Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#4418819 01/02/2011 17:41
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
Witam ! Wielkimi krokami nadchodzą Walentynki, za pewne dla większości jak i dla mnie to Święto powoduje ból głowy, co kupić i gdzie zaprosić, w kupie siła dlatego w tym temacie można wrzucać propozycje i pomysły jak spędzić Święto Zakochanych wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
Konsekwentnie bez napinki pierdolimy walentynki smile

Jeśli kochasz swoją kobietę to chyba cały rok a nie tylko w amerykańskie święto zakochanych. I możesz zabrać ją każdego dnia na kolację albo kupić jej prezent. Taki niespodziewany, bez okazji ucieszy ją bardziej niż ten kupiony w Wale - tynki.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Walę Drinki smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
A pro po ... dlaczego my mamy je gdzies zabierac? A dlaczego one nas nie moga? Tzn. my je kochamy a one nas nie? wink

Linc #4419182 01/02/2011 19:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
8 marca tez jest swieto, pamietaj o tym.

lupus #4419276 01/02/2011 20:37
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
mecz.pl prawde Ci powie wink 4:0 grin

lelu #4419360 01/02/2011 21:07
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
5-0 ja tez mam to pseudo swieto gdzies, co wazne moja luba ma takie samo zdanie. Powiem wiecej pracuje obecnie w branzy gastronomiczno-hotelarskiej, od tygodnia dajemy ogloszenia w radio i gazecie o walentynkowej imprezie ale do teraz jest chetnych "0" osob laugh Nie powiem, ze sie w to wczesniej nie "bawilem" ale jak sobie przypomne to sie tylko czlowiek wpienial. Masa ludu wszedzie, ciezko o bilety, miejsce w restauracji, parkingi zapchane.
Z drugiej strony jesli jestes w poczatkowys stadium znajomosci, ciezko obojetnie obok tego wszystkiego przejsc, bo sobie laska pomysli, ze zlewasz wasze partnerstwo grin no cóż nie zazdroszcze tym, którzy musza akurat w ten dzien pokazac jak bardzo im zalezy.
Pozdrawiam piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
w sumie 6:0 bo jeszcze ja wink

Jak bardzo Ci zalezy na pomysle oryginalnym to najlepsze sa najprotsze rzeczy -nie nie mowie tu o kinie wink

Zrob kolacje we dwoje. Swiece, ladnie nakryty stol, jakies dobre jedzenie- moze cos co jedliscie pierwszy raz razem ? Do tego jakas muzyka i oczywiscie wino. Mysle, ze bedzie ucieszona smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
7-0, ja i moja dziewczyna bronimy nasze prace dyplomowe w walentynki wiec jak dobrze pojdzie to bedziemy opijac inzyniera a nie jakies durne swieto ;d

Last edited by Da Bartek; 01/02/2011 22:09.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
[quote=StelmachZ drugiej strony jesli jestes w poczatkowys stadium znajomosci, ciezko obojetnie obok tego wszystkiego przejsc, bo sobie laska pomysli, ze zlewasz wasze partnerstwo grin no cóż nie zazdroszcze tym, którzy musza akurat w ten dzien pokazac jak bardzo im zalezy.
Pozdrawiam piwo [/quote]

Dokladnie.
Choc nie tyczy sie to tylko pczatkujacych.
Nawet jak Ci sama bedzie mowic, ze to swieto to amerykanskie gowno lepiej nie zapomniec, bo potem Ci bedzie wypominac wink

Ogranicz sie do zyczen i kwiatów wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by sebek2812
Konsekwentnie bez napinki pierdolimy walentynki smile

Jeśli kochasz swoją kobietę to chyba cały rok a nie tylko w amerykańskie święto zakochanych. I możesz zabrać ją każdego dnia na kolację albo kupić jej prezent. Taki niespodziewany, bez okazji ucieszy ją bardziej niż ten kupiony w Wale - tynki.
przykladowo zacytowalem ta wypowiedz bo najlepiej odzwierciedla wypowiedzi innych tongue
a ja wam powiem, ze pewnie, mozemy pierdolic walentynki, dzien kobiet, chlopaka, babci, dziadka, wnuczka, prawnuczka, swieta wszyskie jakie tylko sa, ale jakby wtedy bylo nudno... duch

xqwzts #4419756 01/02/2011 22:57
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Albo zaśpiewać ukochanej , wiernej i tej jedynej , wspaniałej osobie , tej która nigdy Cie nie zdradzi i zawsze będzie przy Tobie , tej która zawsze będzie mówić , kocham , rozumiem , proszę daj pieniądze , dlaczego jeszcze nic nie zrobiłeś , dlaczego znów wychodzimy z Twoimi znajomymi , dlaczego idziesz na mecz do baru a nie możesz go obejrzeć ze mną , skoro leci na dwójce , i tej która kiedy boli Cie łeb karze myć naczynia , odkurzać , sprzątać dając przy tym argument że ją też boli a mimo wszystko coś robi bo trzeba to zrobić i w końcu tej która nie opuści Cię aż do śmierci.



Chętnych do nauki gry na gitarze zgłaszać się na PW , chwytów nauczę w 5 minut , a dziewczyna będzie miała niespodziankę że hohoho smile

Oooooo walencjoooooo... lalalalalala ! walencjooooo ....


Jose #4419939 02/02/2011 00:04
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Róże kup na Walentynki za 3złote a na dzień kobiet rajstopy za 5,50 a na wyjście powiedz żeby ciepło się ubrała bo idziecie karmić kaczki do parku i kup dwie 4 bułki po 25groszy ;p

lelu #4420510 02/02/2011 02:40
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by lelu
w sumie 6:0 bo jeszcze ja wink

Jak bardzo Ci zalezy na pomysle oryginalnym to najlepsze sa najprotsze rzeczy -nie nie mowie tu o kinie wink

Zrob kolacje we dwoje. Swiece, ladnie nakryty stol, jakies dobre jedzenie- moze cos co jedliscie pierwszy raz razem ? Do tego jakas muzyka i oczywiscie wino. Mysle, ze bedzie ucieszona smile
ucieszona to bedzie jak ja po tym wszystkim porzadnie wyrucha tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
romantyk kuwa laugh

xqwzts #4420590 02/02/2011 02:54
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by xqwzts
wszyskie jakie tylko sa, ale jakby wtedy bylo nudno... duch

jak Ci nudno, to przy dochodzeniu wykrzykuj imię byłej laugh wink

Llama #4420683 02/02/2011 03:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Ciągutka
Originally Posted by xqwzts
wszyskie jakie tylko sa, ale jakby wtedy bylo nudno... duch

jak Ci nudno, to przy dochodzeniu wykrzykuj imię byłej laugh wink
ta, a pozniej bym se krzyczal do lustra laugh
powiedzialem ze mi nudno? mi tam takie swieta pasuja, no po co mam kupowac kwiaty w jakis inny dzien, zeby byly podejrzenia ze cos przeskrobalem..? kupie w walentynki i gitara, trzeba na to spojrzec tez z tej strony grin

xqwzts #4421192 02/02/2011 06:01
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
termii nie chcialem juz tego pisac, ale dobrze myslisz laugh

lelu #4421254 02/02/2011 12:03
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824


grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by ultra1978
Róże kup na Walentynki za 3złote a na dzień kobiet rajstopy za 5,50 a na wyjście powiedz żeby ciepło się ubrała bo idziecie karmić kaczki do parku i kup dwie 4 bułki po 25groszy ;p

mistrz laugh laugh

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, aker, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1