|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
HaGIi dodaj do tego Gaszprom 2-0 i 13-7 na 2-3 tak jest, naprawde dziwne wyniki i jak to wytlumaczyc? pewnie przypadek, ale ile takich moze byc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
tak 3-2 w niesamowity sposob
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447 |
no kurwa mac............ostatni mecz na kuponie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447 |
a odintsovo pewnie wygraly...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
a odintsovo pewnie wygraly... na miekko 3:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Baku miało 9-12 w tb a potem 14-12 i 2MP w górze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Baku miało 9-12 w tb a potem 14-12 i 2MP w górze w rewanzu szybkie 3.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
booki postanowily sobie zrobic żniwa w lutym. Wychodzi im to genialnie.
:/ Mam to samo.  Dzisiejsze wyniki wywołują u mnie śmiech, ale sam już nie wiem, czy się śmiać czy płakać.  Dobrze, że Toursi wyciągnęli te 3-2 i dziewczynki z Asterixów też po tb, bo byłbym w ciemnej du*ie. Aczkolwiek statystycznie patrząc luty u mnie zawsze wypada blado (najsłabiej po listopadzie), więc nie ma co się łamać i trzeba walczyć. Czekałem tylko aż taki moment przyjdzie, w styczniu szczęście w TB dopisywało, jednego nawet się udało wyciągnąć z 10-14  więc normalną koleją rzeczy teraz trzeba było oddać... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Dla tych którzy tutaj spędzają sporo czasu i przeżywają mecze, to mam wiadomość, że użytkownik vamo$ został zbanowany na 4 dni i dostał odpowiednią wiadomość, jak po powrocie ma się zachowywać, jeżeli to nie poskutkuje.. wówczas zapewne dostanie ban dożywotni tak jak to miało miejsce z jakimś frustratem.. który obraził Ronniego za typ na Baku. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dla tych którzy tutaj spędzają sporo czasu i przeżywają mecze, to mam wiadomość, że użytkownik vamo$ został zbanowany na 4 dni i dostał odpowiednią wiadomość, jak po powrocie ma się zachowywać, jeżeli to nie poskutkuje.. wówczas zapewne dostanie ban dożywotni tak jak to miało miejsce z jakimś frustratem.. który obraził Ronniego za typ na Baku. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam  I bardzo dobrze, takich to trzeba tępić. Dzisiaj też był jeden frustrat co mi śmierć życzył. //// ankar73 - dostał również jakiś tam prezent
Last edited by Misiek; 04/02/2011 06:15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Dla tych którzy tutaj spędzają sporo czasu i przeżywają mecze, to mam wiadomość, że użytkownik vamo$ został zbanowany na 4 dni i dostał odpowiednią wiadomość, jak po powrocie ma się zachowywać, jeżeli to nie poskutkuje.. wówczas zapewne dostanie ban dożywotni tak jak to miało miejsce z jakimś frustratem.. który obraził Ronniego za typ na Baku. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Korver jutro ciekawy meczyk, Czewa mimo wszystko powinna dać radę , kurs fajny i ciekawy, ale do jutra trzeba się zstanowić, jak nie to jakiś OVER
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Korver jutro ciekawy meczyk, Czewa mimo wszystko powinna dać radę , kurs fajny i ciekawy, ale do jutra trzeba się zstanowić, jak nie to jakiś OVER Browara kończę i idę spać. Do jutra przerwa.  Pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Dla tych którzy tutaj spędzają sporo czasu i przeżywają mecze, to mam wiadomość, że użytkownik vamo$ został zbanowany na 4 dni i dostał odpowiednią wiadomość, jak po powrocie ma się zachowywać, jeżeli to nie poskutkuje.. wówczas zapewne dostanie ban dożywotni tak jak to miało miejsce z jakimś frustratem.. który obraził Ronniego za typ na Baku. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam  I bardzo dobrze, takich to trzeba tępić. Dzisiaj też był jeden frustrat co mi śmierć życzył.  kompletnie powalilo  tak to juz jest jak ktos nie umie zapanowac nad swoimi emocjami. Nie pozostaje nic innego jak zyczyć... duzej dawki zdrowego rozsądku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dla tych którzy tutaj spędzają sporo czasu i przeżywają mecze, to mam wiadomość, że użytkownik vamo$ został zbanowany na 4 dni i dostał odpowiednią wiadomość, jak po powrocie ma się zachowywać, jeżeli to nie poskutkuje.. wówczas zapewne dostanie ban dożywotni tak jak to miało miejsce z jakimś frustratem.. który obraził Ronniego za typ na Baku. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam  I bardzo dobrze, takich to trzeba tępić. Dzisiaj też był jeden frustrat co mi śmierć życzył.  kompletnie powalilo  tak to juz jest jak ktos nie umie zapanowac nad swoimi emocjami. Nie pozostaje nic innego jak zyczyć... duzej dawki zdrowego rozsądku  Niektórzy nie nadają się do tego biznesu, a przekonują się o tym, dopiero gdy dostaną po dupie. Cóż zrobić, takie życie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
Korver co myslisz o Czestochowie na jutro ? Szczegolnie ze wygraja 2 pierwsze sety po 2,2 Z tego co czytalem w delecie szpital
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
ciekawe jaki kurs będzie na czewe przed meczem teraz w granicach 1.35-1.4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
kurde mialem nie grac siatki 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|