Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 27 1 2 7 8 9 10 11 26 27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by videl
Ja dzis na slepo czewe czysty win @4 trafliem smile

Gratki, ja się wahałem, ale zdecydowałem się na bezpieczniejsze +2,5 seta mocniejszą stawką.

Ale kursik przedni toast

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by videl
Ja dzis na slepo czewe czysty win @4 trafliem smile

i bardzo ładnie toast

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Darwin
Jutro chyba uderzę lekko w seta Oragniki @2.55 . Wg mnie trochę za dużo

A nie masz overka po II setach od Kella? wink

Aż sprawdziłem w ub i niezły LOL, teraz na O85,5 jest @1,30 a w środę grane było po @1,80 crazy

A co do seta, to się zgodzę. Karla Echenique już chyba zagra? O seta powinny powalczyć, dla mnie 50-50, więc po takim kursie warto.

Spóźniłem się na bet od Kella i szczerze żałuję dlatego spróbuję seta. Echenique powinna w pierwszej szóstce wyjść. Fateeva zanim się zgra to też pewnie kilka błędów popełni a forma Organiki musi iść w górę. Już najwyższy czas.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Dziekuje, ale to byl czysty fuks, jednak milo ze trafiony piwo

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Do następnego piwo

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Wniosek z legavolley nasuwa się jeden, że warto grać przeciwko faworytom.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by ARTUROS8
No w sumie tak , ja nie wiedziałem , co prawda nie grałem tego ale jak już wspomniałem Agr1 pisał że to gra i pewnie tym się trochę ludzi zasugerowało

Wiedzialem o tym, ale ogladalem poprzedni mecz i zmiennicy sie dobrze zaprezentowali. O Yodze juz wczesniej pisalem.

To co wczoraj makaroniarze wyprawiali to mi sie nie miesci w glowie.
Roma w kazdym secie prowadzenie kilku punktowe i przegrali 2:3
Cuneo 2:1 24-22 i przegrali mecz 2:3

Reszta typow weszla; Trento, Macerata, Modena i 3 mecze Ruskich.

Typ dnia zawiodl na calej linii, sory za niego.
Chyba znow mnie zacznie przesladowac zle stawkowanie..

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by agr1
Originally Posted by ARTUROS8
No w sumie tak , ja nie wiedziałem , co prawda nie grałem tego ale jak już wspomniałem Agr1 pisał że to gra i pewnie tym się trochę ludzi zasugerowało

Wiedzialem o tym, ale ogladalem poprzedni mecz i zmiennicy sie dobrze zaprezentowali. O Yodze juz wczesniej pisalem.

To co wczoraj makaroniarze wyprawiali to mi sie nie miesci w glowie.
Roma w kazdym secie prowadzenie kilku punktowe i przegrali 2:3
Cuneo 2:1 24-22 i przegrali mecz 2:3

Reszta typow weszla; Trento, Macerata, Modena i 3 mecze Ruskich.

Typ dnia zawiodl na calej linii, sory za niego.
Chyba znow mnie zacznie przesladowac zle stawkowanie..

Spoko Agr1 będzie dobrze smile O włoskiej lidze wczoraj tu trochę napisano . Roma zwaliła temat i tyle .
Ważne żebyśmy byli na PLUSIE . [ oby nie tylko "letkim' ] wink
Czego sobie i wam Panowie toast życzę

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by agr1
Originally Posted by ARTUROS8
No w sumie tak , ja nie wiedziałem , co prawda nie grałem tego ale jak już wspomniałem Agr1 pisał że to gra i pewnie tym się trochę ludzi zasugerowało

Wiedzialem o tym, ale ogladalem poprzedni mecz i zmiennicy sie dobrze zaprezentowali. O Yodze juz wczesniej pisalem.

To co wczoraj makaroniarze wyprawiali to mi sie nie miesci w glowie.
Roma w kazdym secie prowadzenie kilku punktowe i przegrali 2:3
Cuneo 2:1 24-22 i przegrali mecz 2:3

Reszta typow weszla; Trento, Macerata, Modena i 3 mecze Ruskich.

Typ dnia zawiodl na calej linii, sory za niego.
Chyba znow mnie zacznie przesladowac zle stawkowanie..

To samo co ja w sobotę z Fartem grin

"Nie popełnia błędu ten, kto nic nie robi." - i do przodu. toast

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Sopot-Łódź SP 135,5 warto dwójkę po 1,9 czy lepiej +2,5 po 2,4 ? smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by dziura
Sopot-Łódź SP 135,5 warto dwójkę po 1,9 czy lepiej +2,5 po 2,4 ? smile

Jak dla mnie linia 135,5pkt u kobiet jest trochę za wysoka i czasami ciężko ją przeskoczyć przy 3 setach. Stąd wniosek się nasuwa taki, że lepiej +2,5 po lepszym kursie, aczkolwiek bardzo trudne pytanie i wiele zależy w tej kwestii od zwykłego farta. wink

Wczoraj byłem napalony na seta Organiki, ale dzisiaj, gdy się z tym przespałem stwierdzam, że duża ruletka. Łódź ma spory potencjał, na pewno mają lepsze zawodniczki niż pokazują to dotychczasowe wyniki, kiedyś zatem muszą zaskoczyć. Ale czy już teraz? Póki co ich mecze wyjazdowe nie napajają optymizmem...

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by dziura
Sopot-Łódź SP 135,5 warto dwójkę po 1,9 czy lepiej +2,5 po 2,4 ? smile

Jak dla mnie linia 135,5pkt u kobiet jest trochę za wysoka i czasami ciężko ją przeskoczyć przy 3 setach. Stąd wniosek się nasuwa taki, że lepiej +2,5 po lepszym kursie, aczkolwiek bardzo trudne pytanie i wiele zależy w tej kwestii od zwykłego farta. wink

Wczoraj byłem napalony na seta Organiki, ale dzisiaj, gdy się z tym przespałem stwierdzam, że duża ruletka. Łódź ma spory potencjał, na pewno mają lepsze zawodniczki niż pokazują to dotychczasowe wyniki, kiedyś zatem muszą zaskoczyć. Ale czy już teraz? Póki co ich mecze wyjazdowe nie napajają optymizmem...
aha dzięki za odpowiedź w takim razie zastanowie sie nad wersja under 160,5 po 1,5 laugh

Dołączył: Jan 2011
Posty: 165
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 165
Korver poleciłbyś coś na dzisiaj?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by value87
Korver poleciłbyś coś na dzisiaj?

Tak, zachować kapitał i odpuścić dzisiejsze granie, bo jak mówią:

'Z pustego i Salomon nie naleje.' smile

== ==

Mi kończy kupony Conegliano, ale nie nadające się na singla.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
w unibecie set organiki z 2.65 na 1.80 crazy

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Hm jakby ten mecz nie był jedynym na dzisiaj to coś czuje takiej masówki by nie było wink

Ale oby Łódź powalczyła, ile można dawać ciała.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by Zabielany
w unibecie set organiki z 2.65 na 1.80 crazy
widocznie sporo osób to pograło.. kurs już nie warty ryzyka w toto 2,4 - podatek masz 2,11

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
a to juz wyzszy kurs jest na 3-1 dla Atomu jesli sadzicie ze wygra Łódz seta smile

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by dziura
Originally Posted by Zabielany
w unibecie set organiki z 2.65 na 1.80 crazy
widocznie sporo osób to pograło.. kurs już nie warty ryzyka w toto 2,4 - podatek masz 2,11

już spadło na 1.95 z podatkiem

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by fart?
a to juz wyzszy kurs jest na 3-1 dla Atomu jesli sadzicie ze wygra Łódz seta smile

@3,80 w betclicu jakby ktoś chciał

Strona 9 z 27 1 2 7 8 9 10 11 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,484 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1