|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Jeśli nie macie komunikatu ze konto zablokowane, to nie ma źle, jeśli się taki pojawi to już po koncie, nawet po weryfikacji, wypłacą kasę i do widzenia. Radzę na nich uważać i nie trzymać tam grubszej kaski. Wszystkim nam ,nie zamkną kont !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516 |
już myślałem że tylko ja mam z tym problem, dajcie znać jak komuś sie uda.  unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
na stronie się nie zaloguje ale w lobby pokerowym tak,więc trochę dziwne..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Unibet to jest poważna firma.Wątpie że chcą w tak drastyczny sposób zniszczyć swój wizerunek.Ja na nich nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa ale to co się dzieje w ostatnich dniach daje sporo do myślenia czy nadal korzystać z ich oferty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
poważna jest,wkońcu jest sponsorem np. Valencii ,więc problemy które występują myślę że będą chwilowymi. Myślę też że uda się wyjaśnić te kilka "spraw" dotyczących zablokowania kont.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516 |
myśle że nawet jak by byli sponsorami junaka słocina trzeba to szybko naprawić
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Poważna już na pewno nie jest, skoro nie wypłacają stawek zakładów będących w trakcie przy zamykaniu konta (też nie wiadomoo z jakiego powodu). Przecież to nic innego, jak te same pieniądze co na koncie, z tym że w grze. Ja tam już nie będę zaglądał, wypłacam co mam i dobranoc zielonym gamoniom. A miałem ich za porządną firmę (nagrody, Valencia, i takie tam pierdoły). Sciema.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Jeśli nie macie komunikatu ze konto zablokowane, to nie ma źle, jeśli się taki pojawi to już po koncie, nawet po weryfikacji, wypłacą kasę i do widzenia. Radzę na nich uważać i nie trzymać tam grubszej kaski. Wszystkim nam ,nie zamkną kont ! No wiadomo że wszystkim nie zamkną nie każdy ich ogrywa, jak by tak było to by poszli z torbami. Jednak pewne zapisy w regulaminie i sposób postępowania chyba daje do myślenia??? Lepiej by to już wyglądało jak by zlimitowali konto na 2zł a nie blokowali konto i kazali wypłacać kasę bo tak mogą wg ich widzi mi się co wynika z regulaminu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Problemy dotyczą raczej serwerów,bo przez aplikacje telefoniczne normalnie funkcjonuje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 799
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 799 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516 |
zalogowac się da ale na live juz cos postawić to niccc
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
działa,działa. Przydal by się tu teraz przedstawiciel całego "UNIBETU". Jest wogóle ktoś taki na tym forum?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Ja sie normalnie loguje dzisiaj. Od rana z 3 razy sie logowalem i zadnych problemow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ja sie normalnie loguje dzisiaj. Od rana z 3 razy sie logowalem i zadnych problemow. U mnie na 10 prób 3 zakończyły się sukcesem, więc może miałeś po prostu farta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
działa,działa. Przydal by się tu teraz przedstawiciel całego "UNIBETU". Jest wogóle ktoś taki na tym forum? jest jest uważnie patrzy i konta blokuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
działa,działa. Przydal by się tu teraz przedstawiciel całego "UNIBETU". Jest wogóle ktoś taki na tym forum? jest jest uważnie patrzy i konta blokuje  To w takim razie trzeba uważać na to co się piszę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251 |
Ja nie mogę się zalogować od ok pół godziny ,macie ten sam problem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
teraz strona wogóle nie wchodzi,error przy zalogowaniu i tło unibetu znika..Pojawia się masa błędów :/
|
|
|
Link skopiowany do schowka