Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 69 1 2 3 4 68 69
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
w bet365 na -2,5 skre jest az @2,5

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Luc Nilis
jak skra wyjdzie pierwszym skladem to moze i tak ale jak beda roszady to kto wie


W Resovii to dopiero beda roszady bez Grozera, z przeziebionym zastepca Jozefackim i Perlowskim - http://www.assecoresovia.pl/pl/wydarzenia/aktualnosci/art816,jeszcze-nie-opadly-emocje-po-meczu-z-cai-teruel-a-juz-jutro-zmierzymy-sie-z-pge-skra-.html

Choc moze to byc zaslona dymna, ale mimo wszystko Skra nie powinna tak zle zagrac jak ostatnio w dodatku z Reska bez Grozera no i do tego na wlasnych smieciach wink


Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,169
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,169
w bełchatowie bez grozera ale na maxa.....http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110204/ASSECORESOVIA01/422950536

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
ja skry za takie kursy nie dotykam, wole zobaczyc wyjsciowe 6 i potem myslec wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Ja się dalej zastanawiam kto był tak głupi i wystawił back na skrę ponad @2.6 laugh laugh szkoda, że tylko 43 euro miałem na bf.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by agr1
Originally Posted by Luc Nilis
jak skra wyjdzie pierwszym skladem to moze i tak ale jak beda roszady to kto wie


W Resovii to dopiero beda roszady bez Grozera, z przeziebionym zastepca Jozefackim i Perlowskim - http://www.assecoresovia.pl/pl/wydarzenia/aktualnosci/art816,jeszcze-nie-opadly-emocje-po-meczu-z-cai-teruel-a-juz-jutro-zmierzymy-sie-z-pge-skra-.html

Choc moze to byc zaslona dymna, ale mimo wszystko Skra nie powinna tak zle zagrac jak ostatnio w dodatku z Reska bez Grozera no i do tego na wlasnych smieciach wink

Ja powiem tak, nie wiem jak będzie, to czyste dywagacje, ale Nawrocki może coś ze składem namieszać... W tygodniu cholernie ciężki mecz z Belgami, ciężki bo pod presją. W lidze ma już ładną przewagę nad rywalami, dlaczego zatem nie dać głównym armatom odpocząć? Raz już takie praktyki zastosował, właśnie w meczu z Reską. Tym bardziej, że wtedy można powiedzieć się sprawdziło...

Nie mówię, że Skra tego nie wygra. Brak Grozera jest cholernie istotny dla Rzeszowa. Józek z Hiszpanami może ponapier***, ale z Bełchatowem to już inna bajka.
Więc mimo wszystko Bełchatów mecz powinien wziąć, ale nie widzę zbytniej potrzeby spinki Skry na miazgę i wygrywanie 3-0. Jak będzie szansa to pewnie to uczynią, ale jak Reska odjedzie w jakimś secie to nie chce mi się wierzyć, że będą gonić za wszelką cenę, żeby ośmieszyć rywala itp.

Dla mnie zarówno -10,5pkt jak i 3-0 nie do gry. Interesowałoby mnie -1,5 seta, ale tu już lichy kurs.

Opcje zatem dwie:
1. kibicuję Resce w I secie i gram Bełchatów na live (oczywiście zależnie od składu, podejścia).
2. otwieram browara i oglądam mecz z czystej przyjemności.

Ale powodzenia w zakładach piwo

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,169
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,169

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
a mi sie Korver zdaje, ze za wszelka cene beda chcieli Resovie rozwalic, pokazac swoja sile i ze mecz w Belgii to wypadek przy pracy, mentalnie takie zwyciestwo bardzo ich podbuduje przed rewanzem w LM i wbrew pozorom bedzie bardzo wazne

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by craax
a mi sie Korver zdaje, ze za wszelka cene beda chcieli Resovie rozwalic, pokazac swoja sile i ze mecz w Belgii to wypadek przy pracy, mentalnie takie zwyciestwo bardzo ich podbuduje przed rewanzem w LM i wbrew pozorom bedzie bardzo wazne

być może, to tylko takie moje luźne rozważania wink

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
ja mimo wszystko skra -9.5 (brak grozera bedzie kluczowy), cuneo -1.5 Atomwki -11.5 boks plus ccc 16.5 ot taki kombos na dzis boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by craax
a mi sie Korver zdaje, ze za wszelka cene beda chcieli Resovie rozwalic, pokazac swoja sile i ze mecz w Belgii to wypadek przy pracy, mentalnie takie zwyciestwo bardzo ich podbuduje przed rewanzem w LM i wbrew pozorom bedzie bardzo wazne

być może, to tylko takie moje luźne rozważania wink
no moje tez, bo oba scenariusze sa mozliwe - ktorys na pewno sie sprawdzi wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by qenius
Ja się dalej zastanawiam kto był tak głupi i wystawił back na skrę ponad @2.6 laugh laugh szkoda, że tylko 43 euro miałem na bf.
zaraz glupi, pomylka i juz...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 810
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 810
Korver, a z jakichś innych meczów widzisz jakies ciekawe typy ? smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Leyton
Korver, a z jakichś innych meczów widzisz jakies ciekawe typy ? smile

Jeszcze nie mam nic ciekawego, teraz wychodzę, później coś pewnie wrzucę.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
na dzis z siatki botroop i parisboks

Dołączył: Apr 2009
Posty: 564
addict
addict
Dołączył: Apr 2009
Posty: 564
Epikouros ISS + Cuneo boks

Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
Botropboks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
ma ktos jakis live do kazania z ruskiej ?

http://www.volleyservice.ru/?option...istic&act=stat_game&game_id=1044 tutaj niestety live stoi w miejscu

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by mez
ma ktos jakis live do kazania z ruskiej ?

http://www.volleyservice.ru/?option...istic&act=stat_game&game_id=1044 tutaj niestety live stoi w miejscu

jednak dziala

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
no to Iskra się już nagrała...

Strona 2 z 69 1 2 3 4 68 69

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, alfa, JelineK, burbon), 2,519 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,116
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1