Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 19 1 2 15 16 17 18 19
Pawcias #4418844 01/02/2011 17:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Wszystkim chodz fairbot?,bo ja nie moge sie zalogowac. smirk

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2009
Posty: 1,263
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,263
ja również nie mogę się zalogować

luck951 #4418857 01/02/2011 17:53
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Mam cos takiego"internal error 7493"

Dołączył: May 2009
Posty: 1,263
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,263
u mnie już działa

luck951 #4418940 01/02/2011 18:22
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
mi ciagle dziala tylko mogli by zaksiegowac na koncie wplata ktora wczoraj o 11 robilem ;p

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
wtedy jak pisales luck951,weszlem i bylo ok,teraz znowu to samo.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
Mogli chociaż dać informacje na głównej stronie że są problemy z MB i żeby nie wpłacać.

maxdax #4419201 01/02/2011 20:04
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by maxdax
Mogli chociaż dać informacje na głównej stronie że są problemy z MB i żeby nie wpłacać.

20 sekund zajęło Mi poszukanie na forum BF blush

Following the planned site maintenance work initiated yesterday, Betfair is currently experiencing technical problems with the following payment transactions.

Deposits
Neteller
Moneybookers

Withdrawals
Moneybookers
PayPal

Please be assured that our engineering team is working to rectify these issues as quickly as possible. We can confirm that all other payment methods are processing successfully. For alternative payment methods please visit; http://payments.betfair.com/country_select_ukeire.htm

Betfair would like to apologise for any inconvenience this may cause.

AGASSI #4419234 01/02/2011 20:20
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Agassi, wydaje mi sie, ze wplacajac depozyt oczekujesz informacji o problemach technicznych na stronie glownej a nie, zeby szukac ich po forach, nawet forum BF smile

XsebaX #4419241 01/02/2011 20:23
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
płacą na mb

eini #4419264 01/02/2011 20:31
Dołączył: May 2009
Posty: 1,263
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,263
Informacja cały czas jest i jest aktualizowana pod adresem: http://service.betfair.info/index.html

XsebaX #4419370 01/02/2011 21:09
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by XsebaX
Agassi, wydaje mi sie, ze wplacajac depozyt oczekujesz informacji o problemach technicznych na stronie glownej a nie, zeby szukac ich po forach, nawet forum BF smile
Informacje są "prawie" na stronie głównej - trzeba kliknąć "informacje techniczne" z prawej strony. Wcześniej był wielki baner na głównej "przepraszamy za problemy itd.". Teraz jest i tak dużo lepszy przepływ informacji między nimi, a nami niż rok temu w podobnej sytuacji.

Pawcias #4419387 01/02/2011 21:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
u mnie kasa już dotarła.

maxdax #4419390 01/02/2011 21:14
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
U mnie też jest kasa. Dotarła o 12:58. Dwie minuty wcześniej niż obiecali aplauz

Pawcias #4419491 01/02/2011 21:40
Dołączył: Jan 2011
Posty: 167
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 167
Wplata z wczoraj z godziny 18 dotarla dzis po 15 lepiej pozno niz wcale

mar999 #4419549 01/02/2011 22:00
Dołączył: May 2009
Posty: 1,263
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,263
czy po przelaniu pieniędzy na konto australijskie automatycznie wysyłają ten list z kodem i nie muszę nikomu nic pisać?

luck951 #4419625 01/02/2011 22:15
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Macie teraz jakiekolwiek problemy z BetTrader'em, Betting Assistant'em, Bet Angel'em, FairBot'em, Geeks Toy'em i innymi zabawkami? U mnie póki co API generalnie w porząsiu smile

Pawcias #4423536 03/02/2011 03:54
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Znowu walą w ch.ja ? Bo płynność na rynkach podejrzanie niska.

Szewa #4423622 03/02/2011 04:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
ktorych Twoim zdaniem? na pool 4 banki

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Rysio Ochudzki
ktorych Twoim zdaniem? na pool 4 banki
Na CSach w przerwach meczów. Chociażby Blackburn - Tottenham: tutaj powinno być co najmniej kilka tys obrotu na aktualnym wyniku. Było ledwie kilkaset. To samo wcześniej na Birmingham - MC i Almeria - Barca. Nie jest to normalne. Zobaczymy jak będzie w meczu Realu.

Strona 17 z 19 1 2 15 16 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, aker, alfa, JelineK), 2,522 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1