Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 35 z 54 1 2 33 34 35 36 37 53 54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by _Korver_
1,30?

Toż to pewek nie brakuje wink

Conegliano na jutro pewunia, może ktoś jeszcze trzyma. Wczoraj po @1,35 jechało. Z Niemców Titans wzmocnione Pęcherzem powinni rozjechać juniorów z VCO Berlin. Tu @1,40 można lekko znaleźć. To tak na szybko, całość zapodam później wink


Hehe, sęk w tym, ze na dzis cos chcialem ;]
Na jutro juz przyszykowany jestem.
Niemcow moge pozyczyc, choc w sumie malo gram ta lige.
Ale 1,40 bedzie jak znalazl, dzieki toast

Originally Posted by Fanatyk_1984
Bwin sie jebnal z zakladem

Turow-Prokom 3.20 do 1.30 na win

hc jest +7,5 na Prokom za 1.85 a oni przeciez sa faworytami

Dadza sie wyjabac czy zrobia zwrot za to hc ,ma ktos jakies doswiadczenia???


Co jak co, ale w Bwin grac pomylki to samobojstwo.
Nie wejdzie to przegrana, wejdzie to zwrot i blokada konta, albo straszne limity.
Nie polecam tak grac!

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
zwrot zrobią

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Dzieki Panowie smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Spes Conegliano w Poniedziałek.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by wolfiks
Spes Conegliano w Poniedziałek.

bez różnicy, dzień w tę czy w tę. wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
korver Kielce tongue beda miec farta i win smile ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ja gram Kielce

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by wolfiks
Spes Conegliano w Poniedziałek.

bez różnicy, dzień w tę czy w tę. wink

czeska odboyka Pribram-Usti n.L. 1?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by umex
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by wolfiks
Spes Conegliano w Poniedziałek.

bez różnicy, dzień w tę czy w tę. wink

czeska odboyka Pribram-Usti n.L. 1?

Na czeskiej się nie znam, nie pomogę.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by agr1
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by agr1
Kursy na Reske czy handi i tak sa w miare okej do jakiegos kuponu mozna dodac.
Patrzac na szpital Wawy.

Pełna zgoda. Co tam jeszcze dzisiaj połapałeś?


Ostatnio cos wybredny jestem.
Farta chcialem grac ale >1,70 wiec odpadl.
Srelekte mialem wziac handi pkt, ale za niskie. Ja chcialem >20,5pkt
Indyki j.w
U Turczynek w meczu na szczycie chcialem jakiegos overka, ale nie ma gdzie pograc..
Ruskie po wczorajszym mnie przekonaly, ale pin je wycofal.
A w Fonbecie nie moge konta aktywowac.

Zostalem z sama Reska i chyba dorzuce cos z innych sportow.
Chyba, ze masz cos w miare do dorzucenia do kuponu?

Pozdro toast

U mnie z kolei sytuacja zgoła odmienna. Ostatnio dużo wolnego czasu, sporo analizuję, szperam w necie, więc w konsekwencji masowo pogrywam i kręcę niezłe obroty.

Na dzisiaj i jutro cała lista:

Conegliano
Pesaro
Chieri
Reska
Kielce
Netzhoppers
Bottrop
Titans
Titans -1,5s
Schweriner
Suhl
Czewa +2,5s
Rennes

Oczywiście wszystko porozbijane na single/duble/triple i kilka łączonych AKO.

Originally Posted by agr1
Farta chcialem grac ale >1,70 wiec odpadl.

Ja mam @1,74 z pinna i 1,75 z bwin z wczoraj wieczorkiem.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by umex
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by wolfiks
Spes Conegliano w Poniedziałek.

bez różnicy, dzień w tę czy w tę. wink

czeska odboyka Pribram-Usti n.L. 1?

Na czeskiej się nie znam, nie pomogę.

moglbys podzielic sie dzisiejszymi przemysleniami? smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Korver lista meczy przypadkowa czy peffki na poczatku?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by ice18
Korver lista meczy przypadkowa czy peffki na poczatku?

W kolejności jak były grane i mam zapisane w arkuszu, stąd można powiedzieć, że przypadkowa.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Korver a mozna stawkami smile

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Generalnie jest co robić w ten weekend smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
jak to jest z nowymi tabelami w Plus Lidze (1-6 i 7-10)?? Nie miało być tak że liczą się tylko mecze pomiędzy drużynami z 6?? Bo na siatka.org widzę że zaliczyli wszystkie mecze.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Darwin
Generalnie jest co robić w ten weekend smile

Jak co weekend. Najpierw trochę roboty a potem liczenie kasy. grin

Wczoraj z Dąbrową trafiłeś. Ja już wymiękłem po 3 kolejnych wtopach na Białymstoku, szkoda...

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Darwin
Generalnie jest co robić w ten weekend smile

Jak co weekend. Najpierw trochę roboty a potem liczenie kasy. grin

Wczoraj z Dąbrową trafiłeś. Ja już wymiękłem po 3 kolejnych wtopach na Białymstoku, szkoda...

Powiem Ci, że jak zobaczyłem wynik pierwszego seta to pomyślałem sobie, że ten Pronar to sobie chyba jaja robi i trochę zwąpiłem. Ale generalnie byłem dosyć mocno przekonany do tej Dąbrowy przed meczem. Mam już pewne przemyślenia co do kolejnych kolejek ale to może później smile Pewnie wiesz o co mi chodzi. Mam podobne zdanie co do Częstochowy jak ty, nawet ich zwycięstwo mnie dzisiaj nie zdziwi.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by Darwin
Generalnie jest co robić w ten weekend smile

wczoraj dabrowka i zabki daly zarobic wink
a dzisiaj co gramy? smile

Dołączył: Dec 2010
Posty: 627
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 627
Witam smile
Ja na dzisiaj puściłem Fart,Resovia,Iraklis,Haching,Tours i Ajaccio boks

Strona 35 z 54 1 2 33 34 35 36 37 53 54

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, betowiec, Lukasz111, Sensei, alfa, rymoholik), 889 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,145
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1