(((((((( 1. zasczytne miejsce Lazio..."> (((((((( 1. zasczytne miejsce Lazio...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#4434 04/12/2001 12:58
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
L
member
member
L Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
grrrrrrrr jak ja nie lubie przegrywac przez faworytów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ((((((((
1. zasczytne miejsce Lazio Rzym dzieki temu zespołowi straciłem full kasy bo zremisował z najgorsza duzyna ligi Venezia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (
2. Ajax Amsterdam pozbawił mnie aksy w momentach w których najbardziej jej potrzebowałem.
3. Polska reprezentacja koszykówki wstyd i hanba przez remis nie powiem co było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ((

Bonus: Unibet
#4435 04/12/2001 14:06
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
Czy ktoś widział co się działo na boisku w Hannoerze??!!!


To istny hokej.......
Hanover dał plamę!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#4436 04/12/2001 14:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
edmonton
ottawa
hv71

#4437 05/12/2001 12:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
jedno słowo.......Porto. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#4438 05/12/2001 13:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Chciałbym dodać tutaj z NBA Nowy Jork bo ostatnio jest nieprzewidywalny.Na marginesie - "zwalił mi ostatnio 2 kupony" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#4439 06/12/2001 17:02
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
<FONT SIZE="+1">2:2</FONT>  <FONT SIZE="+3">2:2</FONT>  <FONT SIZE="+6">2:2</FONT>


Najpierw:


168 1 09:30 Chabarowsk - N.Nowgorod 1.45

<FONT SIZE="+1">2:2</FONT> no dobrze, zdarza się...


Potem:


496-2 St.Peter.-D.Moskwa 1.68

<FONT SIZE="+1">2:2</FONT> Cwarty niewygrany mecz a w tym 3 remisy i to 2 z rzedu. No dobra taki jest sport :-(


No ale:


136-1 20:45 Barcelona - Galatasaray 1.3


<FONT SIZE="+1">2:2 (0:2)</FONT> to już jest duza przesada. Nie potrafili przez pol godziny strzelic
trzeciej bramki grajacemu w 10 a potem w 9 Galatasaray. Oj do finału to Barca nie
dojdzie. A moze i z grupy nie wyjsc. Czego jej goraco zycze ;-) Ale to dlatego, ze wtedy duza szanse ma Liverpool.


Ale może dzieki temu naucze się wreszcie, ze nie stawia się na mecze które maja
wspolczynnik u naszego buka nizszy niż srednia swiatowa i nie stawia się na mecze Ligi
Mistrów z współczynnikiem 1,3 bo poziom jest bardzo wyrownany itd...

A przede wszystkim <FONT SIZE="+1">nie dostawia się</FONT> jednego meczu na pewniaka do wszystkich kuponów
tylko dlatego że ma się 100% pewność co do wyniku.

#4440 06/12/2001 17:15
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
No ale:


136-1 20:45 Barcelona - Galatasaray 1.3


<FONT SIZE="+1">2:2 (0:2)</FONT> to już jest duza przesada. Nie potrafili przez pol godziny strzelic
trzeciej bramki grajacemu w 10 a potem w 9 Galatasaray. Oj do finału to Barca nie
dojdzie. A moze i z grupy nie wyjsc. Czego jej goraco zycze ;-) Ale to dlatego, ze wtedy duza szanse ma Liverpool.

Dziwny jest ten świat... Ja np. i to wcale nie chcąc robić Ci na złość jestem zadowolony... A Expekt płacił za remis 4,75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#4441 06/12/2001 17:55
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Ale może dzieki temu naucze się wreszcie, ze nie stawia się na mecze które maja
wspolczynnik u naszego buka nizszy niż srednia swiatowa i nie stawia się na mecze Ligi
Mistrów z współczynnikiem 1,3 bo poziom jest bardzo wyrownany itd...

A przede wszystkim <FONT SIZE="+1">nie dostawia się</FONT> jednego meczu na pewniaka do wszystkich kuponów
tylko dlatego że ma się 100% pewność co do wyniku.[/qb]

Podstawowa rzecz - nie stawiam nigdy na faworytów o znanej nazwie (Real, Barca, Juventus, Bayern, MU itp.) jeżeli grają u siebie i nie ma BARDZO wyraźnych przesłanek aby na nich postawić. Powód - kursy są zawsze znacznie zaniżone w porównaniu do teoretycznych szans ponieważ buki z takich meczy żyją.

#4442 06/12/2001 21:47
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
Quote
Oryginalnie wysłał mwiac:
[qb]

Podstawowa rzecz - nie stawiam nigdy na faworytów o znanej nazwie (Real, Barca, Juventus, Bayern, MU itp.) jeżeli grają u siebie i nie ma BARDZO wyraźnych przesłanek aby na nich postawić. Powód - kursy są zawsze znacznie zaniżone w porównaniu do teoretycznych szans ponieważ buki z takich meczy żyją.[/qb]

Amen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.

#4443 08/12/2001 03:00
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
Hertha Berlin !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
what da f***?
wygrac z bayernem, a potem umoczyc z serve-cos-tam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
pozdrawiam

#4444 08/12/2001 21:49
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
Manchester Utd
no comment... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#4445 08/12/2001 22:46
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
*******ony manchester ****a ich mac united, chociaz z drugiej strony ciesze sie ze west hamowi sie udalo

#4446 08/12/2001 23:41
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
grałem w toto Manchester (1X) i tez się nie udało

#4447 09/12/2001 00:10
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
A ja osobiscie mysle ze Manchesterowi nalezy sie juz w******* za duzo wtapiaja
2 sprawa ze Giggs chyba nie gra i tu jest mankament
Przełoiłem dzis ful kasy na man utd
inna sprawa barthez to łoś
jeszcze inna manchester wystrzelał sie juz w porto w meczu z boavista ale wg TG
west ham mial byc balsamem dla bolaczek MU
no i?
gówno jest balsamem , a propo wkurzania sie
bayern dal dzis dupy i to niezlej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#4448 09/12/2001 04:12
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
ano bayern tez mi s*******il pare PLNów, ale co nie postawie na jebany manchester ****a ich mac united to przegrywam- to chyba kara za to ze nie chcialem dzisiaj grac miszczoskiego Liverpoolu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#4449 09/12/2001 04:31
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
ano bayern tez mi s*******il pare PLNów, ale co nie postawie na jebany manchester ****a ich mac united to przegrywam- to chyba kara za to ze nie chcialem dzisiaj grac miszczoskiego Liverpoolu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#4450 09/12/2001 15:52
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Nie wiem czemu wyklinacie Manchester - czy nie nauczyly Was te pokemony z Anglii a w szczegolnosci ten Pikaczu na bramce ze stawiac nalezy przeciwko nim!?

#4451 09/12/2001 15:59
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
tyle pieniędzy co przegrałem przez MAN UTD dzięki jego "dyspozycji" w meczu z WHU juz chyba niegdy nie wygram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> A miałem kupić sobie laptopa...


[Linked Image][Linked Image]

#4452 09/12/2001 16:01
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Hmmm ja mimo wszystko mam sentyment do Manchesteru zreszta im kibicuje juz od kilku lat moj zawodnik tam gra a raczej ostatnio cos go w skladzie nie ma , nie wiem moze kontuzja nie wiem
(chodzi o Giggsa)
Ale i tak bede na nich stawial , kibice juz zwiesili na nich psy, ale w końcu kiedys pokemony sie skoncza tak jak w Poplsce juz ma to prawie miejsce (nie wiem jak w Anglii) bo juz sa Dragon Balle a to inna historia
A propo Pikaczu on to u mnie bedzie kiedys ziemniaki kopal i jak Ferguson go nie wy*******i to mu wysle listy z pogrozkami bo trener dobry ale ostatnio cuś mu nie idzie.
A nawiasem mowiac ciekawe czy kibice wogule przeżyli wczorajszy dzien ;-)
A propo jesli manchester nastepny mecz nie wygra to czasem niezbyt to ladnie wyglada o mistrzostwie to nie mowie ale zeby sie czasem przed spadkiem nie bronil :rolleyes: :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, aker, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man), 1,766 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,375
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1