|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
|
|
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385 |
zablokowali komus konto i ten ktos robil to co mogl zrobic najlepszego, przez tydzien tego nie naprawia:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
zablokowali komus konto i ten ktos robil to co mogl zrobic najlepszego, przez tydzien tego nie naprawia:) komu zablokowali konto? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250 |
Unbet to jest poważna firma. Unibt to była poważna firma  Teraz to zwykli złodzieje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
nie nazwał bym złodziejem kogoś kto dał się oskubać zauważył to i jeszcze wypłacił co do grosza a najlepsze (dlaczego konto jest zablokowane? Pan dobrze wie  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Masakra! Ciekawe co teraz powie DJ Sosna i Conrad! Łatwo się czepie kasiorę z referali i cały czas zachwala buka - teraz macie okazję pomóc koledze!! Widac chlopaki nie zagladaja do tematu... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2009
Posty: 2 |
Też się obawiałem wpłacając tam ostatnio...Udało mi się podwoić depozyt. Na szczęście wypłacili bez problemów ok 2000 PLN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
Też się obawiałem wpłacając tam ostatnio...Udało mi się podwoić depozyt. Na szczęście wypłacili bez problemów ok 2000 PLN. 1.po jakiego wała wpłacałes jak sie obawiałes ? żal. 2 a co kuwa mieli nie wypłacic ? kont nie blokuje sie za nic. ci co mają zablokowane pewnie dobrze wiedzą za co. tyle w temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250 |
tom1802 naprawdę uważasz, że ludzie, którzy grali tam od kilku lat nagle oszaleli i zaczęli łamać regulamin?
Po drugie poczytaj na innych forach co się dzieje w Unibcie od kilku miesięcy a potem się wypowiadaj w temacie o którym nie masz pojęcia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2009
Posty: 2 |
Też się obawiałem wpłacając tam ostatnio...Udało mi się podwoić depozyt. Na szczęście wypłacili bez problemów ok 2000 PLN. 1.po jakiego wała wpłacałes jak sie obawiałes ? żal. 2 a co kuwa mieli nie wypłacic ? kont nie blokuje sie za nic. ci co mają zablokowane pewnie dobrze wiedzą za co. tyle w temacie ad1 Kto nie ryzykuje ten nie ma... dawali dosyć duży bonus i skusiłem się... ad2 Niektórzy wypowiadający się w tym temacie chyba nie otrzymali zwrotu całej kwoty z konta z tego co wyczytałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Sprawa Radmanovica może będzie miała jeszcze jakiś ciąg dalszy, myślę, że nie odpuści i będzie kontaktował się jeszcze w sprawie kasy którą postawił na kupony na cały sezon. Jak dotąd z tego co wiem blokowali konta, tylko gdy wykryli, że ktoś założył np. nowe konto na inną osobę ale z tego samego kompa, nawet przy zmiennym IP. I to jest można powiedzieć złamanie regulaminu i to kończyło się wypłatą pieniędzy i blokadą konta. O jakimś innym łamaniu regulaminu raczej ciężko mówić. Ostatnio zaczęli niestety się czepiać do kont nie wygodnych, czyt. nierentownych. fakir151 ty puki co się ciesz że Ci wypłata doszła, ale nie zdziw się jak za kilka dni Ci konto zablokują, a po weryfikacji wypłacą kasę i powiedzą, że nie odblokują bo tak można zgodnie z ich regulaminem. Mojej dziewczynie konto zablokowali kompletnie bez powodu, ani 1 słowa o złamaniu regulaminu, po zweryfikowaniu wypłacili kasę i już nie odblokowali tłumacząc się regulaminem!!! Kto chce niech wierzy, kto nie chce nie musi, raczej w takie rzeczy też bym sam nie uwierzył gdybym nie był tego świadkiem!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
No zobaczymy... wypłaciłem w niedzielę 30.01.2010 około godziny 14:00. Mam nadzieję, że pieniądze maksymalnie w środę na ING moim będą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
dzisiaj lub jutro będziesz miał napewno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Też się obawiałem wpłacając tam ostatnio...Udało mi się podwoić depozyt. Na szczęście wypłacili bez problemów ok 2000 PLN. 1.po jakiego wała wpłacałes jak sie obawiałes ? żal. 2 a co kuwa mieli nie wypłacic ? kont nie blokuje sie za nic. ci co mają zablokowane pewnie dobrze wiedzą za co. tyle w temacie Kolega widzę nie ma bladego pojęcia o tym co się dzieje... Można nawet się pokusić o stwierdzenie, że jest 'złotym klientem' dla buków, stąd jego brak problemów. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
U mnie wszystko jak dotąd w porządku.
Grać można, choć i tak sporadycznie u nich pykam. Wypłaty również dochodzą bez problemu. Ostatnia w tamtym tygodniu, choć groszowa.
Jedynie co, to tak jak większość w sobotę przedpołudniem miałem małe problemy z logowaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
U mnie wszystko jak dotąd w porządku.
Grać można, choć i tak sporadycznie u nich pykam. Wypłaty również dochodzą bez problemu. Ostatnia w tamtym tygodniu, choć groszowa.
Jedynie co, to tak jak większość w sobotę przedpołudniem miałem małe problemy z logowaniem. I Bogu dzięki. Oby tak do końca. Ale pisanie, że problemy są tylko i wyłącznie z winy gracza jest przesadnym uogólnianiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Oczywista oczywistość. Gdyby mi się coś przydarzyło z Unibetem, musiałbym długo główkować jaką winę popełniłem Choć też pamiętajmy, że gracze zwykle starają się wybielić  Oczywiście nikogo tutaj nie oskarżam, ale pamiętamy historię pewnych osobników coś opisujących a potem został pokazany skan rozmowy z pracownikiem, kiedy to groził śmiercią. W każdym razie kibicuje "naszym" i życzę im pozytywnego załatwienia sprawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Oczywista oczywistość. Gdyby mi się coś przydarzyło z Unibetem, musiałbym długo główkować jaką winę popełniłem Choć też pamiętajmy, że gracze zwykle starają się wybielić  Oczywiście nikogo tutaj nie oskarżam, ale pamiętamy historię pewnych osobników coś opisujących a potem został pokazany skan rozmowy z pracownikiem, kiedy to groził śmiercią. W każdym razie kibicuje "naszym" i życzę im pozytywnego załatwienia sprawy. Zgoda, sprawa jasna.  Najgorsze w tym wszystkim jest to, że buk wszystko może. Może zamknąć konto, może anulować zakład, dosłownie wszystko - bo pozwala na to regulamin. Ale jak go nie zaakceptować skoro niemal każda firma ma zapisane to samo? Dlaczego gracz nie ma prawo do pomyłki? Ba, mało tego. Gracz za własne błędy płaci z własnej kieszeni, a mało który buk zapłaci za swoją pomyłkę... Blokuję się konta, bo są mało rentowne. Jak ktoś przegrywa to wali ich czy konto założone z tego samego IP, czy na mamę, babcię, czy chomika. Do póki przegrywa się kasę - to nieistotne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Smutna prawda...
W starciu z bukiem internetowym i jego regulaminem jest się bez szans w 99% przypadków.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|