Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees !!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest kolo zajebisty
Gdzie "Złota Piłka"? No, qrwa, gdzie "Złota Piłka"? Złodzieje mu ją zabrali. Wydarli z rąk. Banda.
Holandia dla mnie i tak jest mistrzem świata
to tylko plebiscyt
dla mnie pierwsza 4 powinna zagrac turniej w klatce 1na1 na male bramki
wtedy nie ma sporow ,nie mozna schowac sie za plecami itd
i wiadomo kto najlepszy w uczciwej walce
Ta jasne, najlepiej w bilarda, albo nie, w tetrisa ... a chuj w piciu gorzały powinni się zmierzyć, wygrałby ktoś od nas
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
-error]
na meczu sępów Smudy, całkiem kumata widownia. Chłopaki wytatuowani i repertuar mają taki sensowny
Żeby tylko nikt nikogo nie opluł
Lato wiedział kto przyjedzie na mecz i sam nie przyleciał, hehehehe
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Stara szkoła naszej kopanej. Strzelić brame i obrona częstochowy
Smuda po meczu, widze kilka ciekawych twarzy
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Porto handi mi sie zachcialo
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Stara szkoła naszej kopanej. Strzelić brame i obrona częstochowy
Smuda po meczu, widze kilka ciekawych twarzy
np Suvorow
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Stara szkoła naszej kopanej. Strzelić brame i obrona częstochowy
Smuda po meczu, widze kilka ciekawych twarzy
pewnie tak będzie.
A w drugim zdaniu doda, że nikogo nie skreśla i każdy ma szanse grać na Euro.
heheheeheheheheh
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Stara szkoła naszej kopanej. Strzelić brame i obrona częstochowy
Smuda po meczu, widze kilka ciekawych twarzy
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
-error]
Weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees !!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest kolo zajebisty
Gdzie "Złota Piłka"? No, qrwa, gdzie "Złota Piłka"? Złodzieje mu ją zabrali. Wydarli z rąk. Banda.
Holandia dla mnie i tak jest mistrzem świata
to tylko plebiscyt
dla mnie pierwsza 4 powinna zagrac turniej w klatce 1na1 na male bramki
wtedy nie ma sporow ,nie mozna schowac sie za plecami itd
i wiadomo kto najlepszy w uczciwej walce
Ta jasne, najlepiej w bilarda, albo nie, w tetrisa ... a chuj w piciu gorzały powinni się zmierzyć, wygrałby ktoś od nas
Wojtkowi Kowalczykowi sie kiedyś należała.
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
-error]
na meczu sępów Smudy, całkiem kumata widownia. Chłopaki wytatuowani i repertuar mają taki sensowny
Żeby tylko nikt nikogo nie opluł
Lato wiedział kto przyjedzie na mecz i sam nie przyleciał, hehehehe
juz byl pare razy w portugali wiec odpuscil, pewnie siedzi gdzies na meczu inter-roma
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
na meczu sępów Smudy, całkiem kumata widownia. Chłopaki wytatuowani i repertuar mają taki sensowny
oldschool
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
fantastyczne rozegranie kornera - GENIUSZ
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
goooooooooool ROMA!!!!!!!!!!!!
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
ROMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
ROOOOOMMMMMMMMAAAAAA GOOOOOOLLLLLLLL !!!!!!
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Stara szkoła naszej kopanej. Strzelić brame i obrona częstochowy
Smuda po meczu, widze kilka ciekawych twarzy
np Suvorow
Smude jakby podebral i podeslal na zgrupowanie Inieste
to watpie zeby byl zadowolony
ze za maly itd i bez klubu tak z ulicy rezygnuje z uslug tego pana
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Masakra w tej obronie
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Nie piszcie tak po prostu "1-1" bo nie wiem o który wynik chodzi i ciśnienie mi wtedy skacze pod 220
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Inter spokojnie
Link skopiowany do schowka