz MajorWager.

Głównie zależy mi na informacji odnoście wypłat, czy nie występują niepotrzebne komplikacje.

Z góry dziękuje za informacje.

Last edited by Experto; 07/11/2005 10:54.
Bonus: Unibet
#441034 07/11/2005 13:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
poczytaj na sbr, dowiesz sie np, ze
11.2.2005 (3:34 PM CST)
SBR Bill Dozer reports: Third BetUs (SBR rating D-) player comes forward with five figure no-pay claim. In the past 6 months BetUs has paid out over $25,000 to two players who have waited years for their winnings. This player hopes for a similar resolution to his $14,668 complaint which dates back to the fall of 2002.

Parę historii o bet us poczytasz też na rx-ie. Skoro ma D- to dobrze nie jest

Jeśli chodzi o MW i OSGę, to czasem aprobują rózne dziwne firmy (Royala chociazby), ja bym sie na Twoim miejscu powstrzymał z wysyłaniem tam kasy, sa po prostu lepsze buki.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (kamel, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, rafal08, rymoholik, forty, Akhu, JelineK), 938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,687
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1