Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 23 1 2 18 19 20 21 22 23
dampan #4410025 29/01/2011 18:44
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by dampan
Jeśli nie macie komunikatu ze konto zablokowane, to nie ma źle, jeśli się taki pojawi to już po koncie, nawet po weryfikacji, wypłacą kasę i do widzenia.
Radzę na nich uważać i nie trzymać tam grubszej kaski.


Wszystkim nam ,nie zamkną kont !

Bonus: Unibet
dampan #4410035 29/01/2011 18:50
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
już myślałem że tylko ja mam z tym problem, dajcie znać jak komuś sie uda.



puke unibet

bącki05 #4410041 29/01/2011 18:52
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
na stronie się nie zaloguje ale w lobby pokerowym tak,więc trochę dziwne..

bącki05 #4410043 29/01/2011 18:53
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Unibet to jest poważna firma.Wątpie że chcą w tak drastyczny sposób zniszczyć swój wizerunek.Ja na nich nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa ale to co się dzieje w ostatnich dniach daje sporo do myślenia czy nadal korzystać z ich oferty.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
poważna jest,wkońcu jest sponsorem np. Valencii ,więc problemy które występują myślę że będą chwilowymi.
Myślę też że uda się wyjaśnić te kilka "spraw" dotyczących zablokowania kont.

serek #4410055 29/01/2011 18:57
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
myśle że nawet jak by byli sponsorami junaka słocina trzeba to szybko naprawić

bącki05 #4410072 29/01/2011 19:06
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Poważna już na pewno nie jest, skoro nie wypłacają stawek zakładów będących w trakcie przy zamykaniu konta (też nie wiadomoo z jakiego powodu). Przecież to nic innego, jak te same pieniądze co na koncie, z tym że w grze. Ja tam już nie będę zaglądał, wypłacam co mam i dobranoc zielonym gamoniom. A miałem ich za porządną firmę (nagrody, Valencia, i takie tam pierdoły). Sciema.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Originally Posted by milan1231
Originally Posted by dampan
Jeśli nie macie komunikatu ze konto zablokowane, to nie ma źle, jeśli się taki pojawi to już po koncie, nawet po weryfikacji, wypłacą kasę i do widzenia.
Radzę na nich uważać i nie trzymać tam grubszej kaski.


Wszystkim nam ,nie zamkną kont !

No wiadomo że wszystkim nie zamkną nie każdy ich ogrywa, jak by tak było to by poszli z torbami.
Jednak pewne zapisy w regulaminie i sposób postępowania chyba daje do myślenia???
Lepiej by to już wyglądało jak by zlimitowali konto na 2zł a nie blokowali konto i kazali wypłacać kasę bo tak mogą wg ich widzi mi się co wynika z regulaminu.

szuwi1 #4410079 29/01/2011 19:08
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Problemy dotyczą raczej serwerów,bo przez aplikacje telefoniczne normalnie funkcjonuje

forty #4410106 29/01/2011 19:16
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
działa

buldog #4410119 29/01/2011 19:22
Dołączył: Jul 2010
Posty: 799
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 799
u mnie dalej lipa

Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
zalogowac się da ale na live juz cos postawić to niccc

bącki05 #4410128 29/01/2011 19:25
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
działa,działa.
Przydal by się tu teraz przedstawiciel całego "UNIBETU".
Jest wogóle ktoś taki na tym forum?

buldog #4410136 29/01/2011 19:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Ja sie normalnie loguje dzisiaj.
Od rana z 3 razy sie logowalem i zadnych problemow.

agr1 #4410145 29/01/2011 19:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by agr1
Ja sie normalnie loguje dzisiaj.
Od rana z 3 razy sie logowalem i zadnych problemow.

U mnie na 10 prób 3 zakończyły się sukcesem, więc może miałeś po prostu farta wink

serek #4410305 29/01/2011 20:20
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by serek
działa,działa.
Przydal by się tu teraz przedstawiciel całego "UNIBETU".
Jest wogóle ktoś taki na tym forum?
jest jest uważnie patrzy i konta blokuje laugh

11kera11 #4410312 29/01/2011 20:23
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by serek
działa,działa.
Przydal by się tu teraz przedstawiciel całego "UNIBETU".
Jest wogóle ktoś taki na tym forum?
jest jest uważnie patrzy i konta blokuje laugh


To w takim razie trzeba uważać na to co się piszę laugh

serek #4410447 29/01/2011 21:10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
Ja nie mogę się zalogować od ok pół godziny ,macie ten sam problem ?

Yakuza #4410531 29/01/2011 21:35
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Tak, od rana są problemy

_Korver_ #4410688 29/01/2011 22:11
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
teraz strona wogóle nie wchodzi,error przy zalogowaniu i tło unibetu znika..Pojawia się masa błędów :/

Strona 20 z 23 1 2 18 19 20 21 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, rymoholik, rafal08, aker, alfa, Lukasz111, forty, betowiec, Sensei, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu, $-man), 2,760 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1