Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 28 1 2 11 12 13 14 15 27 28
kkslech #4410132 29/01/2011 19:26
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by kkslech
[ Jak ktoś przychodzi do was w gości i robi chlew i jeszcze się rzuca, gdy próbujecie go wyprosić to jak się zachowujecie? Koleś był najebany jak stodoła i taki o to przykład dawał swoim dzieciom. Biedna, sponiewierana przez kiboli rodzina. Śmiech na sali. Patologia z marginesu.
`

1. powiedz proszę jaki to chlew zrobił ten patologiczny kibol w dresiku
2. na jakiej podstawie twierdzisz,że to rodzina z marginesu ?
3. rozumiem,że Wy na meczach to nawet po jednym piwku nie jesteście .

Bonus: Unibet
kkslech #4410143 29/01/2011 19:30
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by kkslech
Jak już pisałem w innym temacie na stadionie nie ma demokracji. Facet pojawił się w miejscu, gdzie obowiązują pewne zasady.

Zawsze mnie śmieszy jak to kibole zawłaszczają sobie publiczne widowiska. Wydaje im się, że stadion jest ICH, że to oni ustalają ZASADY.

Typowe myślenie kiboli, dla których ideał to 200 osób na meczu (oczywiście "sami swoi" i "kumaci"), żadnych cywilów, żadnych pikników. Tylko oni i ewentualnie ich odpowiedniki z obozu rywali żeby można było się pobić.

A potem jeszcze domaganie się od wszystkich "szacunku", a zwłaszcza od piłkarzy. Bo kibole uważają, że piłkarze powinni ich po stopach całować, że ONI "bronią barw klubu" i reprezentują go napier*alając się sztachetami pod stadionem.

Oczywiście nie dotyczy to tylko Lecha, to ogólna tendencja widoczna w Polsce od kilkunastu lat wśród tzw. "kumatych" kibiców. Gdzieniegdzie to zostało ukrócone, gdzieniegdzie kibole wygrali i teraz sami przychodzą na stadion.

AGASSI #4410171 29/01/2011 19:40
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by kkslech
[ Jak ktoś przychodzi do was w gości i robi chlew i jeszcze się rzuca, gdy próbujecie go wyprosić to jak się zachowujecie? Koleś był najebany jak stodoła i taki o to przykład dawał swoim dzieciom. Biedna, sponiewierana przez kiboli rodzina. Śmiech na sali. Patologia z marginesu.
`

1. powiedz proszę jaki to chlew zrobił ten patologiczny kibol w dresiku
2. na jakiej podstawie twierdzisz,że to rodzina z marginesu ?
3. rozumiem,że Wy na meczach to nawet po jednym piwku nie jesteście .

1. Taki, że postanowiono go wyprosić. Normalnych kibiców, zachowujących się normalnie nie wyprasza się bez powodu z kotła.
2. A to na takiej, że facet bierze dziecko na mecz i spija się jak ostatni żul, a potem wiedząc, że jest już z tym dzieckiem na stadionie, prowokuje niebezpieczne sytuacje. Mógł po prostu grzecznie udać się piętro wyżej jak go wyproszono, a nie zgrywać bohatera.
3. Trzeźwość na stadionie to podstawa smile Zazwyczaj to pijana żuleria robi chlew na wyjazdach, czasem na meczach u siebie. I znam to z własnych obserwacji, bo ładnych parę lat już jeżdżę na wyjazdy. I nie mówię o wyjazdach za Kolejorzem, bo tam się takich rzeczy rygorystycznie pilnuje. Mam na myśli mój lokalny klub wink

kkslech #4410180 29/01/2011 19:42
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
stadion nie ma ochrony obiektu?

Bzyku #4410202 29/01/2011 19:50
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Originally Posted by Bzyku
Gdzieniegdzie to zostało ukrócone, gdzieniegdzie kibole wygrali i teraz sami przychodzą na stadion.

No w Poznaniu kibole wygrali no i jakoś nie ma problemu z frekwencją. I gdzie jest k**a teraz twoja koncepcja??! No gdzie???? Się ja pytam!! I skoro śmieszy cię przywłaszczanie sobie klubu przez najwierniejszych kibiców to może przypomnieć Ci kto odbudował od podstaw Lechię, GKS, Hutnik?? Podpowiem, że na pewno nie twoi cywile i pikniki.

Amkwish #4410246 29/01/2011 20:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by amkwish
No i najważniejsze, zawsze byc w kupie, jeszcze nigdy nie widziałem solowych popisów jakiegos napinacza laugh

Ups...minałem sie z prawdą, w tym temacie widziałem grin

Zaraz wpadna nastepni hura

kkslech #4410254 29/01/2011 20:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by kkslech
Originally Posted by AGASSI
1. powiedz proszę jaki to chlew zrobił ten patologiczny kibol w dresiku
1. Taki, że postanowiono go wyprosić. Normalnych kibiców, zachowujących się normalnie nie wyprasza się bez powodu z kotła.
Jasniej mozesz? bo ciekawy jestem tongue
Musialby chyba mowic bardzo niemile rzeczy zeby dostac to co dostal wink
ale jesli juz to nie od goscia tak 'wysoko postawionego', taki ktos powinien unikac raczej takich sytuacji i o to cale zamieszanie, gdyby na jego miejscu stal kto inny to moze bysmy o tym nie uslyszeli..

kkslech #4410260 29/01/2011 20:04
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by kkslech
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by kkslech
[ Jak ktoś przychodzi do was w gości i robi chlew i jeszcze się rzuca, gdy próbujecie go wyprosić to jak się zachowujecie? Koleś był najebany jak stodoła i taki o to przykład dawał swoim dzieciom. Biedna, sponiewierana przez kiboli rodzina. Śmiech na sali. Patologia z marginesu.
`

1. powiedz proszę jaki to chlew zrobił ten patologiczny kibol w dresiku
2. na jakiej podstawie twierdzisz,że to rodzina z marginesu ?
3. rozumiem,że Wy na meczach to nawet po jednym piwku nie jesteście .

1. Taki, że postanowiono go wyprosić. Normalnych kibiców, zachowujących się normalnie nie wyprasza się bez powodu z kotła.
2. A to na takiej, że facet bierze dziecko na mecz i spija się jak ostatni żul, a potem wiedząc, że jest już z tym dzieckiem na stadionie, prowokuje niebezpieczne sytuacje. Mógł po prostu grzecznie udać się piętro wyżej jak go wyproszono, a nie zgrywać bohatera.
3. Trzeźwość na stadionie to podstawa smile Zazwyczaj to pijana żuleria robi chlew na wyjazdach, czasem na meczach u siebie. I znam to z własnych obserwacji, bo ładnych parę lat już jeżdżę na wyjazdy. I nie mówię o wyjazdach za Kolejorzem, bo tam się takich rzeczy rygorystycznie pilnuje. Mam na myśli mój lokalny klub wink

ogladam Sobie jeszcze raz i widzę jak do spokojnie stojącego gościa notabene samego bez dzieci, podchodzi kolo,który po krótkiej wymianie uprzejmości go opluwa, po chwili podchodzi z drugim kolesiem i znów oplucie a potem zwykły rękoczyn bez powodu, dalej pojawia sie kobitka z dziećmi i tez zostaje opluta----jakos tego chlewu nie kumam dalej więc postaraj się lepiej confused .......może cała ta rodzina była najebana,że trzeba było ich opluć i wpierdolić bo zepsuli wizerunek Wiary Lecha ? laugh

ps.

AGASSI #4410347 29/01/2011 20:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by AGASSI
macho kurde pieprzony
napluł kobicie z dzieciakami w twarz ale dla wielu to IDOL blush

Tak sie zastanawiam czy Ty jestes slepy?
Oplul/ nie oplul nie istotne.
A nawet jesli to tego goscia, a nie kobiety.

Originally Posted by Pogromca_(z)buków
A dla mnie Ty jesteś jednak większym idiotą. Przeczytaj ten artykuł. Teraz przeczytaj jeszcze raz. To, co w szóstym akapicie, i to co pod zdjęciem też. Teraz już rozumiesz, że nie tylko o flegmę chodzi? Nie rozumiesz. To jeszcze raz - akapit czwarty. No więc ten palant nie jest zwykłym śmieciem w szaliku jakiejś tam drużyny, tylko szefem Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców. Ma wpływ nie tylko na zachowanie zapatrzonych w niego nastolatków w barwach Lecha, ale także realny wpływ na parę istotniejszych dla milionowej rzeszy kibiców spraw. Czym zresztą sam troglodyta się chwali.
O tym, że jako właściciel firmy ma podejrzane układy z klubem, urzędem miejskim, a wkrótce zarzut za fałszywkę kryjącą ściganego za rozbój kumpla z trybun, nie będę już wspominał, bo jak znam życie zbędziesz to standardowym "żydowska gazeta kłamie, bo jest żydowska i kłamie". Ale poraża mnie doprawdy, że dla Ciebie i, jak słyszę, dla wielu innych w Poznaniu, wszystko jest OK.

Poczytaj sobie czlowieczku pozostale art tego pismaka, a potem sie wypowiadaj.


Nie zamierzam ani bronic Litara, ani wyzywac tego goscia co przylazl na II z kobitami i dziecmi.
To co mnie zostanawia to fakt dlaczego:
- uslyszelismy o tym dopiero teraz, skoro od meczu mineło juz hohohoh czasu?
- jak pismak z wybiórczej dostał nagranie?
- o co tak naprawde poszło

Widzimy jedno krotkie nagranie, wymachiwanie rekami, moze i plucie, ale nic wiecej.
Gdyby sie naprawde cos wydarzyło to gosc poszedl by na policję.
Tymczasem sprawa ujrzała swiatło dzienne dzieki znanmy juz wszystkim pismakowi.
Jemu sie chyba naprawde nudzi, niech se chodzi na te swoje parady rownosci.

lupus #4410350 29/01/2011 20:40
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
- o co tak naprawde poszło
----
no właśnie.

lupus #4410358 29/01/2011 20:43
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Originally Posted by lupus
Nie zamierzam ani bronic Litara, ani wyzywac tego goscia co przylazl na II z kobitami i dziecmi.
To co mnie zostanawia to fakt dlaczego:
- uslyszelismy o tym dopiero teraz, skoro od meczu mineło juz hohohoh czasu?
- jak pismak z wybiórczej dostał nagranie?
- o co tak naprawde poszło

Widzimy jedno krotkie nagranie, wymachiwanie rekami, moze i plucie, ale nic wiecej.
Gdyby sie naprawde cos wydarzyło to gosc poszedl by na policję.
Tymczasem sprawa ujrzała swiatło dzienne dzieki znanmy juz wszystkim pismakowi.
Jemu sie chyba naprawde nudzi, niech se chodzi na te swoje parady rownosci.

Co ciekawe artykuł ukazał się na pierwszej stronie ogólnopolskiego wydania laugh

kkslech #4410404 29/01/2011 21:00
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
lupus.....nie jestem ślepy a w dodatku GW w ogóle nie czytam i kompletnie nie znam pozostałej twórczości tego pismaka więc nie spinaj się tak bo Ci żyłka pęknie wink
Niby go nie usprawiedliwiawsz ale ch.uj z tym czy opluł czy nie ,popchnął czy nie laugh
Pewnie to taki kibicowski savoir-vivre grin
BTW Ty byś poszedł na Policję ?

lupus #4410412 29/01/2011 21:02
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by lupus
To co mnie zostanawia to fakt dlaczego:
- uslyszelismy o tym dopiero teraz, skoro od meczu mineło juz hohohoh czasu?

Akurat na to pytanie odpowiedz jest dosc oczywista. Nie pamietam 'czym prasa zyla' bezposrednio po meczu, ale widocznie byl to temat tak zajmujacy, ze na jakies stadionowe przpychanki nikt nie zwrocilby najmniejszej uwagi. A pierwsza strona to juz zenada.

AGASSI #4410444 29/01/2011 21:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Litar zrobil jeden blad, jako prezes stowarzyszenia nie powininen sie osobiscie mieszac. I to jest prawda.

Wiadomo, emocje i potem dochodzi do takich drastycznych (:d !) scen i afer.
Jak ktos chce sie szarpac z jakims januszem czy pikniekiem jak to nazywacie to niech robia za niego to znajomi.

Mi w morde nikt nie dal poki co na stadioniach, chodz nie zjezdzilem wszystkich w kraju i zagranicą to poki co nie mialem takich sytuacji.

PS Po tym co Zytnicki pisał w zeszłym roku to wtedy KLUB KKS Lech Poznan wypowidział wyborczej umowę. I z tego co pamietam to chyba nadal jest aktualne.



lupus #4410464 29/01/2011 21:14
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by lupus
PS Po tym co Zytnicki pisał w zeszłym roku to wtedy KLUB KKS Lech Poznan wypowidział wyborczej umowę. I z tego co pamietam to chyba nadal jest aktualne.


koleś dostał zlecenie: coś znaleźć, więc przejrzał wszystkie taśmy z monitoringu, natrafił na zajebisty materiał po paru miechach. piwo
===
Liter żałosny, ale i wybiórcza żałosna.


Llama #4410465 29/01/2011 21:15
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Litar.

Llama #4410477 29/01/2011 21:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
W koncu Lech niedlugo bedzie grał w LE, a potem rusza Ekstraklasa.
A ile mozna pisać o raportach, Smolensku i tym wszystkim czym ludzie juz rzygają.

Tez jestem ciekaw skad ma materiał.
Bo chyba nie moze byc tak, ze machniesz platkietką dziennikarsa i udostępniają Ci od razu nagrania ze stadionów.

lupus #4410501 29/01/2011 21:26
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452
Likes: 2
Originally Posted by lupus
W koncu Lech niedlugo bedzie grał w LE, a potem rusza Ekstraklasa.
A ile mozna pisać o raportach, Smolensku i tym wszystkim czym ludzie juz rzygają.

Tez jestem ciekaw skad ma materiał.
Bo chyba nie moze byc tak, ze machniesz platkietką dziennikarsa i udostępniają Ci od razu nagrania ze stadionów.

czyli to żle ,że nagranie wyciekło?

forty #4410510 29/01/2011 21:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Raczej powinno wyplynac juz dawno.

Ale w grudniu stowarzyszenie organizowało też akcje pomocy Niebieski Mikołaj dla dzieci z domów dziecka, a potem była rocznica obchodów Powstania Wielkiepolskiego też zreszta uczczona przez kibicow i ludzi ze stowarzyszenia, ale wyborcza o tym nie napisała wink

Amkwish #4410876 29/01/2011 22:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by kkslech
Jak już pisałem w innym temacie na stadionie nie ma demokracji. Facet pojawił się w miejscu, gdzie obowiązują pewne zasady.

Zawsze mnie śmieszy jak to kibole zawłaszczają sobie publiczne widowiska. Wydaje im się, że stadion jest ICH, że to oni ustalają ZASADY.

Typowe myslenie kazdej swołoczy.

Nic nie miec, ale sobie zawłaszczyć i ustalic swoje zasady.

No i najważniejsze, zawsze byc w kupie, jeszcze nigdy nie widziałem solowych popisów jakiegos napinacza laugh
Napisał gość, który w wielu swoich postach obraża innych ludzi. Zobaczyć i wytknąć chamstwo u kogoś to pierwszy a zastanowić się nad swoim zachowaniem to nie ma potrzeby wink pewnie napluć komuś w twarz a obrażać słownie to co innego wiec wyjdzie, że się czepiam.

Strona 13 z 28 1 2 11 12 13 14 15 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1