|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
i coz... regulaminu nie zmienilem...  Brator zdystnsowal wszystkich... taktyka Fanatyka przyniosla porzadany efekt i znalazl sie w top 3... ten konkurs wkoncu zaczyna wygladac lepiej i skutecznosc wzrasta systematycznie... to bardzo dobrze, gdyz poziom konkursu na poczatku byl drastycznie slaby... ( miedzy innymi przeze mnie  ) wszystko jeszcze mozliwe, lecz widac czolowke tzn miejsca 1-8 , ktore sa na plusie i miejsca 9-17 , ktore sa pod kreska... zastanawia wspaniala skutecznosc Bratora, ktory juz dzis zagral znacznie ostrozniej... tak czy inaczej konkurs zbliza sie do polmetka wielkimi krokami... rywalizacja jest pasjonujaca  serio  prowadzacy prosze o tabele  ( i prosze spokojnie pisac pierwsze miejsce, bez zbednych wynioslosci  ) powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Witam Kontaktowalem sie z Mariuszem i tabela bedzie w poniedzialek z powodu pilnego wyjazdu sluzbowego za utrudnienia przepraszamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
i coz... regulaminu nie zmienilem...  Brator zdystnsowal wszystkich... taktyka Fanatyka przyniosla porzadany efekt i znalazl sie w top 3... ten konkurs wkoncu zaczyna wygladac lepiej i skutecznosc wzrasta systematycznie... to bardzo dobrze, gdyz poziom konkursu na poczatku byl drastycznie slaby... ( miedzy innymi przeze mnie  ) wszystko jeszcze mozliwe, lecz widac czolowke tzn miejsca 1-8 , ktore sa na plusie i miejsca 9-17 , ktore sa pod kreska... zastanawia wspaniala skutecznosc Bratora, ktory juz dzis zagral znacznie ostrozniej... tak czy inaczej konkurs zbliza sie do polmetka wielkimi krokami... rywalizacja jest pasjonujaca  serio  prowadzacy prosze o tabele  ( i prosze spokojnie pisac pierwsze miejsce, bez zbednych wynioslosci  ) powodzenia a jaka to taktyka ?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
granie mniej ryzykownie , wiekzza skutecznosc , mniejsze kursy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
widzę że Tomek przekazał info, ranking będzie w poniedziałek, bo teraz mam sporadyczny dostęp do internetu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Nieoficjalne po czwartkowych meczach...
1 Brator 50/914 (w najwyzszym punkcie mial juz 1814) 2 pill 64/831 3 mlody 82/828 4 Fanatyk 73/789 5 Kieras 71/788 6 Marian 72/441 7 Grey 64/402 8 Homik 43/-342 9 bodescu 104/-410 10 Big Ben 24/-499 11 Oki 76/-548 12 Misiaki 8/-598 13 olopatronat 91/-830 14 Fan NBA 37/-969 15 Skiper 72/-1166 16 Manchild 92/-1170 17 juancarlos 75/-1300Stawka sie bardzo wyrownala... ...Brator zdecydowal sie na ucieczke z peletonu,jednak chyba zbyt wczesnie przystapil do ataku i pill zainicjowal grupe poscigowa a wiadomo jaka jest sila peletonu ...czekamy na dalsze etapy wyscigu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Wyniki nieoficjalne po week-u...
1 Brator 58/1119 2 pill 69/1024 3 Fanatyk 79/830 4 Kieras 77/751 5 Marian 72/441 6 Grey 66/349 7 mlody 87/328 8 bodescu 112/-110 9 Homik 43/-342 10 Big Ben 24/-499 11 olopatronat 95/-570 12 Misiaki 8/-598 13 Oki 78/-748 14 Manchild 99/-877 15 Fan NBA 37/-969 16 juancarlos 79/-1295 17 Skiper 75/-1466
Po szalonej ucieczce Brator troche zwolnil tempo.Natomiast organizator pogoni czyli pill nie odpuszcza i goni lidera.Niestety pozostali kolarze nie wytrzymali tempa pilla i jada juz za nim.Najwiekszym przechowcem poscigu za Bratorem jest mlody ktory mial awarie jednoslada i spadl w klasyfikacji.Ale spokojnie jego serwismeni zajmuja sie juz ta usterka i wkrotce mlody zapewne bedzie wyprzedzal kolarzy jadacych przed nim  To byl meldunek z ostatnich etapow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
jutro Panowie zrobię aktualizację tabeli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
#96 02:00 Oklahoma City Thunder - Washington Wizards Washington Wizards+10,5 Bet365 Czy ten bet został uznany za prawidłowy mimo podania braku kursu ? Bo jakoś punktacja mi się nie zgadza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
zaliczyłem oczywiście, bo później podałeś poprawioną wersję z kursem już  do dzisiejszej aktualizacji podałeś 6 typów, punktowanych następująco: 120 -100 -100 85 -100 90 tak więc Twój wynik to: -5 na moje wszystko się zgadza, jeśli jednak cały czas jest coś nie tak, to znaczy, że pomyłka jest u mnie (lub u Ciebie) w przed ostatnim podsumowaniu, tak więc napisz, a ja jutro jak wytrzeźwieje to sprawdzę i ewentualnie poprawię  pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
witam,
wczoraj został podany zakład HT-FT (w naszym regulaminie nie ma możliwości podawania podwójnych wyników)
chodzi o typ piila
#90 4:30 Golden State Warriors - Milwaukee Bucks typ: GS/GS HT/FT kurs: 1.74 bet365
tak czy siak zakład nie wszedł, ale proszę pamiętać na przyszłość iż nie można podawać takich typów do konkursu
pozdrawiam Marian
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
ok, nie wiedzialem. przyjete
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Nieoficjalne:
1 Brator 100 1439pkt 2 piill 96 844pkt 3 Marian 98 800pkt 4 Kieras 104 508pkt 5 Młody Gniewny 107 407pkt 6 Fanatyk 96 407pkt 7 GreyTiger 77 -19pkt 8 Homik 43 -342pkt 9 bodescu wampir 126 -389 pkt 10 Big Ben 24 -499pkt 11 olopatronat 107 -549 pkt 12 Misiaki 8 -598pkt 13 oki 93 -1107pkt 14 Manchild 124 - 1228 pkt 15 juancarlos 92 -1273 pkt 16 nba fan 52 - 1441 pkt 17 Skiper 95 -2065 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
ooo dzięki Tomek za wyniki, te oficjalne znajdą się w przeciągu 48h  cholera niestety ostatnio moja forma podupadła  i przez to Brator mi uciekł, na szczęście z piilem mam kontakt wzrokowy, tak więc walczymy dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
mi chyba nie policzyłeś jednego nietrafionego typu, z tego co sobie liczę powinienem mieć wynik: 1419 a z numerami typów raczej się nie pomyliłem ( 109 powinno być)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
szacunek Brator  w takim razie nie będę sprawdzał, zaufam Tobie i poprawię tabele z rana. A teraz poczekam na ewentualne inne moje pomyłki była to moja pierwsza pomyłka  więc nie jest źle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
oj nie poszło tej nocy czołówce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
tabela by sie przydała ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
jutro do południa zrobię, bo później wyjeżdżam i do końca tygodnia będę miał sporadyczny dostęp do neta (a być może nawet w ogóle) tak więc cierpliwości 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|