|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
orange 50 za 40.Kodzik.PW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
kolega ma do sprzedania gry na xboxa i ps3. Gry sa oryginalne jedyny mankament to taki ze wyslane bylyby w pudeleczkach zastepczych. Cena mysle ze gdzies od 30 do 50zl max + pare zloty na wysylke - ale to tak na moje oko, nie wiem jak kumpel sobie krzyknie. Gdybys kto byl zainteresowany to niech da znac, ja skontakuje sie z kolega i bedzie wiadomo jaka cena.
Oto co ma dostepne:
Xbox: Wheelman (2 szt.) Mafia II (2 szt.) SmackDown vs. RAW (2 szt.) Left 4 Dead 2 (2 szt.) Forza Motorsport 3 Wolfenstein Tom Clancy’s Hawx 2 (3 szt.) Darksiders (2 szt.) GTA – Liberty City (2 szt.) Halo Reach (2 szt.)
PS: Fallout 3 Band Hero (2 szt.) Bayonetta (2 szt.) Avatar: The Game (2 szt.) Borderlands (2 szt.) Guitar Hero
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
A te gry to gdzie kradł w MM w Niemczech czy jakis market w PL
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Nie wiem, nie pytalem sei i w sumie mnie to nie interesuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Panowie moduł GPS LD-4W Nokia... Jak nowy, szkoda, komuś całkiem obcemu sprzedać, może komuś z Was się przyda... http://allegro.pl/show_item.php?item=1427106253
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Nie wiem, nie pytalem sei i w sumie mnie to nie interesuje  A powinno bo w razie "W" to tobie grozi większa kara niż samemu złodziejowi  ... ah te nasze kochane prawo. Na allegro ostatnio była czystka właśnie takich aukcji + bany dla sprzedających .2 przypadki trafiły podobno bod sąd
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Dlatego nei wystawiam na allegro ;-) NIe no zartuje... Kumpel chcial zeby zapytac i tyle, ja w tym nie uczestnicze, w co chcialem pograc to pogralem  A tak teraz czysta teoria - jak moga komus wlepic cos czego nie mozna udowodnic ?;) No bo jak udowodnisz ze ukradziona plyta zostala z MM, nie ma (chyba) zadnej nalepki czy cos, a brak pudelka to zaden dowod, moglo sie zniszczyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Witam, Mam do sprzedania nowy telefon HTC Wildfir. Zakupiony w salonie play na gwarancji. Zainteresowanych prosze o oferty na PM. pzdr kacperek76 ps. mozliwy zakup przez serwis allegro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
Witam, Chcę sprzedać tylko nie znam ceny:) Może ktoś podpowie jaka cena jest realna.Do sprzedania dwa laptopy: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:mvY-aw1t61cJ:allegro.pl/show_item.php%3Fitem%3D1331370126+toshiba+satellite+L300-11l&cd=9&hl=pl&ct=clnk To oczywiście nie moja aukcja ale laptop jest taki sam jak ten wystawiony kilka miesięcy temu.Kupiony w lipcu 2008 w salonie Balty za 1540zł.Do tego dokupiłem dwa tygodnie temu nową baterię za 180.Może ktoś podpowie za ile mogę go wystawić? Drugi to: http://allegro.pl/acer-aspire-one-zg5-i1417956676.htmlDwuletni,w zasadzie nieużywany a mimo to poważna wada.Na kablu działa idealnie,jak odłączę zasilanie komp "pada".Komp został wysłany z USA jako nowy(prezent)i prawidłowo działał może dwa miesiące.Myślałem że to bateria i kupiłem nową baterię za prawie 250 stówki:( i lipa. Miejscowy serwis twierdzi że to wina elementu na płycie głównej odpowiadającej za ładowanie baterii.Komp w zasadzie nowy a niesprawny.Może ktoś podpowie jaka cena będzie adekwatna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Witam, Mam do sprzedania nowy telefon HTC Wildfire. Zakupiony w salonie play na gwarancji. Zainteresowanych prosze o oferty na PM lub gg:6482985. pzdr kacperek76 ps. mozliwy zakup przez serwis allegro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 297 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|