Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 23 1 2 19 20 21 22 23
serek #4410782 29/01/2011 22:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
zablokowali komus konto i ten ktos robil to co mogl zrobic najlepszego, przez tydzien tego nie naprawia:)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Originally Posted by jpmaster
zablokowali komus konto i ten ktos robil to co mogl zrobic najlepszego, przez tydzien tego nie naprawia:)
komu zablokowali konto? laugh

serek #4411123 29/01/2011 23:53
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
mi normalnie smiga

Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
Originally Posted by Amir_Khan
Unbet to jest poważna firma.


Unibt to była poważna firma laugh Teraz to zwykli złodzieje.

kerot #4411965 30/01/2011 03:26
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
nie nazwał bym złodziejem kogoś kto dał się oskubać zauważył to i jeszcze wypłacił co do grosza a najlepsze (dlaczego konto jest zablokowane? Pan dobrze wie laugh )

11kera11 #4413406 30/01/2011 19:56
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by bufik
Masakra!
Ciekawe co teraz powie DJ Sosna i Conrad! Łatwo się czepie kasiorę z referali i cały czas zachwala buka - teraz macie okazję pomóc koledze!!


Widac chlopaki nie zagladaja do tematu... smile

Dołączył: May 2009
Posty: 2
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 2
Też się obawiałem wpłacając tam ostatnio...Udało mi się podwoić depozyt. Na szczęście wypłacili bez problemów ok 2000 PLN.

fakir151 #4414547 31/01/2011 01:16
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Originally Posted by fakir151
Też się obawiałem wpłacając tam ostatnio...Udało mi się podwoić depozyt. Na szczęście wypłacili bez problemów ok 2000 PLN.


1.po jakiego wała wpłacałes jak sie obawiałes ? żal. 2 a co kuwa mieli nie wypłacic ?
kont nie blokuje sie za nic. ci co mają zablokowane pewnie dobrze wiedzą za co. tyle w temacie

tom1802 #4414620 31/01/2011 01:31
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
tom1802 naprawdę uważasz, że ludzie, którzy grali tam od kilku lat nagle oszaleli i zaczęli łamać regulamin?

Po drugie poczytaj na innych forach co się dzieje w Unibcie od kilku miesięcy a potem się wypowiadaj w temacie o którym nie masz pojęcia.

tom1802 #4414705 31/01/2011 01:48
Dołączył: May 2009
Posty: 2
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 2
Originally Posted by tom1802
Originally Posted by fakir151
Też się obawiałem wpłacając tam ostatnio...Udało mi się podwoić depozyt. Na szczęście wypłacili bez problemów ok 2000 PLN.


1.po jakiego wała wpłacałes jak sie obawiałes ? żal. 2 a co kuwa mieli nie wypłacic ?
kont nie blokuje sie za nic. ci co mają zablokowane pewnie dobrze wiedzą za co. tyle w temacie

ad1 Kto nie ryzykuje ten nie ma... dawali dosyć duży bonus i skusiłem się...

ad2 Niektórzy wypowiadający się w tym temacie chyba nie otrzymali zwrotu całej kwoty z konta z tego co wyczytałem.

fakir151 #4414861 31/01/2011 02:21
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Sprawa Radmanovica może będzie miała jeszcze jakiś ciąg dalszy, myślę, że nie odpuści i będzie kontaktował się jeszcze w sprawie kasy którą postawił na kupony na cały sezon.
Jak dotąd z tego co wiem blokowali konta, tylko gdy wykryli, że ktoś założył np. nowe konto na inną osobę ale z tego samego kompa, nawet przy zmiennym IP.
I to jest można powiedzieć złamanie regulaminu i to kończyło się wypłatą pieniędzy i blokadą konta.
O jakimś innym łamaniu regulaminu raczej ciężko mówić.
Ostatnio zaczęli niestety się czepiać do kont nie wygodnych, czyt. nierentownych.
fakir151 ty puki co się ciesz że Ci wypłata doszła, ale nie zdziw się jak za kilka dni Ci konto zablokują, a po weryfikacji wypłacą kasę i powiedzą, że nie odblokują bo tak można zgodnie
z ich regulaminem.
Mojej dziewczynie konto zablokowali kompletnie bez powodu, ani 1 słowa o złamaniu regulaminu, po zweryfikowaniu wypłacili kasę i już nie odblokowali tłumacząc się regulaminem!!!
Kto chce niech wierzy, kto nie chce nie musi, raczej w takie rzeczy też bym sam nie uwierzył gdybym nie był tego świadkiem!!!

dampan #4415681 31/01/2011 10:35
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
No zobaczymy... wypłaciłem w niedzielę 30.01.2010 około godziny 14:00. Mam nadzieję, że pieniądze maksymalnie w środę na ING moim będą.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
oczywiście 30.01.2011 :]

Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
dzisiaj lub jutro będziesz miał napewno smile

tom1802 #4415785 31/01/2011 16:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by tom1802
Originally Posted by fakir151
Też się obawiałem wpłacając tam ostatnio...Udało mi się podwoić depozyt. Na szczęście wypłacili bez problemów ok 2000 PLN.


1.po jakiego wała wpłacałes jak sie obawiałes ? żal. 2 a co kuwa mieli nie wypłacic ?
kont nie blokuje sie za nic. ci co mają zablokowane pewnie dobrze wiedzą za co. tyle w temacie

Kolega widzę nie ma bladego pojęcia o tym co się dzieje... Można nawet się pokusić o stwierdzenie, że jest 'złotym klientem' dla buków, stąd jego brak problemów. smile

_Korver_ #4415793 31/01/2011 16:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
U mnie wszystko jak dotąd w porządku.

Grać można, choć i tak sporadycznie u nich pykam. Wypłaty również dochodzą bez problemu. Ostatnia w tamtym tygodniu, choć groszowa.

Jedynie co, to tak jak większość w sobotę przedpołudniem miałem małe problemy z logowaniem.

Piostar #4415795 31/01/2011 16:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Piostar
U mnie wszystko jak dotąd w porządku.

Grać można, choć i tak sporadycznie u nich pykam. Wypłaty również dochodzą bez problemu. Ostatnia w tamtym tygodniu, choć groszowa.

Jedynie co, to tak jak większość w sobotę przedpołudniem miałem małe problemy z logowaniem.

I Bogu dzięki. Oby tak do końca. Ale pisanie, że problemy są tylko i wyłącznie z winy gracza jest przesadnym uogólnianiem.

_Korver_ #4415802 31/01/2011 16:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Oczywista oczywistość.

Gdyby mi się coś przydarzyło z Unibetem, musiałbym długo główkować jaką winę popełniłem smile

Choć też pamiętajmy, że gracze zwykle starają się wybielić smile

Oczywiście nikogo tutaj nie oskarżam, ale pamiętamy historię pewnych osobników coś opisujących a potem został pokazany skan rozmowy z pracownikiem, kiedy to groził śmiercią.

W każdym razie kibicuje "naszym" i życzę im pozytywnego załatwienia sprawy.

Piostar #4415813 31/01/2011 16:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Piostar
Oczywista oczywistość.

Gdyby mi się coś przydarzyło z Unibetem, musiałbym długo główkować jaką winę popełniłem smile

Choć też pamiętajmy, że gracze zwykle starają się wybielić smile

Oczywiście nikogo tutaj nie oskarżam, ale pamiętamy historię pewnych osobników coś opisujących a potem został pokazany skan rozmowy z pracownikiem, kiedy to groził śmiercią.

W każdym razie kibicuje "naszym" i życzę im pozytywnego załatwienia sprawy.

Zgoda, sprawa jasna. piwo

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że buk wszystko może. Może zamknąć konto, może anulować zakład, dosłownie wszystko - bo pozwala na to regulamin. Ale jak go nie zaakceptować skoro niemal każda firma ma zapisane to samo? Dlaczego gracz nie ma prawo do pomyłki? Ba, mało tego. Gracz za własne błędy płaci z własnej kieszeni, a mało który buk zapłaci za swoją pomyłkę...

Blokuję się konta, bo są mało rentowne. Jak ktoś przegrywa to wali ich czy konto założone z tego samego IP, czy na mamę, babcię, czy chomika. Do póki przegrywa się kasę - to nieistotne.

_Korver_ #4415822 31/01/2011 16:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Smutna prawda...

W starciu z bukiem internetowym i jego regulaminem jest się bez szans w 99% przypadków.

Strona 21 z 23 1 2 19 20 21 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1