Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 51 1 2 34 35 36 37 38 50 51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by pacyfista
Smuda zaczyna show na tvp 1

Pacyfista grałeś coś pod Mołdawie czy nie tykasz tego meczu?

zobacze na live co tam sie dzieje

teraz to nic nie wiadomo

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Mołdawia +0.5 @ 1.87

boks

Dołączył: Mar 2010
Posty: 413
a.k.a. "CDN23"
a.k.a. "CDN23"
Dołączył: Mar 2010
Posty: 413
Originally Posted by Bartez_Gambler
mecz z Mołdową i mamy do dyspozycji 14 graczy.

po ch...j rozgrywać takie mecze z takimi rywalami co to ma dać?

puke na takie mecze.
zamiast grać z lepszymi od siebie to będzie grali z kelnerami a w dodatku grać będą zawodnicy z których przynajmniej 90% i tak nie pojedzie na mundial.

Ale po to sa te mecze zeby wybrac jakiegos rodzynka smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
Internacional 1 jeszcze ze dwie i spokoj
Atletico MG boks
Poźniej Urugwaj i Brazylia u20

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363
Likes: 2
to i ja poczekam na live..zobacze co Mołdawia bedzie prezentowac bo naszych gre to juz widze..

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by CDN23
Originally Posted by Bartez_Gambler
mecz z Mołdową i mamy do dyspozycji 14 graczy.

po ch...j rozgrywać takie mecze z takimi rywalami co to ma dać?

puke na takie mecze.
zamiast grać z lepszymi od siebie to będzie grali z kelnerami a w dodatku grać będą zawodnicy z których przynajmniej 90% i tak nie pojedzie na mundial.

Ale po to sa te mecze zeby wybrac jakiegos rodzynka smile

o czym ty piszesz od tego jest liga a nie jeden mecz z ogorkami
ale jaki prezes glab ,taki trener

zero myslenia

Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
POLSKA-MOLDAWIA X2...i tyle w temacie

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Originally Posted by CDN23
Originally Posted by Bartez_Gambler
mecz z Mołdową i mamy do dyspozycji 14 graczy.

po ch...j rozgrywać takie mecze z takimi rywalami co to ma dać?

puke na takie mecze.
zamiast grać z lepszymi od siebie to będzie grali z kelnerami a w dodatku grać będą zawodnicy z których przynajmniej 90% i tak nie pojedzie na mundial.

Ale po to sa te mecze zeby wybrac jakiegos rodzynka smile

popatrz na ten skład i wybierz tam rodzynka, nie rozśmieszaj mnie.
Smuda może wybrać "rodzyna" ale z d....

Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
Originally Posted by Bartez_Gambler
Originally Posted by CDN23
Originally Posted by Bartez_Gambler
mecz z Mołdową i mamy do dyspozycji 14 graczy.

po ch...j rozgrywać takie mecze z takimi rywalami co to ma dać?

puke na takie mecze.
zamiast grać z lepszymi od siebie to będzie grali z kelnerami a w dodatku grać będą zawodnicy z których przynajmniej 90% i tak nie pojedzie na mundial.

Ale po to sa te mecze zeby wybrac jakiegos rodzynka smile

popatrz na ten skład i wybierz tam rodzynka, nie rozśmieszaj mnie.
Smuda może wybrać "rodzyna" ale z d....


Oj tu musze zaprzeczyc...specem od wybierania rodzynkow jest Rafa Nadal grin

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by Bartez_Gambler
mecz z Mołdową i mamy do dyspozycji 14 graczy.

po ch...j rozgrywać takie mecze z takimi rywalami co to ma dać?

puke na takie mecze.
zamiast grać z lepszymi od siebie to będzie grali z kelnerami a w dodatku grać będą zawodnicy z których przynajmniej 90% i tak nie pojedzie na mundial.



??? jaki mundial ???

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by andyr
POLSKA-MOLDAWIA X2...i tyle w temacie

Poszło boks

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
ma ktos dobry stream do porto? bet 365 odpada

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Jakis streamik dobry ktos posiada ??

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Originally Posted by croydoncabman
Originally Posted by Bartez_Gambler
mecz z Mołdową i mamy do dyspozycji 14 graczy.

po ch...j rozgrywać takie mecze z takimi rywalami co to ma dać?

puke na takie mecze.
zamiast grać z lepszymi od siebie to będzie grali z kelnerami a w dodatku grać będą zawodnicy z których przynajmniej 90% i tak nie pojedzie na mundial.

laugh laugh laugh


??? jaki mundial ???

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by croydoncabman
Originally Posted by Bartez_Gambler
mecz z Mołdową i mamy do dyspozycji 14 graczy.

po ch...j rozgrywać takie mecze z takimi rywalami co to ma dać?

puke na takie mecze.
zamiast grać z lepszymi od siebie to będzie grali z kelnerami a w dodatku grać będą zawodnicy z których przynajmniej 90% i tak nie pojedzie na mundial.



??? jaki mundial ???

za naszego zycia ciezko bedzie tam sie dostac ale kto wie
klatwa Zbyszka Bonka trwa i nie widze szans na jej przerwanie

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by Stelmach
Jakis streamik dobry ktos posiada ??

Ja w tvp

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Stelmach
Jakis streamik dobry ktos posiada ??

prawie 4 lata na forum i nie znasz stron
nie robta jaj panowie

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Moldavia boks

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Stelmach
Jakis streamik dobry ktos posiada ??

prawie 4 lata na forum i nie znasz stron
nie robta jaj panowie

czekam na gotowe grin

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 15 Ranocchia, 2 Cordoba, 4 Zanetti; 15 Kharja, 8 Thiago Motta, 19 Cambiasso; 10 Sneijder; 7 Pazzini, 9 Eto'o.

Ławka rezerwowych: 12 Castellazzi, 20 Obi, 22 Milito, 23 Materazzi, 27 Pandev, 29 Coutinho, 55 Nagatomo.

AS Roma: 27 Julio Sergio; 77 Cassetti, 29 N. Burdisso, 4 Juan, 17 Riise; 20 Perrotta, 16 De Rossi, 30 Simplicio, 94 Menez; 22 Borriello, 9 Vucinic.

Ławka rezerwowych: 32 Doni, 3 Castellini, 11 Taddei, 15 Loria, 23 Greco, 33 Brighi, 87 Rosi.

Strona 36 z 51 1 2 34 35 36 37 38 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,872 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,535
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1