Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 28 1 2 14 15 16 17 18 27 28
kamasss #4413469 30/01/2011 20:21
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Originally Posted by kamasss
Z tego co wiem, kupując bilety na II trybunę, na którą sam notabene kupowałem (a były to ostatnie wolne miejsca więc niektórzy byli zmuszeni kupić na II albo zrezygnować z meczu) nie widziałem nigdzie dopisku "trybuna ultrasów" albo coś w tym stylu.

Akurat raz byłem poproszony o wyjazd jako opiekun szkolnej grupy na mecz Lecha, kilkadziesiąt w sumie dzieci, razem z kilkoma nauczycielami / znajomymi pojechaliśmy, otrzymując darmowe biletu od klubu.... na trybunę wraz z tzw. "ultrasami". I co miałem powiedzieć dzieciom? Trąbki im odebrać, umalowane twarze umyć albo grzecznie powiedzieć że meczu nie zobaczą? Bo jest ryzyko że podejdzie jakiś podchmielony bałwan i zacznie ustawiać dzieciaków?

Róbta co chceta w tym kotle, ale jak już ktoś trafi źle ubrany albo jest cicho to zwyczajnie się odpiedo.cie. Dogadajcie się z klubem aby nie sprzedawał na tę święta trybunę biletów, tylko tyle.

Bonus: Unibet
eini #4413521 30/01/2011 20:36
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Originally Posted by eini
Akurat raz byłem poproszony o wyjazd jako opiekun szkolnej grupy na mecz Lecha, kilkadziesiąt w sumie dzieci, razem z kilkoma nauczycielami / znajomymi pojechaliśmy, otrzymując darmowe biletu od klubu.... na trybunę wraz z tzw. "ultrasami". I co miałem powiedzieć dzieciom? Trąbki im odebrać, umalowane twarze umyć albo grzecznie powiedzieć że meczu nie zobaczą? Bo jest ryzyko że podejdzie jakiś podchmielony bałwan i zacznie ustawiać dzieciaków?


Już nie ma takiego problemu, bo będzie sektor dziecięcy i tam mogą sobie dzieciaki robić co chcą. I dlaczego bezczelnie piszesz, że jakiś podchmielony bałwan ustawia kogoś w kotle skoro to właśnie ci ludzie walczą z podchmielonymi bałwanami?

A jeszcze odnośnie twojego poprzedniego posta - w dupie byłeś, gówno widziałeś. Fanatycy Lecha, ultrasi i inne grupy kibicowskie na Kolejorzu mają bardzo duży wkład w to, że Lech jest taką marką jaką jest obecnie. Gdyby nie atmosfera, którą tworzy niepotrzebny według Ciebie kocioł, to Lech nie byłby w tym miejscu, w którym jest dzisiaj.

Zniszczyć zorganizowany ruch kibicowski, przylepić dożywotni zakaz stadionowy za odpalenie racy, a najlepiej do więzienia z takimi! Zakazać śpiewania, wstawania z miejsca, jak to jest w Anglii, rozdać popcorn i zrobić w Polsce Premiership czy inną Barcelonę. Taką dewizę wyznajesz. A ja ludziom z takim podejściem mówię stanowcze - WYPIERD***J!

kkslech #4413568 30/01/2011 20:46
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769

kkslech #4413572 30/01/2011 20:46
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Originally Posted by kkslech
I dlaczego bezczelnie piszesz, że jakiś podchmielony bałwan ustawia kogoś w kotle skoro to właśnie ci ludzie walczą z podchmielonymi bałwanami?


Nie piszę bezczelnie, ale stwierdzam fakty, bo walczycie a wielu z was na tym kotle zatacza się, bynajmniej nie w rytm klaskanych melodyjek.

Originally Posted by kkslech
A jeszcze odnośnie twojego poprzedniego posta - w dupie byłeś, gówno widziałeś. Fanatycy Lecha, ultrasi i inne grupy kibicowskie na Kolejorzu mają bardzo duży wkład w to, że Lech jest taką marką jaką jest obecnie. Gdyby nie atmosfera, którą tworzy niepotrzebny według Ciebie kocioł, to Lech nie byłby w tym miejscu, w którym jest dzisiaj.


Tak masz rację, byliby solidną europejską drużyną a póki co grają jak wiatr zawieje... A opinia zasłyszana w LBC, tam gdzie dresami nie śmierdzi a jedynie kasą i z czasem ta kasa będzie ważniejsza niż ultrasy drący ryja na stadionie i wiecznie sprawiający problemy.

Originally Posted by kkslech
Zniszczyć zorganizowany ruch kibicowski, przylepić dożywotni zakaz stadionowy za odpalenie racy, a najlepiej do więzienia z takimi! Zakazać śpiewania, wstawania z miejsca, jak to jest w Anglii, rozdać popcorn i zrobić w Polsce Premiership czy inną Barcelonę. Taką dewizę wyznajesz. A ja ludziom z takim podejściem mówię stanowcze - WYPIERD***J!


Nie denerwuj się tak, prędzej czy później do tego dojdzie że grzecznie wypijesz piwko i zjesz ładnie popcorn a raz po raz sobie zaklaszczesz, oczywiście jak będziesz zwracał uwagę na toczący się mecz.

PEACE ruchu kibolowski! laugh

connor #4413617 30/01/2011 21:03
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jest tylko jeden problem. Żeby model angielski się przyjął to musi być zapewniony odpowiedni poziom widowiska - a u nas tego nie ma.

Poza tym Legia niedawno próbowała wymienić sobie kibiców. Skończyło się klęską.

Bzyku #4413833 30/01/2011 21:51
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
Krzysztof- trza było przyjebać typowi w ryj a nie pluć jak baba. I o to mam do Ciebie żal. Zachowałeś się jak nie Ty. Może wówczas byłoby o czym dyskutować. Jakby się poskładał jak domek z kart, to może by poczuł, że robił źle. (...) Po raz kolejny żydowska gazeta dla Polaków czyni zarzut komuś kto zaprowadza porządek. (...) Jeżeli ktoś nadal uważa, że działania i geneza GóWna nie są powiązane z komunistycznymi służbami specjalnymi, niech se ogoli jajka i wróci do przedszkola.


To dobre smile



bącki05 #4413851 30/01/2011 21:55
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516

connor #4413883 30/01/2011 22:03
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by Experto
Najsmieszniejsze w tym filmiku to ze ten caly litar jak ją oplul to jak spierdalal od razu laugh

prawda taka jak juz ktos napisal do nieczego oni(holsi, ultrasy i inni fanatycy) nie sa potrzebni(generalnie chyba najtansze bilety kupuja), popkorn na stadionach to kwestia czasu, liczy sie zysk a z takich litarow zysku nie ma tylko ludzie sie boja isc na stadion bo jeszcze ich opluje w najlepszym wypadku.


Tu sie nie zgodze. Ultrasi sa sola futbolu. Oni robia atmosfere, oprawy, wywieraja zdrowy nacisk na pilkarzy i na klub. Sa wierni.

Co do KKS to, moim zdaniem - ich stadion, i ich sprawa jak sie urzadzaja. Nam pozostaje obserwowac i ewentualnie pukac sie w czolo. grin

Jako ze to byl mecz miedzynarodowy - to czesc odpowiedzialnosci spada na PZPN . Ponowie pytanie : Gdzie byla ochrona ?

Na marginesie. Zycze reprezentacji Grecji lub Finlandii, aby rozgrywala mecze na Euro 2012 w Poznaniu. 40 000 ludzi w bialo-niebieskich szalikach pozwoli czuc sie jak u siebie. laugh



kkslech #4413993 30/01/2011 22:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by kkslech
Zniszczyć zorganizowany ruch kibicowski, przylepić dożywotni zakaz stadionowy za odpalenie racy, a najlepiej do więzienia z takimi! Zakazać śpiewania, wstawania z miejsca, jak to jest w Anglii, rozdać popcorn i zrobić w Polsce Premiership czy inną Barcelonę. Taką dewizę wyznajesz. A ja ludziom z takim podejściem mówię stanowcze - WYPIERD***J!

Jedna sprawa.

Pewnie wiesz KTO sprzedawał żarcie i napoje na tym meczu.

Tak, tak, firma niejakiego Litara smile

Dla kogo były te kiełbaski, zapiekanki, popcorn, fanty etc ?
Dla pikników jak mniemam.

Tak wiec dobrze sie zastanów zanim rzucisz hasło "pikniki wyp... !" , bo mógłbyś doprowadzic swojego wodza do nędzy laugh

Oczywiscie dopuszczamy mysl, ze tylko bojowcy z WL kupowaliby te smakołyki, ale jakos trudno sobie wyobrazić aktywnośc w młynie z popcornem w jednej, a z kiełbachą w drugiej ręce.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Originally Posted by Terry Butcher
Na marginesie. Zycze reprezentacji Grecji lub Finlandii, aby rozgrywala mecze na Euro 2012 w Poznaniu. 40 000 ludzi w bialo-niebieskich szalikach pozwoli czuc sie jak u siebie. laugh

Że niby Lech ma biało-niebieskie barwy? laugh

kkslech #4414283 31/01/2011 00:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by kkslech
Nie, nie może stać gdzie chce. Kocioł to miejsce, gdzie obowiązują zasady wyznaczone przez kibiców Lecha. I to samo tyczy się Żylety na Legii ...
Pewnie ze to samo, tyle ze na Zylete chodzi sporo 'piknikow', a nie wychodza opluci tylko sa zachecani w trakcie meczu do dopingu grin

xqwzts #4414316 31/01/2011 00:17
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by xqwzts
Originally Posted by kkslech
Nie, nie może stać gdzie chce. Kocioł to miejsce, gdzie obowiązują zasady wyznaczone przez kibiców Lecha. I to samo tyczy się Żylety na Legii ...
Pewnie ze to samo, tyle ze na Zylete chodzi sporo 'piknikow', a nie wychodza opluci tylko sa zachecani w trakcie meczu do dopingu grin

W serialu Fanatycy Staruch faktycznie ciekawie zachęca do śpiewania smile Żeby nie było ja go nie potępiam za to. Sam nie lubię ryczeć cały mecz więc nie siadam raczej w młynie, ale rozumiem to, że jest to miejsce gdzie wymaga się pewnych rzeczy. A co do kotła - ostatnio go odwiedziłem przy okazji meczu Lech - Juve. Fantastyczna zabawa min. całych rodzin z dziećmi (tak w kotle były też rodziny z dziećmi). Nikt nie pluł, nikt najebany nie stawał gdzie nie trzeba, pełna kulturka.

Bullet #4414335 31/01/2011 00:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Widze, ze nadal dyskusja zazarta wink

Bullet mowil o tym:

http://balladafilm.pl/Community/647597,Film,balladafilm_Fanatycy_odc__2.html

lupus #4415823 31/01/2011 16:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
http://www.portalkibica.pl/aktualnosci/skandal-wokol-lidera-poznanskich-kibicow.html

Proponuje tonację nastrojów. W odpowiednim czasie ma się ukazać odpowiedź najbardziej zainteresowanego w tej sprawie. Cierpliwości.

Fro_Lech #4417115 01/02/2011 00:38
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/bojkot-gw/

To rozszerzenie blokuje ponad 80 stron należących do spółki Agora, które są bojkotowane przez kibiców Lecha Poznań. Po wykryciu blokowanej strony, użytkownik zostanie przeniesiony na stronę wyjaśniającą przyczyny bojkotu.

smile

forty #4418731 01/02/2011 17:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179

Fro_Lech #4418774 01/02/2011 17:25
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
W zasadzie nic to nie wyjaśniło, a oświadczenie samego zainteresowanego wyglądało jak przeprosiny za zabraną zabawkę w piaskownicy, czyli "nic się nie stało, o co wam chodzi?"
Czyli niby kobiety nie opluł, ale jak się zachowywał w stosunku do oplutego gościa i o co tam naprawdę poszło o tym ani słowa.

Staram się bezstronnie spojrzeć na to, ale oświadczenie przypomina dziecinadę, jedynie p.Pleszkun próbował mówić sensownie..

Czyli jednak GWno tym razem miało więcej racji..

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Terry Butcher
Na marginesie. Zycze reprezentacji Grecji lub Finlandii, aby rozgrywala mecze na Euro 2012 w Poznaniu. 40 000 ludzi w bialo-niebieskich szalikach pozwoli czuc sie jak u siebie. laugh

Niebiesko-białe.

lupus #4418917 01/02/2011 18:14
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2

eini #4419017 01/02/2011 18:43
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by eini
W zasadzie nic to nie wyjaśniło, a oświadczenie samego zainteresowanego wyglądało jak przeprosiny za zabraną zabawkę w piaskownicy, czyli "nic się nie stało, o co wam chodzi?"
Czyli niby kobiety nie opluł, ale jak się zachowywał w stosunku do oplutego gościa i o co tam naprawdę poszło o tym ani słowa.

Staram się bezstronnie spojrzeć na to, ale oświadczenie przypomina dziecinadę, jedynie p.Pleszkun próbował mówić sensownie..

Czyli jednak GWno tym razem miało więcej racji..

wyjasnilo się i to sporo a mianowicie : nic nie zrobiłem,nikogo nie oplułem,nikogo nie popchnąłem ani nie wyganialem z trybun ale bardzo przepraszam za zaistnialą sytuację,która nie powinna mieć miejsca laugh laugh
ba nawet jestem gotowy spotkać się z nimi aby dojśc do porozumienia laugh
pobili głupotą Gówno grin

Strona 16 z 28 1 2 14 15 16 17 18 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, betowiec, Lukasz111, rafal08, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,816 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1