Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 35 z 51 1 2 33 34 35 36 37 50 51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Real 2-0 piwo

Porto 1-0 piwo

Jeszcze po jednym!

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by raiders_
laugh jak tam wasza Chelsea izzii ?? laugh laugh laugh

Originally Posted by Bezdomny
Warto zastanowić się nad opcją under 2.5
Goście z pewnością będą murowali i liczyli na liczne kontry.Chelsea owszem teraz atak marzeń ma.Ale wiemy jak to jest z ich skutecznością.
Przypomnę również,że ostatnie 10 spotkań tych ekip w Premiership kończyło się underem 2.5


Originally Posted by W8inG4DeatH
Przepraszam, że się tu wpierdzielam w szanowne towarzystwo analizatorów tej najbardziej prestiżowej ligi świata, ale potrzebuję coś naskrobać na potrzeby konkursu Typ dnia, ale nie bójcie się pewnie i tak długo tam nie zabawie, bo mnie wypierdzielą za sam tok myślenia grin

Chelsea vs Liverpool
typ: X2

Tak sobie przeglądam dzisiejszą ofertę z piłki nożnej i z wszystkich dziś tak zwanych peffek podstawą działania każdego przeciętnego typera piłki nożnej oraz montowania pociągów przez dziadków z STSa i Profa będzie zwycięstwo Chelsea. W TOP 5 w Profie Chelsea ma piękny kursik @1,58, który można ładnie puścić w dubelku z jakąś inną peffą z TOP 5, Real, Groningen, Napoli, czy to sam te dziadki dobiorą ... Ale, gdy już dziadki zajrzą do SUperoferty i zobaczą Chelsea @ 1,7, to zrezygnują nawet z odłożonych pieniędzy na piwo i postawią vabank, umieszczając CHelsea na niemal wszystkich pociągach szybkobieżnych, ekspresów i tych kolejkach podmiejskich i mniejszej ilosci wagonów i jeszcze sam jeden Pan Bóg wie na czym. Gdy już łąskawie odpierdzielimy się od biednych dziadków i zajrzymy do bardziej profesjonalnego Unibetu, klikamy na zakładkę najbardziej popularne typy. I co ukazuje się naszym oczom na pierwszym miejscu ? Ano oczywiście typ na Chelsea. Nie zamierzam tu niczego insynuować. Przecież słynną grupę G-8 czy tam G-pińcet nikt nie musi sponsorować, mają tyle kasy z reklam, że nie muszą ustawiać żadnych meczów. Zresztą jakby to było, przekabacić tylu ludzi, zrobiłaby się wielka afera, to niemożliwe.
Liczę po prostu na taki jakiś dziwny zbieg okoliczności i bardzo trudne warunki atmosferyczne i to wcale nie na Stamford Most, ale takie, które sprawią, że prawie wszystki dzisiejsze pociągi i pojazdy z przyczepkami nie będą mogły dojechać do celu. Mam nadzieję, że opis nie jest za krótki. Kuźwa już mnie palce bolą ...
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej szefoskiej analizy grin


i forum zarobione na tym

zamilcz wink

Originally Posted by raiders_
Co Chelsea-Liver .... chyba zaryzykuję L'pool +1,5 za niski kurs na niebieskich ,zbyt faworyzowani moim zdaniem .Jak już ktoś pisał ze Liverpool bedzie się bronił murując bramkę to i goli nie padnie dużo . liczę na max 1-0 w którąś stronę ewentualnie 1-1 .

grin

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Porto dawać druga i kończymy na zielono ...

Dołączył: Jan 2011
Posty: 349
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 349
Originally Posted by Mefisto666666
Witam wszystkich piwo
Po bramce w drugich połowach
Galatasaray SK
Racing Genk
KSC Lokeren
2.07 boks
Galatasaray SK 3-1 Eskiºehirspor
piwo

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Genk po 2 bramke boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
no krystyna daj pyska over 2.5 HT @2 !

Dołączył: Mar 2010
Posty: 413
a.k.a. "CDN23"
a.k.a. "CDN23"
Dołączył: Mar 2010
Posty: 413
krysia 3-0

Dołączył: Dec 2009
Posty: 344
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 344
Real sonar

Dołączył: Jan 2011
Posty: 349
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 349
FC Porto po o 1,5 HT boks

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by 11kera11
no krystyna daj pyska over 2.5 HT @2 !
Afeee.... puke

wink

Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
panowie wiecie ile gol iw lidze ma messi a ile ronaldo ??

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Ale ten Sociedad beznadziejny w obronie podobnie jak prawie wszystkie drużyny ligi hiszpańskiej

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
Originally Posted by Zohan
panowie wiecie ile gol iw lidze ma messi a ile ronaldo ??

W tej chwili obaj po 24 gole.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by 11kera11
no krystyna daj pyska over 2.5 HT @2 !
Afeee.... puke

wink
moze i racja laugh

Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
dzieki a jaki jest rekord ligi strzelonych goli 36? w Hiszpani??

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
rozkminiam i sam nie wiem under 4.5 czy lepiej odpuscic no krystyna na pewno upokorzona wczorajszym x3Lionela laugh no i ten Adebajor twarda sztuka grin

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
Originally Posted by Zohan
dzieki a jaki jest rekord ligi strzelonych goli 36? w Hiszpani??

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trofeo_Pichichi

Wygląda na to, że 38 goli - 2 razy w historii.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Smuda zaczyna show na tvp 1

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363
Likes: 2
Originally Posted by pacyfista
Smuda zaczyna show na tvp 1

Pacyfista grałeś coś pod Mołdawie czy nie tykasz tego meczu?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
mecz z Mołdową i mamy do dyspozycji 14 graczy.

po ch...j rozgrywać takie mecze z takimi rywalami co to ma dać?

puke na takie mecze.
zamiast grać z lepszymi od siebie to będzie grali z kelnerami a w dodatku grać będą zawodnicy z których przynajmniej 90% i tak nie pojedzie na mundial.

Strona 35 z 51 1 2 33 34 35 36 37 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1