|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91 |
Proszę osoby grające w BetUs o ocenę tego bukmachera. W Rankingu Sportsbookreview ma ocenę -D. Posiada jednak referancje OSGA oraz MajorWager.
Głównie zależy mi na informacji odnoście wypłat, czy nie występują niepotrzebne komplikacje.
Z góry dziękuje za informacje.
Last edited by Experto; 07/11/2005 10:54.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74 |
poczytaj na sbr, dowiesz sie np, ze 11.2.2005 (3:34 PM CST) SBR Bill Dozer reports: Third BetUs (SBR rating D-) player comes forward with five figure no-pay claim. In the past 6 months BetUs has paid out over $25,000 to two players who have waited years for their winnings. This player hopes for a similar resolution to his $14,668 complaint which dates back to the fall of 2002.
Parę historii o bet us poczytasz też na rx-ie. Skoro ma D- to dobrze nie jest
Jeśli chodzi o MW i OSGę, to czasem aprobują rózne dziwne firmy (Royala chociazby), ja bym sie na Twoim miejscu powstrzymał z wysyłaniem tam kasy, sa po prostu lepsze buki.
|
|
|
Link skopiowany do schowka