Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 28 1 2 18 19 20 21 22 27 28
AGASSI #4427549 04/02/2011 20:33
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Epilog sprawy krakowskiej [krakow.gazeta.pl]

Polecam do przeczytania zwłaszcza tym co wątpili w narkotykowe źródło sprawy --> Linc, McDziarz, MagiK.

Bonus: Unibet
Skiper #4427623 04/02/2011 21:02
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Skiper
Epilog sprawy krakowskiej [krakow.gazeta.pl]

Polecam do przeczytania zwłaszcza tym co wątpili w narkotykowe źródło sprawy --> Linc, McDziarz, MagiK.

aczkolwiek cały artykuł jest o napierdalaniu sie wiślaków z cracovią wink

AGASSI #4427710 04/02/2011 21:36
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Skiper przeciez GW to zydowskie pismo, klamia, manipuluja opinia publiczna, to niewiarygodne zrodlo a autor tego tekstu pewnie sympatyzuje Wisle i dorabia w Policji wink zreszta zapytaj sie Fro Lecha jaka jest GW wink

Skiper jak mniemam jestes kibicem Wisly? wink

Linc #4427939 04/02/2011 22:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
halo halo ... a kto tutaj kasuje posty, co to czyszczenie niewygodnych wpisow?

kazow #4427966 04/02/2011 22:36
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Fro_Lech ale podobno kasje tylko te posty ktore wplywaja zle na obiektywna ocene tego tematu.

connor #4427977 04/02/2011 22:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
kur.wa sie wyrocznia znalazla

niech sie zapisze do grupy do spraw monitorowania internetu, sie sprawdzi w sam raz

kazow #4428022 04/02/2011 22:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
LOL.

connor #4428070 04/02/2011 22:59
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Experto
Fro_Lech ale podobno kasuje tylko te posty ktore wplywaja zle na obiektywna ocene tego tematu.

To tak jak Conrad w Polityce smile

Goget #4428145 04/02/2011 23:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Kasuje bzdury które nic nie wnoszą do tematu. Kazow daruj sobie te tekściki o grobach, akcjach dla dzieciaków, bo to ani śmieszne ani mądre - jest taka stara zasada nie masz pojęcia na dany temat to się o nim nie wypowiadaj. Możesz napisać skargę do kogo tylko chcesz smile Najlepiej do grupy monitorowania internetu, pasuje do Ciebie jak ulał smile Później wyczyszczę, jak chcecie robić dalej tutaj bagno to macie wyżej dział Polityka. Polecam niektóry przeczytać cały temat i zobaczyć ile negatywnych postów zostało.

Fro_Lech #4428154 04/02/2011 23:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493

Goget #4428167 04/02/2011 23:35
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Experto
Fro_Lech ale podobno kasuje tylko te posty ktore wplywaja zle na obiektywna ocene tego tematu.

To tak jak Conrad w Polityce smile

Nie pamiętam kiedy ostatni raz skasowałem tam posta.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
A co babcia klozetowa z dworca Poznań Główny sądzi o całej sprawie? Kogo obchodzą opinie jakichś baranów. Wkleili wypociny paru bałwanów - akurat te, które im pasują. Nie wiem jakim trzeba być durniem, żeby czytać takie szmatławce.
to ze gw manipuluje opinia pub. i wybiera fakty tylko dla niej wygodne jest bezdyskusyjnie prawda, ale nie oszukujmy sie takie zachowanie jet nie godne prezesa stowarzyszenia.

Bartheezz #4428284 05/02/2011 00:11
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Poziom Wyborczej już dawno sięgnął dna, ale z każdym kolejnym artykułem potrafią mnie jeszcze bardziej zaskoczyć laugh Jak to jest, że wszystkie wypowiedzi są nastawione anty w stosunku do Litara i WL, a zdanie ludzi, którzy mają zupełnie odwrotny stosunek do sprawy zostało pominięte? To jest k.rwa rzetelne dziennikarstwo?? O przepraszam, chyba jedna wypowiedź była w tonacji bardziej neutralnej, chyba dla zachowania pozorów. Że przytoczę kilka cytatów:

"Dobrze, że są media, które piętnują Lecha"
"Byłam na meczu rewanżowym Lech Poznań - Juventus Turyn w Poznaniu. Było bardzo zimno, kibice dopisali, ale do momentu, w którym zaczęli śpiewać obraźliwe rzeczy w łamanym języku włoskim pod adresem piłkarzy Juventusu i ich kibiców... Nic innego mi nie pozostało, jak tylko spuścić głowę ze wstydu..."
"Dopingowanie "pod przymusem" uważam za sytuację nie do przyjęcia"

i jakieś farmazony o kibicowaniu w Irlandii laugh W.w. cytaty najlepiej podsumowują fachowość bohaterów artykułu. Jakieś barany, które najpewniej są kibicami dobrej piłki a nie poznańskiego Lecha stanowią dla Ciebie wyrocznię Bartheezz? laugh W ogóle kto wie czy sam Żytnicki nie pobawił się w bajkopisarstwo i sam wcielił się we wszystkie wspomniane w artykule postacie. Bo, że tacy idioci pojawiają się na Bułgarskiej to mi się nie chce wierzyć. No chyba, że jest to mecz kadry i przyjeżdża oplutek w biało-czerwonym dresie.

kkslech #4428311 05/02/2011 00:21
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
Temat o kibicach, a sensownych wpisów jak na lekarstwo.

Najwyższa pora zakończy te bezsensowną wymianę zdań i przejść do poważniejszych spraw.

EURO 2012, temat na czasie - zakup biletów.

Tak jak zapewne większość tu piszących chciałbym obejrzeć na żywo przynajmniej jedno spotkanie oczywiście priorytet to mecz biało-czerwonych, ale jak się nie uda to każdym innym meczem nie pogardzę. Przejrzałem oficjalną stronę:

https://ticketing.uefa.com/euro2012-pl/default.aspx

i nie wiem na jaki/jakie bilety zdecydować się przy aplikacji:

https://ticketing.uefa.com/euro2012-pl/staticpages/termsandconditions.aspx

Oczywiście na wszystkie spotkania zabraknie biletów i będzie przeprowadzone losowanie, chciałbym tylko wybrać takie na jakie będzie najmniejsza grupa chętnych osób.

Moje pytania:
1. Czy ktoś już aplikował o bilety ?
2. Jakie według Was bilety wybierać, by mieć jak największe szanse wylosowania ?

_nowy_ #4428336 05/02/2011 00:32
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Właśnie przez weekend miałem zamiar ogarnąć sytuację z biletami.

Pasowałoby też założyć temat o biletach i innych sprawach organizacyjnych. Był już taki przy okazji którejś imprezy (MŚ w Niemczech?), więc teraz tym bardziej. Bo chętnych będzie pewnie sporo.

kkslech #4428350 05/02/2011 00:34
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
kkslech, GW juz mi podpadla wczesniej art o tym filmie. Ale teraz co zrobili z cala ta sprawa jest dosc smieszne. Myslalem, ze tam pracuja ludzie powazni - mylilem sie jednak smile Jest tylko ciekaw bilansu jak GW wyjdzie na tym ile osob zacznie postrzegac ta gazete jako nieobiektywna (Ci co sie interesuja sportem) a ile osob w to uwierzy i bedzie przekonane, zetak jest i basta laugh sadze, ze jednak wiecej osob nie odnajdzie sie w tej sytuacji i dadza sobie wciaskac kit...

Bartheezz #4428663 05/02/2011 02:12
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
@Bzyku

Też chciałbym do końca tygodnia mieć to z głowy, później (koniec marca) serwery mogą tego nie wytrzymać wink

Napisałem w tym temacie, ponieważ to tu powinna toczyć się ta dyskusja, niestety "prawdziwi kibice" wolą zajmować się innymi sprawami. Tak jak już wspomniałeś za moment otworze nowy temat odnośnie EURO 2012 i tam zapraszam osoby zainteresowane.

Bartheezz #4428857 05/02/2011 03:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by Bartheezz
kkslech, GW juz mi podpadla wczesniej art o tym filmie. Ale teraz co zrobili z cala ta sprawa jest dosc smieszne. Myslalem, ze tam pracuja ludzie powazni - mylilem sie jednak smile Jest tylko ciekaw bilansu jak GW wyjdzie na tym ile osob zacznie postrzegac ta gazete jako nieobiektywna (Ci co sie interesuja sportem) a ile osob w to uwierzy i bedzie przekonane, zetak jest i basta laugh sadze, ze jednak wiecej osob nie odnajdzie sie w tej sytuacji i dadza sobie wciaskac kit...

Problem jest taki, że społeczeństwo traktuje to co jest podane w gazecie czy tv jako fakty. W idealnym świecie rzeczywiście tak powinno być - dziennikarz zgłębia dany temat, przedstawia obiektywnie wszystkie racje, trzyma się faktów - takimi mediami byłbym zainteresowany. Rzeczywistość jest zgoła inna, pismaki traktują tematy po łebkach, nie są bezstronni, realizują partykularne interesy chuj wie kogo, podobnie TV od TVP po TVN przedstawiają świat tak jak im wygodnie (TVN to już w ogóle wykreował równoległą rzeczywistość), czy jak im się to opłaca, nie wspominam już nawet kto za poszczególnymi mediami stoi...

Weźcie pierwszy z brzegu artykuł o bukmacherce, przeczytacie w nim pitolenie o hazardzistach, gangu matematyków oraz ustawianiu meczy i uśmiechniecie się z politowaniem z głupoty pismaka, który nie ma bladego pojęcia o czym pisze. Tyle, że wy wiecie, że to są brednie bo macie rozeznanie w tym konkretnym temacie. A teraz weźcie jakiś artykuł na temat o którym nie macie bladego pojęcia - przeczytacie i przyjmiecie to za wiedzę objawioną "no bo w gazecie napisali", a prawdopodobnie to taki sam stek bzdur jak i w poprzednim artykule...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Weźcie pierwszy z brzegu artykuł o bukmacherce, przeczytacie w nim pitolenie o hazardzistach, gangu matematyków oraz ustawianiu meczy i uśmiechniecie się z politowaniem z głupoty pismaka, który nie ma bladego pojęcia o czym pisze. Tyle, że wy wiecie, że to są brednie bo macie rozeznanie w tym konkretnym temacie. A teraz weźcie jakiś artykuł na temat o którym nie macie bladego pojęcia - przeczytacie i przyjmiecie to za wiedzę objawioną "no bo w gazecie napisali", a prawdopodobnie to taki sam stek bzdur jak i w poprzednim artykule...

Trudno sie nie zgodzić, ztej przyczyny, która opisałes nie oglądam seriali "medycznych", bo mnie trzesie, jakie głupoty serwuje sie ludziom.

Natomiast tu nie interesowały mnie sprawy stricte kibicowskie i to, czy prawde pisze pismak czy łże.

Odniosłem sie do faktu, ze pod płaszczykiem miłóści do klubu uprawiany jest kiełbasiany biznesik, a pieniadze płyną do kieszeni typa, któremu odpierdoliło jak widać i który ma kłopoty z samokontrola.

Pieniadze pikników, tych, którym własciciel firmy rozprowadzacej zarcie na stadionie kaze z niego...wypieprzać smile

Jakos nikt z zakochanych w KKS nie chciał sie do powyzszych uwag odnieśc.

I przy okazji, aby nie umioeszczać posta pod postem.

Gdyby to ode mnie zależało zakazałbym roznoszenia żarcia na stadionach w czasie meczu.
Podczas jednego z meczów ligowych FCB usiadłem w 1 rzedzie segunda graderia.
Na moje nieszczescie prowadziła tam trasa roznosicieli kanapek i napojów.
Po 20 minutach totalnie wkurzony przesiadłem sie pare rzedów wyzej.

Jak do tego zarcia doda sie przyniesione termosy, radyjka, brzeczace komórki w rekach poprzebieranych od stóp do głow okazjonalnych pajaców z bachorami to wogóle odechciewa sie iśc na mecz, zreszta...cyrk do Barcelony przyjeżdzxa często, nie trzeba chodzic na Camp Nou.

Reasumujac jestem piknikiem, ale zdecydowanie blizej mi do tych, którzy daliby sie za klub pokroic maczetami niz do przebierańców.

Niemniej jednak jezeli rozmawiamy o czystych, kibicowskich zachowaniach to bronienie cwaniaczka Litara jakos mi do tego nie pasuje, aczkolwiek zaznaczam, ze nie jestem wgryziony w temat.
Łatwiej przeciez wykasować posty.

Amkwish #4429996 05/02/2011 19:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Nikt nie będzie kasować postów jeżeli coś wnoszą do tematu (jak ten wyżej chociażby).
Sposób interwencji podejrzewam, że nikt nie pochwala. Tamten koleś powinien dostać po buzi za nieszanowanie barw i przychodzenie na stadion wstanie nieważkości, może wtedy by zrozumiał co zrobił.
Oskarżony nie uciekał od odpowiedzialności, przeprosił, wie, że nie powinien się tak zachować.
Jednakże rozdmuchanie sprawy okazuje się być zwykłym tematem zastępczym w gazetach, jest parę spraw które powinny trafić na światło, a nie ta. A przynajmniej jeżeli już się znalazła to zdecydowanie za późno. Akurat trafiło na osobę wysoko postawioną, myślicie, że gdyby to był ktoś inny dowiedzielibyśmy się o tym ? Śmiem wątpić.
Co do kateringu smile Normalnemu piknikowi, przestrzegającemu podstawowych zasad normalnego zachowania włos z głowy nie spadnie.

Strona 20 z 28 1 2 18 19 20 21 22 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1