Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 72 z 84 1 2 70 71 72 73 74 83 84
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by grajus87
HaGIi dodaj do tego Gaszprom 2-0 i 13-7 na 2-3


tak jest, naprawde dziwne wyniki i jak to wytlumaczyc? pewnie przypadek, ale ile takich moze byc?


Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by Zohan
rabita przegraly????????
2:3 tb 19:21

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Zohan
rabita przegraly????????



tak 3-2 w niesamowity sposob

Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
no kurwa mac............ostatni mecz na kuponie frown

Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
a odintsovo pewnie wygraly...

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by Zohan
a odintsovo pewnie wygraly...
na miekko 3:0

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Baku miało 9-12 w tb a potem 14-12 i 2MP w górze

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by grajus87
Baku miało 9-12 w tb a potem 14-12 i 2MP w górze
w rewanzu szybkie 3.0

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by agr1
booki postanowily sobie zrobic żniwa w lutym.
Wychodzi im to genialnie.

:/

Mam to samo. toast

Dzisiejsze wyniki wywołują u mnie śmiech, ale sam już nie wiem, czy się śmiać czy płakać. grin

Dobrze, że Toursi wyciągnęli te 3-2 i dziewczynki z Asterixów też po tb, bo byłbym w ciemnej du*ie.

Aczkolwiek statystycznie patrząc luty u mnie zawsze wypada blado (najsłabiej po listopadzie), więc nie ma co się łamać i trzeba walczyć.

Czekałem tylko aż taki moment przyjdzie, w styczniu szczęście w TB dopisywało, jednego nawet się udało wyciągnąć z 10-14 laugh

więc normalną koleją rzeczy teraz trzeba było oddać...

boks

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Dla tych którzy tutaj spędzają sporo czasu i przeżywają mecze, to mam wiadomość, że użytkownik vamo$ został zbanowany na 4 dni i dostał odpowiednią wiadomość, jak po powrocie ma się zachowywać, jeżeli to nie poskutkuje.. wówczas zapewne dostanie ban dożywotni tak jak to miało miejsce z jakimś frustratem.. który obraził Ronniego za typ na Baku.
Dziękuję za uwagę, pozdrawiam tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Misiek
Dla tych którzy tutaj spędzają sporo czasu i przeżywają mecze, to mam wiadomość, że użytkownik vamo$ został zbanowany na 4 dni i dostał odpowiednią wiadomość, jak po powrocie ma się zachowywać, jeżeli to nie poskutkuje.. wówczas zapewne dostanie ban dożywotni tak jak to miało miejsce z jakimś frustratem.. który obraził Ronniego za typ na Baku.
Dziękuję za uwagę, pozdrawiam tongue

I bardzo dobrze, takich to trzeba tępić. Dzisiaj też był jeden frustrat co mi śmierć życzył. crazy

////


ankar73 - dostał również jakiś tam prezent

Last edited by Misiek; 04/02/2011 06:15.
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Misiek
Dla tych którzy tutaj spędzają sporo czasu i przeżywają mecze, to mam wiadomość, że użytkownik vamo$ został zbanowany na 4 dni i dostał odpowiednią wiadomość, jak po powrocie ma się zachowywać, jeżeli to nie poskutkuje.. wówczas zapewne dostanie ban dożywotni tak jak to miało miejsce z jakimś frustratem.. który obraził Ronniego za typ na Baku.
Dziękuję za uwagę, pozdrawiam tongue
hura aplauz piwo

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Korver jutro ciekawy meczyk, Czewa mimo wszystko powinna dać radę , kurs fajny i ciekawy, ale do jutra trzeba się zstanowić, jak nie to jakiś OVER

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by wojbest1987
Korver jutro ciekawy meczyk, Czewa mimo wszystko powinna dać radę , kurs fajny i ciekawy, ale do jutra trzeba się zstanowić, jak nie to jakiś OVER

Browara kończę i idę spać. Do jutra przerwa. grin

Pozdro!

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Misiek
Dla tych którzy tutaj spędzają sporo czasu i przeżywają mecze, to mam wiadomość, że użytkownik vamo$ został zbanowany na 4 dni i dostał odpowiednią wiadomość, jak po powrocie ma się zachowywać, jeżeli to nie poskutkuje.. wówczas zapewne dostanie ban dożywotni tak jak to miało miejsce z jakimś frustratem.. który obraził Ronniego za typ na Baku.
Dziękuję za uwagę, pozdrawiam tongue

I bardzo dobrze, takich to trzeba tępić. Dzisiaj też był jeden frustrat co mi śmierć życzył. crazy

kompletnie powalilo frown tak to juz jest jak ktos nie umie zapanowac nad swoimi emocjami. Nie pozostaje nic innego jak zyczyć... duzej dawki zdrowego rozsądku boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Misiek
Dla tych którzy tutaj spędzają sporo czasu i przeżywają mecze, to mam wiadomość, że użytkownik vamo$ został zbanowany na 4 dni i dostał odpowiednią wiadomość, jak po powrocie ma się zachowywać, jeżeli to nie poskutkuje.. wówczas zapewne dostanie ban dożywotni tak jak to miało miejsce z jakimś frustratem.. który obraził Ronniego za typ na Baku.
Dziękuję za uwagę, pozdrawiam tongue

I bardzo dobrze, takich to trzeba tępić. Dzisiaj też był jeden frustrat co mi śmierć życzył. crazy

kompletnie powalilo frown tak to juz jest jak ktos nie umie zapanowac nad swoimi emocjami. Nie pozostaje nic innego jak zyczyć... duzej dawki zdrowego rozsądku boks

Niektórzy nie nadają się do tego biznesu, a przekonują się o tym, dopiero gdy dostaną po dupie. Cóż zrobić, takie życie.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Korver co myslisz o Czestochowie na jutro ? Szczegolnie ze wygraja 2 pierwsze sety po 2,2 Z tego co czytalem w delecie szpital

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
ciekawe jaki kurs będzie na czewe przed meczem teraz w granicach 1.35-1.4

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
kurde mialem nie grac siatki laugh

Strona 72 z 84 1 2 70 71 72 73 74 83 84

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, bukma, betowiec, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 911 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1