|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ja dzis na slepo czewe czysty win @4 trafliem  Gratki, ja się wahałem, ale zdecydowałem się na bezpieczniejsze +2,5 seta mocniejszą stawką. Ale kursik przedni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Ja dzis na slepo czewe czysty win @4 trafliem  i bardzo ładnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Jutro chyba uderzę lekko w seta Oragniki @2.55 . Wg mnie trochę za dużo A nie masz overka po II setach od Kella?  Aż sprawdziłem w ub i niezły LOL, teraz na O85,5 jest @1,30 a w środę grane było po @1,80  A co do seta, to się zgodzę. Karla Echenique już chyba zagra? O seta powinny powalczyć, dla mnie 50-50, więc po takim kursie warto. Spóźniłem się na bet od Kella i szczerze żałuję dlatego spróbuję seta. Echenique powinna w pierwszej szóstce wyjść. Fateeva zanim się zgra to też pewnie kilka błędów popełni a forma Organiki musi iść w górę. Już najwyższy czas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
Dziekuje, ale to byl czysty fuks, jednak milo ze trafiony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Do następnego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Wniosek z legavolley nasuwa się jeden, że warto grać przeciwko faworytom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
No w sumie tak , ja nie wiedziałem , co prawda nie grałem tego ale jak już wspomniałem Agr1 pisał że to gra i pewnie tym się trochę ludzi zasugerowało Wiedzialem o tym, ale ogladalem poprzedni mecz i zmiennicy sie dobrze zaprezentowali. O Yodze juz wczesniej pisalem. To co wczoraj makaroniarze wyprawiali to mi sie nie miesci w glowie. Roma w kazdym secie prowadzenie kilku punktowe i przegrali 2:3 Cuneo 2:1 24-22 i przegrali mecz 2:3 Reszta typow weszla; Trento, Macerata, Modena i 3 mecze Ruskich. Typ dnia zawiodl na calej linii, sory za niego. Chyba znow mnie zacznie przesladowac zle stawkowanie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
No w sumie tak , ja nie wiedziałem , co prawda nie grałem tego ale jak już wspomniałem Agr1 pisał że to gra i pewnie tym się trochę ludzi zasugerowało Wiedzialem o tym, ale ogladalem poprzedni mecz i zmiennicy sie dobrze zaprezentowali. O Yodze juz wczesniej pisalem. To co wczoraj makaroniarze wyprawiali to mi sie nie miesci w glowie. Roma w kazdym secie prowadzenie kilku punktowe i przegrali 2:3 Cuneo 2:1 24-22 i przegrali mecz 2:3 Reszta typow weszla; Trento, Macerata, Modena i 3 mecze Ruskich. Typ dnia zawiodl na calej linii, sory za niego. Chyba znow mnie zacznie przesladowac zle stawkowanie.. Spoko Agr1 będzie dobrze  O włoskiej lidze wczoraj tu trochę napisano . Roma zwaliła temat i tyle . Ważne żebyśmy byli na PLUSIE . [ oby nie tylko "letkim' ]  Czego sobie i wam Panowie  życzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
No w sumie tak , ja nie wiedziałem , co prawda nie grałem tego ale jak już wspomniałem Agr1 pisał że to gra i pewnie tym się trochę ludzi zasugerowało Wiedzialem o tym, ale ogladalem poprzedni mecz i zmiennicy sie dobrze zaprezentowali. O Yodze juz wczesniej pisalem. To co wczoraj makaroniarze wyprawiali to mi sie nie miesci w glowie. Roma w kazdym secie prowadzenie kilku punktowe i przegrali 2:3 Cuneo 2:1 24-22 i przegrali mecz 2:3 Reszta typow weszla; Trento, Macerata, Modena i 3 mecze Ruskich. Typ dnia zawiodl na calej linii, sory za niego. Chyba znow mnie zacznie przesladowac zle stawkowanie..To samo co ja w sobotę z Fartem  "Nie popełnia błędu ten, kto nic nie robi." - i do przodu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Sopot-Łódź SP 135,5 warto dwójkę po 1,9 czy lepiej +2,5 po 2,4 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Sopot-Łódź SP 135,5 warto dwójkę po 1,9 czy lepiej +2,5 po 2,4 ?  Jak dla mnie linia 135,5pkt u kobiet jest trochę za wysoka i czasami ciężko ją przeskoczyć przy 3 setach. Stąd wniosek się nasuwa taki, że lepiej +2,5 po lepszym kursie, aczkolwiek bardzo trudne pytanie i wiele zależy w tej kwestii od zwykłego farta.  Wczoraj byłem napalony na seta Organiki, ale dzisiaj, gdy się z tym przespałem stwierdzam, że duża ruletka. Łódź ma spory potencjał, na pewno mają lepsze zawodniczki niż pokazują to dotychczasowe wyniki, kiedyś zatem muszą zaskoczyć. Ale czy już teraz? Póki co ich mecze wyjazdowe nie napajają optymizmem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Sopot-Łódź SP 135,5 warto dwójkę po 1,9 czy lepiej +2,5 po 2,4 ?  Jak dla mnie linia 135,5pkt u kobiet jest trochę za wysoka i czasami ciężko ją przeskoczyć przy 3 setach. Stąd wniosek się nasuwa taki, że lepiej +2,5 po lepszym kursie, aczkolwiek bardzo trudne pytanie i wiele zależy w tej kwestii od zwykłego farta.  Wczoraj byłem napalony na seta Organiki, ale dzisiaj, gdy się z tym przespałem stwierdzam, że duża ruletka. Łódź ma spory potencjał, na pewno mają lepsze zawodniczki niż pokazują to dotychczasowe wyniki, kiedyś zatem muszą zaskoczyć. Ale czy już teraz? Póki co ich mecze wyjazdowe nie napajają optymizmem... aha dzięki za odpowiedź w takim razie zastanowie sie nad wersja under 160,5 po 1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2011
Posty: 165 |
Korver poleciłbyś coś na dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Korver poleciłbyś coś na dzisiaj? Tak, zachować kapitał i odpuścić dzisiejsze granie, bo jak mówią: 'Z pustego i Salomon nie naleje.'  == == Mi kończy kupony Conegliano, ale nie nadające się na singla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
w unibecie set organiki z 2.65 na 1.80 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Hm jakby ten mecz nie był jedynym na dzisiaj to coś czuje takiej masówki by nie było  Ale oby Łódź powalczyła, ile można dawać ciała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
w unibecie set organiki z 2.65 na 1.80  widocznie sporo osób to pograło.. kurs już nie warty ryzyka w toto 2,4 - podatek masz 2,11
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
a to juz wyzszy kurs jest na 3-1 dla Atomu jesli sadzicie ze wygra Łódz seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
w unibecie set organiki z 2.65 na 1.80  widocznie sporo osób to pograło.. kurs już nie warty ryzyka w toto 2,4 - podatek masz 2,11 już spadło na 1.95 z podatkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a to juz wyzszy kurs jest na 3-1 dla Atomu jesli sadzicie ze wygra Łódz seta  @3,80 w betclicu jakby ktoś chciał
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|