|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
1,30? Toż to pewek nie brakuje  Conegliano na jutro pewunia, może ktoś jeszcze trzyma. Wczoraj po @1,35 jechało. Z Niemców Titans wzmocnione Pęcherzem powinni rozjechać juniorów z VCO Berlin. Tu @1,40 można lekko znaleźć. To tak na szybko, całość zapodam później  Hehe, sęk w tym, ze na dzis cos chcialem ;] Na jutro juz przyszykowany jestem. Niemcow moge pozyczyc, choc w sumie malo gram ta lige. Ale 1,40 bedzie jak znalazl, dzieki  Bwin sie jebnal z zakladem
Turow-Prokom 3.20 do 1.30 na win
hc jest +7,5 na Prokom za 1.85 a oni przeciez sa faworytami
Dadza sie wyjabac czy zrobia zwrot za to hc ,ma ktos jakies doswiadczenia??? Co jak co, ale w Bwin grac pomylki to samobojstwo. Nie wejdzie to przegrana, wejdzie to zwrot i blokada konta, albo straszne limity. Nie polecam tak grac!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Dzieki Panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
Spes Conegliano w Poniedziałek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Spes Conegliano w Poniedziałek. bez różnicy, dzień w tę czy w tę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
korver Kielce  beda miec farta i win  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
Spes Conegliano w Poniedziałek. bez różnicy, dzień w tę czy w tę.  czeska odboyka Pribram-Usti n.L. 1?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Spes Conegliano w Poniedziałek. bez różnicy, dzień w tę czy w tę.  czeska odboyka Pribram-Usti n.L. 1? Na czeskiej się nie znam, nie pomogę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Kursy na Reske czy handi i tak sa w miare okej do jakiegos kuponu mozna dodac. Patrzac na szpital Wawy. Pełna zgoda. Co tam jeszcze dzisiaj połapałeś? Ostatnio cos wybredny jestem. Farta chcialem grac ale >1,70 wiec odpadl. Srelekte mialem wziac handi pkt, ale za niskie. Ja chcialem >20,5pkt Indyki j.w U Turczynek w meczu na szczycie chcialem jakiegos overka, ale nie ma gdzie pograc.. Ruskie po wczorajszym mnie przekonaly, ale pin je wycofal. A w Fonbecie nie moge konta aktywowac. Zostalem z sama Reska i chyba dorzuce cos z innych sportow. Chyba, ze masz cos w miare do dorzucenia do kuponu? Pozdro  U mnie z kolei sytuacja zgoła odmienna. Ostatnio dużo wolnego czasu, sporo analizuję, szperam w necie, więc w konsekwencji masowo pogrywam i kręcę niezłe obroty. Na dzisiaj i jutro cała lista: Conegliano Pesaro Chieri Reska Kielce Netzhoppers Bottrop Titans Titans -1,5s Schweriner Suhl Czewa +2,5s Rennes Oczywiście wszystko porozbijane na single/duble/triple i kilka łączonych AKO. Farta chcialem grac ale >1,70 wiec odpadl. Ja mam @1,74 z pinna i 1,75 z bwin z wczoraj wieczorkiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
Spes Conegliano w Poniedziałek. bez różnicy, dzień w tę czy w tę.  czeska odboyka Pribram-Usti n.L. 1? Na czeskiej się nie znam, nie pomogę. moglbys podzielic sie dzisiejszymi przemysleniami? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Korver lista meczy przypadkowa czy peffki na poczatku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Korver lista meczy przypadkowa czy peffki na poczatku? W kolejności jak były grane i mam zapisane w arkuszu, stąd można powiedzieć, że przypadkowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
Korver a mozna stawkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Generalnie jest co robić w ten weekend 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
jak to jest z nowymi tabelami w Plus Lidze (1-6 i 7-10)?? Nie miało być tak że liczą się tylko mecze pomiędzy drużynami z 6?? Bo na siatka.org widzę że zaliczyli wszystkie mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Generalnie jest co robić w ten weekend  Jak co weekend. Najpierw trochę roboty a potem liczenie kasy.  Wczoraj z Dąbrową trafiłeś. Ja już wymiękłem po 3 kolejnych wtopach na Białymstoku, szkoda...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Generalnie jest co robić w ten weekend  Jak co weekend. Najpierw trochę roboty a potem liczenie kasy.  Wczoraj z Dąbrową trafiłeś. Ja już wymiękłem po 3 kolejnych wtopach na Białymstoku, szkoda... Powiem Ci, że jak zobaczyłem wynik pierwszego seta to pomyślałem sobie, że ten Pronar to sobie chyba jaja robi i trochę zwąpiłem. Ale generalnie byłem dosyć mocno przekonany do tej Dąbrowy przed meczem. Mam już pewne przemyślenia co do kolejnych kolejek ale to może później  Pewnie wiesz o co mi chodzi. Mam podobne zdanie co do Częstochowy jak ty, nawet ich zwycięstwo mnie dzisiaj nie zdziwi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
Generalnie jest co robić w ten weekend  wczoraj dabrowka i zabki daly zarobic  a dzisiaj co gramy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 627 |
Witam  Ja na dzisiaj puściłem Fart,Resovia,Iraklis,Haching,Tours i Ajaccio 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|