|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
w bet365 na -2,5 skre jest az @2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
jak skra wyjdzie pierwszym skladem to moze i tak ale jak beda roszady to kto wie W Resovii to dopiero beda roszady bez Grozera, z przeziebionym zastepca Jozefackim i Perlowskim - http://www.assecoresovia.pl/pl/wydarzenia/aktualnosci/art816,jeszcze-nie-opadly-emocje-po-meczu-z-cai-teruel-a-juz-jutro-zmierzymy-sie-z-pge-skra-.html Choc moze to byc zaslona dymna, ale mimo wszystko Skra nie powinna tak zle zagrac jak ostatnio w dodatku z Reska bez Grozera no i do tego na wlasnych smieciach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,169
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,169 |
w bełchatowie bez grozera ale na maxa.....http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110204/ASSECORESOVIA01/422950536
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
ja skry za takie kursy nie dotykam, wole zobaczyc wyjsciowe 6 i potem myslec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Ja się dalej zastanawiam kto był tak głupi i wystawił back na skrę ponad @2.6  szkoda, że tylko 43 euro miałem na bf.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
jak skra wyjdzie pierwszym skladem to moze i tak ale jak beda roszady to kto wie W Resovii to dopiero beda roszady bez Grozera, z przeziebionym zastepca Jozefackim i Perlowskim - http://www.assecoresovia.pl/pl/wydarzenia/aktualnosci/art816,jeszcze-nie-opadly-emocje-po-meczu-z-cai-teruel-a-juz-jutro-zmierzymy-sie-z-pge-skra-.html Choc moze to byc zaslona dymna, ale mimo wszystko Skra nie powinna tak zle zagrac jak ostatnio w dodatku z Reska bez Grozera no i do tego na wlasnych smieciach  Ja powiem tak, nie wiem jak będzie, to czyste dywagacje, ale Nawrocki może coś ze składem namieszać... W tygodniu cholernie ciężki mecz z Belgami, ciężki bo pod presją. W lidze ma już ładną przewagę nad rywalami, dlaczego zatem nie dać głównym armatom odpocząć? Raz już takie praktyki zastosował, właśnie w meczu z Reską. Tym bardziej, że wtedy można powiedzieć się sprawdziło... Nie mówię, że Skra tego nie wygra. Brak Grozera jest cholernie istotny dla Rzeszowa. Józek z Hiszpanami może ponapier***, ale z Bełchatowem to już inna bajka. Więc mimo wszystko Bełchatów mecz powinien wziąć, ale nie widzę zbytniej potrzeby spinki Skry na miazgę i wygrywanie 3-0. Jak będzie szansa to pewnie to uczynią, ale jak Reska odjedzie w jakimś secie to nie chce mi się wierzyć, że będą gonić za wszelką cenę, żeby ośmieszyć rywala itp. Dla mnie zarówno -10,5pkt jak i 3-0 nie do gry. Interesowałoby mnie -1,5 seta, ale tu już lichy kurs. Opcje zatem dwie: 1. kibicuję Resce w I secie i gram Bełchatów na live (oczywiście zależnie od składu, podejścia). 2. otwieram browara i oglądam mecz z czystej przyjemności. Ale powodzenia w zakładach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,169
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,169 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a mi sie Korver zdaje, ze za wszelka cene beda chcieli Resovie rozwalic, pokazac swoja sile i ze mecz w Belgii to wypadek przy pracy, mentalnie takie zwyciestwo bardzo ich podbuduje przed rewanzem w LM i wbrew pozorom bedzie bardzo wazne
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a mi sie Korver zdaje, ze za wszelka cene beda chcieli Resovie rozwalic, pokazac swoja sile i ze mecz w Belgii to wypadek przy pracy, mentalnie takie zwyciestwo bardzo ich podbuduje przed rewanzem w LM i wbrew pozorom bedzie bardzo wazne być może, to tylko takie moje luźne rozważania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
ja mimo wszystko skra -9.5 (brak grozera bedzie kluczowy), cuneo -1.5 Atomwki -11.5  plus ccc 16.5 ot taki kombos na dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a mi sie Korver zdaje, ze za wszelka cene beda chcieli Resovie rozwalic, pokazac swoja sile i ze mecz w Belgii to wypadek przy pracy, mentalnie takie zwyciestwo bardzo ich podbuduje przed rewanzem w LM i wbrew pozorom bedzie bardzo wazne być może, to tylko takie moje luźne rozważania  no moje tez, bo oba scenariusze sa mozliwe - ktorys na pewno sie sprawdzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Ja się dalej zastanawiam kto był tak głupi i wystawił back na skrę ponad @2.6  szkoda, że tylko 43 euro miałem na bf. zaraz glupi, pomylka i juz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 810 |
Korver, a z jakichś innych meczów widzisz jakies ciekawe typy ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Korver, a z jakichś innych meczów widzisz jakies ciekawe typy ?  Jeszcze nie mam nic ciekawego, teraz wychodzę, później coś pewnie wrzucę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452 |
na dzis z siatki botroop i paris 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2009
Posty: 564 |
Epikouros ISS + Cuneo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452 |
Botrop 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
no to Iskra się już nagrała...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|