Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#443575 07/11/2005 11:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
[color:"red"][b]7:00 pm 1.00 Cleveland @ Toronto
7:30 pm 1.30 Utah @ Charlotte
7:30 pm 1.30 New Jersey @ Miami
8:00 pm 2.00 L.A. Clippers @ Minnesota
8:30 pm 2.30 San Antonio @ Chicago
[/color]

Gospodarze po prawej, zapraszam do przyklejonego tematu Linki gdzie znajdziecie mnostwo ciekawych informacji.

Last edited by g00niek; 07/11/2005 11:03.
Bonus: Unibet
#443576 07/11/2005 12:59
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
na dziś proponuje Spursów z handi
Muszą sie zrewanżować za sromotną porażkę z mavericks, a skoro rewanz to tylko i wyłącznie udany:)

typ 6/10

Kolejnym typem bedzie minesota, rowniez z handi, w koncu muszą sie przelamac, a clippersi muszą trochę zwolnic

typ 5/10

i na koniec zwycięstwo Miami, jak na razie kurs zadawalający... "Szak Onil" raczej nie zagra ale i tak uważam, że gospodarze wygrają to spotkanie

typ 6/10


Kusi mnie rownież zagranie Utah jazz, a nawet Toronto...
Zobaczymy jak to się ułoży
pozdro

#443577 07/11/2005 13:57
Dołączył: Jul 2003
Posty: 267
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 267
witam



San Antonio Spurs-Chicago Bulls over 186 1,91 baw
nie wiem skad ta linia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chyba ze cos nie jest tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />



Utah Jazz-Charlotte Bobcats over 191.5 1,91 baw


New Jersey Nets-Miami Heat over 194 1,91 baw


La Clippers-Minnesota Timberwolves over 177 1,83 baw dziwna linia zbyt niska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dalbym 195;)

#443578 07/11/2005 14:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
Witam potrzeba mi dwoch meczy na dzisiaj ale nie moge sie zdecydowac ktore dwa wybrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chicago - San Antonio 2
Miami - New Jersey 1
Minnesota - LA Clippers 1

Raczej zagram San Antonio ale waham sie nad drugim pomocy!

#443579 07/11/2005 14:08
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
nie jestem jakims znawca tematu bo akurat NBA to nie moja dzialka ale cos mi sie wydaje ze Chicago dzisiaj wcale nie prezgra mczu z San Antonio w sumie jest to samo moje przeczucie i oparcie sie na tym ze kazdy mecz z ostatnich 3 lat rozgrywany miedzy tymi druzynami konczyl sie zwyciestwem gosci mysle ze dzis nastapi to przelamanie i gospodarze zrobie niespodzianke ...

#443580 07/11/2005 14:23
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Witam

Nets przegrali z Miami ostatnie 9 spotkań. W tym 4 w półfinale wscohdu w zeszłym roku. Moim zdaniem najważniejszą przyczyną tak fatalnej serii Nets z Miami jest brak klasowego gracza podkoszowego. Krstic z całym szacunkiem nie jest graczem, który mógłby walczyć z Szakiem jak równy z równym. Jak wszyscy doskonale wiemy O' Neal jest wykluczony z gra na 4 tygodnie z powodu kontuzji kostki. I w tym własnie upatruję szanę Nets. Jeżeli chodzi o graczy obwowdowych to tutaj równo ... jeżeli nie na korzyść graczy z NJ. Kolejna sprawa to różnica klas playmakerów. Kidd mógłby być nauczycielem Williamsa, który moim zdaniem bardziej pasuje do grupy AND1, a nie do NBA.
Miami ma po 3 meczach ... 1 zwycięstwo. Trudno mi sobie wyborazić żeby po 4 spotkaniach mieli bilans 1-3 ... jednak w mojej interpretacji wszystko na to wskazuje. Miami nie ma ławki. Pod nieobecnośc Szaka będą zmuszeni do gry 7 zawodnikami. Być może zawodnicy Miami, knują coś przeciwko swojemu trenerowi, aby wymusić jego zwolnienie, a myślami wyobrazni widzą już na ławca Pata ? Nie wiem ... myśle, że nie ....bo to zawodowcy, ale ...W NJN .. wbrew wcześniejszym przypuszczeniom postacią pierwszoplanowąc nie jest Kidd czy Carter, a ten trzeci z "świętej trócjy" Jefferson. @2.55 jakie proponuje prof... wydaje mi się dobrą inwestycją. Twierdza Heat w końcu zostanie zobyta przez graczy z New Jersey.

Ciekawa sprawa odnośnie spotkania Cavaliers. Wszystkie buki mają kurs w granicach @1.4 ... prof wystawił @1.75. Clevland zapewne ma większy potencjał jesli chodzi o zawodników. James, Hughes... nie nalezy również zapominac o rozgrywajacym... Ericu Snow... który idealnie pasuje do tego teamu, gdyz potrafi sie popdporządkować. Podobnie było za czasów jego występów w 76ERS. Toronto to taki zbiór grajków... własciwie bez żadnej gwiazdy. Bo ciężko nazwać gwiazdą Jalena Rose... Długa ławka rezerwowych ... to argument przemawiający za graczami z Kanady. @1.75 kusi ... i najprawdopobniej zagram sobie to w dublu z SA.

SA @1.4... z Chciago.... SA na początek sezonu 2 łatwe zwycięstwa u siebie ... pozniej wtopa z Dallas. 2-2 po 4 meczach mistrzów NBA i głównego kandydata do tytulu w tym roku ? Nie .... 3-1 po pewnym zwycięstwie w Chicago. Nie bede tutaj pisal banałów o transferach Finleya czy Van Exela... czy też, że mają najlepszy skład w lidze.

Ciekawie zapowiada sie również spotkanie Bobków z Utah. Bobki jak narazie zaskoczenie całej ligi. Jazzmani również nadspodziewanie dobrze sie prezentują. Każdy scenariusz możliwy moim zdaniem.

To by było narazie fsio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#443581 07/11/2005 14:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Moim zdaniem SA jezt dzis wyjatkowo pewne. Jak pokazaly poprzednie mecze glowa bronia bykow byly rzuty z obwodu. A nie od dzis wiadomo, ze SA sa najlepiej broniaca druzyna obwod a jesli ograniczy sie poczynania Duhona, Heinrucha i Gordona to Chicago w zasadzie nie powinno istniec, tym bardziej ze narazie mocno zawodzi Chandler, a Currego juz nie ma. Mysle ze rowniez warto zaryzykowac Miami mimo nieobecnosci Shaqa. W moim przekonaniu NJ to taki koszykarski odpowiednik Realu Madryt. Niby glosne nazwiska, ale nie liczac Jeffersona wszyscy maja juz najlepsze lata za soba. Carter mial byc wielka gwiazda gdy wydorosleje, tymczasem okazuje sie ze gdy stracil mlodzienczy zapal popadl w rutyne. Kidd to juz tez nie ten sam zawodnik co jeszcze 2-3 lata temu. Jedyny w miare przyzwoity gracz podkoszowy Krstic w tym zespole pewie bedzie czesto wyciagany na poldystans przez Alonzo co z kolei bedzie dawalo mozliwosc penetracji Wadowi i niekonwncjonalnym zagraniom Williamsa. Wracajac do Cartera pewnei jak zwykle spali sie jzu przed meczem. Haslem jest napewno zawodniiem zdolnym powsztrymac najgrozniejszego obecnie w Nets Jeffersona i jezli tylko Walker zagra solidnie i nie bedzie bez sensu tracic pilek i ciagle pudlowac za 3 to tu o raczej innego wyniku niz wygrana gospodazry byc nie moze. No i ostatnie mecze miedzy tymi druzynami:
New Jersey Nets Miami 97:110
New Jersey Nets Miami 105:108ot
Miami New Jersey Nets 104:87
Miami New Jersey Nets 116:98
Miami New Jersey Nets 90:65
New Jersey Nets Miami 90:106
New Jersey Nets Miami 77:100

Aha cos mi sie kojazry ze w ktoryms z tamtych meczy nie gral O"Neal, ale nie jestem pewnien. Zdaje sie ze na poczatku playy-off. Amkwish pewnie bedzie lepiej pamietac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#443582 07/11/2005 14:39
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
zabielany podzielam twoją opinię co do Cavs (czytaj:wygrają) ale niestety analitycy Profa juz poprawili swojego babola, byłem w punkcie i kurs już niestety @1.60.

Pozdr.
DJ

#443583 07/11/2005 14:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
A minnesota???Nikt nie wspomnial o tym meczu

#443584 07/11/2005 15:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Witam

Zgadzam się z typami na San Antonio i Cleveland. Mistrzowie po zimnym prysznicu z Dallas będą sie chcieli odegrać i moim zdaniem wygrają wyraźnie. Ja to gram z handi (-6)

Natomiast Toronto to na razie nic więcej tylko bałagan i z takimi drużynami jak Cavs nie maja raczej szans

Miami - NJ Ciężki mecz pod nieobecność Shaqa, ale tak sobie myśle że jeżeli oni chcą być mistrzami to nawet bez niego musza wygrywac mecze... i chyba się skusze za ok 1,6

Pozdrawiam

#443585 07/11/2005 15:05
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
widze huraaaoptymist na Cavs a ja zagram odwrotnie i uderzyłem w STS-ie Toronto za 2.60 W Cavs nie zagrają dziś:

Zydrunas Ilgauskas
Donyell Marshall
Martynas Andriuskevicius
Ira Newble
Anderson Varejao
Robert Traylor

a Toronto wcale nie jest tak słabym zespołem bilans 0-3 więc czas coś ugrać a NBA słynie z tego że jest to równa liga i każdy może pokonać każdego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#443586 07/11/2005 15:13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Quote
widze huraaaoptymist na Cavs a ja zagram odwrotnie i uderzyłem w STS-ie Toronto za 2.60 W Cavs nie zagrają dziś:

Zydrunas Ilgauskas
Donyell Marshall
Martynas Andriuskevicius
Ira Newble
Anderson Varejao
Robert Traylor

Z czego jedynym podstawowym zawodnikiem jest Center Zydrunas Ilgauskas ;]

#443587 07/11/2005 15:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
Dokladnie !
przyklad spursow ktorzy byli stawiani na faworytow z mavericks i dostali baty. Mysle ze raptors dzis wygraja pierwszy mecz w tym sezonie. A cavaliers nie pokazuja nic w tym sezonie narazie pozytywnego i do tego oslabienie

Raptors +6
1.91
sportingbet

pjontka

#443588 07/11/2005 15:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
po dokładnym przejżeniu oferty toto-mix wybrałem najpewniejszego singla :
Toronto +5 (gospodarze muszą w końcu przełamać złą passe, a dziś mają okazje, ponieważ Cavs na wyjaxdach nigdy nie błyszczeli)
...myśle, że można zaryzykować troszke grubiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#443589 07/11/2005 16:11
Dołączył: Oct 2005
Posty: 9
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 9
[quote]widze huraaaoptymist na Cavs a ja zagram odwrotnie i uderzyłem w STS-ie Toronto za 2.60 W Cavs nie zagrają dziś:

Zydrunas Ilgauskas


Skad wiesz ze Ilgauskas ma nie grac w tym meczu ?
Sprawdzalem na 3 stronach tylko na jednej ma status probable
chyba przy bilansie Cavs 1-2 i 2 porazkach z rzedu na wyjezdzie,zagra mimo ze ma lekka kontuzje.

#443590 07/11/2005 16:15
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
wszystko będzie zależeć jakiego rodzaju jest ta kontuzja, jednak jeśli będzie istniało jakieś niebezpieczeństwo to nie sądzę aby na początku sezonu grał i ryzykował poważniejszą kontuzją

z Iligauskasem czy bez niego Cavs dziś polegną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#443591 07/11/2005 16:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
ehhh ale mnie prof oszukał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Czasami mam wrazenie, że te kursy na stronce internetowej są zmyślone.

Nets z @2.55 na @2.25 spadek o 0,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Cavs z @1.75 na @1.60

Kurs na SA sie utrzymał ...

Może troche wyprzedzam .. ale prof wystawił na Pistons jutro @1.95 z Sakramento... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> jak dla mnie to kurs ostro zawyżony.... w bukach internetowych jutro spodziewam sie kursu w granicach @1.50. Jak dla mnie Promocja. Jutro pewnie spadnie do @1.80... jak nie niżej.

Główny kupon na noc: Nets + Spurs

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#443592 07/11/2005 17:13
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
moim zdaniem pewnym meczem na dzien dzisiejszy są " Ostrygi " San Antonio powinno dominować nad Szikagowskimi Bykami ...

co do innych meczów to dla mnie no bet
skusiłem się na Miami , dla mnie bez Shaqa są w stanie pokonac Nets jak bedzie zoabczymy

#443593 07/11/2005 17:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Kursy oczkiem Pinnacle

porównanie z wczoraj:

Toronto - Cleveland
-Totonto+6 kurs w góre z 1.93 na 2.0
-linia podniesiona z 199 [1.90] na 201 [1.95]...kursy

Miami - New Jersey
- Miami wczoraj -2.5 [1.88] dzis już -3.5 [1.95]
- linia poszła w góre z 192.5 do 195

Chalotte - Utah
- wczoraj Charlotte -2 dzis juz -1
- linia spadła z 192.5 do 188

Minnesota - LA Clippers
- wczoraj -4.5 na Mine a dziś -5 .. ale kurs poleciał w góre do 1.99
- linia w góre ..ale kurs za to mocno sie zmieniły z 177.5 [1.90] do 179.5 [2.08]

Chicago - San Antonio
- SA z -6 na -5 dziś ..
- linia z 186 na 183 i mocno faworyzowany under...1.90


[color:"red"] komantarz: jakoś żadko patrze na zmiany kursowe... i liniowe.. gdyż spowodowane jest duzą ilościa zakladów na dane zdarzenie ... co wcale nie oznacza trafie ... lub podpuszką bukmacherów ....[/color]


[color:"blue"] dziś skromnie ... dubel

Chicago-San Antonio // over 186 @1.90
Miami-New Jersey // [1] @1.65
4/10 [/color]

odpuszczam Toronto +5 ...jakoś mnie nieprzekonał ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wsio ..

#443594 07/11/2005 18:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
Quote
moim zdaniem pewnym meczem na dzien dzisiejszy są " Ostrygi " San Antonio powinno dominować nad Szikagowskimi Bykami ...

Raczej Ostrogi.

Widze ze nikt nie wypowiada sie na temat
Clippers @ Timberwolves

Obie druzyny sporo wrzucaja. W sobote wpadlo 199pkt dzis bedzie podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
180 OVER

A dzis wygraja timberwolves.

pjonta

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, alfa, aker, rafal08, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,739 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1