|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Scyzoryki  Gra bez Farta, ch*ja warta!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Korver odezwij sie na gadu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
15-13  Fart
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Tak jest , odjazd  Korver mówisz że Titans warto z tego co widzę  A Bottrop jak oceniasz procentowo ? Na Niemieckiej się kompletnie nie znam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516 |
ja pierdole i fart juz w palnik
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
OT. posiada ktos live do 2 ligi slowackiego hokeja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Darwin , a co tak mało ostatnio się udzielasz ? Brakuje Twojego tematu  Wiadomo, że chodzi o tamten mecz  powinienem napisać przyjaciel Centrostalu 0-2 13-18 Bydgoszcz  chyba tyle było . Był okres, że w ogóle mnie nie było w bukmacherce bo miałem ważne sprawy na głowie , bukmacherka też jest bardzo ważna :), ale akurat nie w tamtym momencie. Ale już teraz jestem od jakiegoś czasu ponownie . Udzielam się ale już nie tutaj. Nie widziałem już sensu żeby cokolwiek tutaj pisać bo oprócz paru osób, które ogarniają siatkówkę to reszta tylko czeka na gotowe. Żadnej rozmowy o betach. Ale zaglądam i czasami coś napiszę , gratki za Yaroslav z ruskiej siatki  . @2.60 . To był Yaroslav czy coś mylę ? Ostatnio chyba masz niezłą passę z tego co zauważyłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Fart odwracać seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Tak jest , odjazd  Korver mówisz że Titans warto z tego co widzę  A Bottrop jak oceniasz procentowo ? Na Niemieckiej się kompletnie nie znam Bottrop już po lekkich spadkach, ale powyżej 1,65 jeszcze opłacalne myślę. Buhl w dołku jest, ale ich hala strasznie specyficzna, przez co wiele drużyn narzeka (nisko sufit i trybuny blisko boiska). Trudny mecz, zapowiada się 4-5 setów. Ja mam Bottrop @1,76 3,5/10, więc bez szaleństw  Titans po prostu muszą. Jak tego nie wygrają to są mega ogórami. VCO Berlin to zespół złożony z niemieckich juniorów, roczniki 91-92, którzy mają zapewnione utrzymanie w lidze i grają żeby się ogrywać i stanowić w przyszłości o sile niemieckiej reprezentacji. W I meczu VCO Berlin wygrali po niesamowitej walce 3-2 (jedyna ich wygrana w lidze), ale teraz po pierwsze Tytani u siebie, po drugie doszedł z Jastrzębia Sebastian Pęcherz, który zaliczył dobry mecz w środę i znacząco wzmocnił grę w ataku drużyny z Wuppertalu. To tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja pierdole i fart juz w palnik jaki palnik, to pierwszy set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
O wielki Farcie Kielce odjazddddd! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516 |
ja pierdole i fart juz w palnik jaki palnik, to pierwszy set  wtopa 1 seta oznaczała palnik dla mojego budżetu  ale już jest dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja pierdole i fart juz w palnik jaki palnik, to pierwszy set  wtopa 1 seta oznaczała palnik dla mojego budżetu  ale już jest dobrze  aa chyba, że tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Ale Minorka poszła w drugim secie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Scyzoryki kończymy, 24-20 -> 24-22 Ostatni! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
gdzie tam 13-18 ? 12-19 było w 3 secie  No tak jest niestety jak piszesz , no ale szkoda .. obyś tam zachował taką skuteczność jak tutaj miałeś i będzie ekstra  Tak , tak Yaroslav , fajny zespół mają i kurs też był fajny hehe.Nie jest źle ostatnio , ale wiadomo że zawsze może być lepiej  I na ten lepszy okres czekamy  A tymczasem Fart secik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
O wielki Farcie Kielce odjazddddd!   A to dobre
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ale Minorka poszła w drugim secie  Ktoś jeszcze poza bahem i bwinem daje hiszpańską? Bo chyba ciężko z ofertą.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|