Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 18 1 2 3 4 5 6 17 18
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
Originally Posted by bącki05
2 koszuleczki XL nowe niestety przysłano mi nie te rozmiary co chciałem, wszystko opakowane z metkami


79 zł sztuka

[Linked Image]

[Linked Image]


są chetni:) ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Może ktoś chce kupić przewód HDMI Techlinka o długości 1m.
Zakupiony w RTV euro agd za 89,90.Opakowanie rozwaliłem a jest trochę za krótki:(
50zł

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Kupię Garmin Forerunner 305, może być używany

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Sprzedam kod na 50zl do Orange smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
za 20 wezme laugh

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
Mam do sprzedania nowa Nokie e66, 2MB, GPS, kabel, sluchawki ( caly zestaw ) kupiona niedawno w salonie ery. kontakt priv smile

Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
Originally Posted by wwwujek
Mam do sprzedania Nintendo Wii. Stan bardzo dobry, wręcz celujący..
Konsola jest przerobiona systemowo, do tego około 10 gier.

Dogadamy się co do ceny na 100% smile

Ile byś chciał za tą konsole?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by serek
Originally Posted by wwwujek
Mam do sprzedania Nintendo Wii. Stan bardzo dobry, wręcz celujący..
Konsola jest przerobiona systemowo, do tego około 10 gier.

Dogadamy się co do ceny na 100% smile

Ile byś chciał za tą konsole?

Powiem dokładnie to samo co dzis paru userom na PW..

Jestem gotów oddać za 500zł. Uważam, że to dobra cena, bo naprawdę konsola wygląda jak ze sklepu. Gdybyś podważył moje słowa, jestem w stanie oddać pieniądze. Jestem wiarygodnym partnerem, więc luz smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9055627

Koszulki, bluzy i para haloweczek wink Uwagi co do cen zglaszac nie do mnie tongue

Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
Originally Posted by wwwujek
Originally Posted by serek
Originally Posted by wwwujek
Mam do sprzedania Nintendo Wii. Stan bardzo dobry, wręcz celujący..
Konsola jest przerobiona systemowo, do tego około 10 gier.

Dogadamy się co do ceny na 100% smile

Ile byś chciał za tą konsole?

Powiem dokładnie to samo co dzis paru userom na PW..

Jestem gotów oddać za 500zł. Uważam, że to dobra cena, bo naprawdę konsola wygląda jak ze sklepu. Gdybyś podważył moje słowa, jestem w stanie oddać pieniądze. Jestem wiarygodnym partnerem, więc luz smile

Możesz napisać do mnie na gg: 1141493
Proszę później o usunięcie numeru

Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Witam uzbierało mi się trochę punktów w Era Premia niestety muszę je szybko wydać
Dlatego Promocja
Doładowanie ERA 100 ZŁ
Za jedyne 90 zł zależy mi naprawdę na czasie dlatego możliwa negocjacja nie mogę tu wysyłać prv czyli jak coś to gadu 7201985 (niewidok)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
kupie ksiazke leon prochowski - samochody ciezarowe i autobusy - obojetnie w jakim stanie

Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
wuujek dalej masz na sprzedać tą konsolę?Odezwij się tam na gadu

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Moze ktos ma przypadkiem do sprzedania jakies gierki na Xboxa ? Shaun White Snowboarding np wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
mam do sprzedania 2 zupelnie nowe, nieuzywane namioty

http://www.decathlon.com.pl/PL/t6-2-33690394/

cena w sklepie - 750 zł, ja sprzedam po 500 zł...

jezeli ktos bylby zainteresowany dwoma sztukami, mozliwosc negocjacji ceny...


Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Dalej mam, pisalem na gg - echo, pisalem na PW - pełne..

Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
gg, 1141493 napisz tu , jestem na niewidoku

Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
albo ty daj swoje i ja napisze

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
E
e24 Offline
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
witam mam do sprzedania Plyte StarGuard Muffin ,plyta jest nowa zafoliowana , Cena w Empiku 33,99 za 25 Sprzedam , moge wystawic na allegro

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by Boubson
mam do sprzedania 2 zupelnie nowe, nieuzywane namioty

http://www.decathlon.com.pl/PL/t6-2-33690394/

cena w sklepie - 750 zł, ja sprzedam po 500 zł...

jezeli ktos bylby zainteresowany dwoma sztukami, mozliwosc negocjacji ceny...

panowie potrzebuje to sprzedac bo mi miejsce na chacie zawala... nie posiadam konta na alegro stad moja propozycja... ktorys z Was wystawia to na aukcji, ja biore za oba namioty lacznie 800 zł, reszta jest Wasza... rzecz jasna biore juz po sprzedazy, nie przed, wiec niczym nie ryzykujecie... mysle ze wszystkim to sie oplaca, nie ukrywam ze glownie z Warszawy i okolic interesuja mnie oferty...

i bez obaw - namioty sa nowiutkie, jeszcze nie rozkladane...

Strona 4 z 18 1 2 3 4 5 6 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
1 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka), 2,059 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,816
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1