|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107 |
grrrrrrrr jak ja nie lubie przegrywac przez faworytów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (((((((( 1. zasczytne miejsce Lazio Rzym dzieki temu zespołowi straciłem full kasy bo zremisował z najgorsza duzyna ligi Venezia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ( 2. Ajax Amsterdam pozbawił mnie aksy w momentach w których najbardziej jej potrzebowałem. 3. Polska reprezentacja koszykówki wstyd i hanba przez remis nie powiem co było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ((
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Czy ktoś widział co się działo na boisku w Hannoerze??!!!
To istny hokej....... Hanover dał plamę!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
jedno słowo.......Porto. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Chciałbym dodać tutaj z NBA Nowy Jork bo ostatnio jest nieprzewidywalny.Na marginesie - "zwalił mi ostatnio 2 kupony" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
<FONT SIZE="+1">2:2</FONT> <FONT SIZE="+3">2:2</FONT> <FONT SIZE="+6">2:2</FONT>
Najpierw:
168 1 09:30 Chabarowsk - N.Nowgorod 1.45
<FONT SIZE="+1">2:2</FONT> no dobrze, zdarza się...
Potem:
496-2 St.Peter.-D.Moskwa 1.68
<FONT SIZE="+1">2:2</FONT> Cwarty niewygrany mecz a w tym 3 remisy i to 2 z rzedu. No dobra taki jest sport :-(
No ale:
136-1 20:45 Barcelona - Galatasaray 1.3
<FONT SIZE="+1">2:2 (0:2)</FONT> to już jest duza przesada. Nie potrafili przez pol godziny strzelic trzeciej bramki grajacemu w 10 a potem w 9 Galatasaray. Oj do finału to Barca nie dojdzie. A moze i z grupy nie wyjsc. Czego jej goraco zycze ;-) Ale to dlatego, ze wtedy duza szanse ma Liverpool.
Ale może dzieki temu naucze się wreszcie, ze nie stawia się na mecze które maja wspolczynnik u naszego buka nizszy niż srednia swiatowa i nie stawia się na mecze Ligi Mistrów z współczynnikiem 1,3 bo poziom jest bardzo wyrownany itd... A przede wszystkim <FONT SIZE="+1">nie dostawia się</FONT> jednego meczu na pewniaka do wszystkich kuponów tylko dlatego że ma się 100% pewność co do wyniku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał WK: No ale:
136-1 20:45 Barcelona - Galatasaray 1.3
<FONT SIZE="+1">2:2 (0:2)</FONT> to już jest duza przesada. Nie potrafili przez pol godziny strzelic trzeciej bramki grajacemu w 10 a potem w 9 Galatasaray. Oj do finału to Barca nie dojdzie. A moze i z grupy nie wyjsc. Czego jej goraco zycze ;-) Ale to dlatego, ze wtedy duza szanse ma Liverpool. Dziwny jest ten świat... Ja np. i to wcale nie chcąc robić Ci na złość jestem zadowolony... A Expekt płacił za remis 4,75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253 |
Oryginalnie wysłał WK: [qb]Ale może dzieki temu naucze się wreszcie, ze nie stawia się na mecze które maja wspolczynnik u naszego buka nizszy niż srednia swiatowa i nie stawia się na mecze Ligi Mistrów z współczynnikiem 1,3 bo poziom jest bardzo wyrownany itd... A przede wszystkim <FONT SIZE="+1">nie dostawia się</FONT> jednego meczu na pewniaka do wszystkich kuponów tylko dlatego że ma się 100% pewność co do wyniku.[/qb] Podstawowa rzecz - nie stawiam nigdy na faworytów o znanej nazwie (Real, Barca, Juventus, Bayern, MU itp.) jeżeli grają u siebie i nie ma BARDZO wyraźnych przesłanek aby na nich postawić. Powód - kursy są zawsze znacznie zaniżone w porównaniu do teoretycznych szans ponieważ buki z takich meczy żyją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195 |
Oryginalnie wysłał mwiac: [qb]
Podstawowa rzecz - nie stawiam nigdy na faworytów o znanej nazwie (Real, Barca, Juventus, Bayern, MU itp.) jeżeli grają u siebie i nie ma BARDZO wyraźnych przesłanek aby na nich postawić. Powód - kursy są zawsze znacznie zaniżone w porównaniu do teoretycznych szans ponieważ buki z takich meczy żyją.[/qb] Amen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
Hertha Berlin !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> what da f***? wygrac z bayernem, a potem umoczyc z serve-cos-tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
Manchester Utd no comment... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
*******ony manchester ****a ich mac united, chociaz z drugiej strony ciesze sie ze west hamowi sie udalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam grałem w toto Manchester (1X) i tez się nie udało
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
A ja osobiscie mysle ze Manchesterowi nalezy sie juz w******* za duzo wtapiaja 2 sprawa ze Giggs chyba nie gra i tu jest mankament Przełoiłem dzis ful kasy na man utd inna sprawa barthez to łoś jeszcze inna manchester wystrzelał sie juz w porto w meczu z boavista ale wg TG west ham mial byc balsamem dla bolaczek MU no i? gówno jest balsamem , a propo wkurzania sie bayern dal dzis dupy i to niezlej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
ano bayern tez mi s*******il pare PLNów, ale co nie postawie na jebany manchester ****a ich mac united to przegrywam- to chyba kara za to ze nie chcialem dzisiaj grac miszczoskiego Liverpoolu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
ano bayern tez mi s*******il pare PLNów, ale co nie postawie na jebany manchester ****a ich mac united to przegrywam- to chyba kara za to ze nie chcialem dzisiaj grac miszczoskiego Liverpoolu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Nie wiem czemu wyklinacie Manchester - czy nie nauczyly Was te pokemony z Anglii a w szczegolnosci ten Pikaczu na bramce ze stawiac nalezy przeciwko nim!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
tyle pieniędzy co przegrałem przez MAN UTD dzięki jego "dyspozycji" w meczu z WHU juz chyba niegdy nie wygram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> A miałem kupić sobie laptopa... [ Linked Image][ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Hmmm ja mimo wszystko mam sentyment do Manchesteru zreszta im kibicuje juz od kilku lat moj zawodnik tam gra a raczej ostatnio cos go w skladzie nie ma , nie wiem moze kontuzja nie wiem (chodzi o Giggsa) Ale i tak bede na nich stawial , kibice juz zwiesili na nich psy, ale w końcu kiedys pokemony sie skoncza tak jak w Poplsce juz ma to prawie miejsce (nie wiem jak w Anglii) bo juz sa Dragon Balle a to inna historia A propo Pikaczu on to u mnie bedzie kiedys ziemniaki kopal i jak Ferguson go nie wy*******i to mu wysle listy z pogrozkami bo trener dobry ale ostatnio cuś mu nie idzie. A nawiasem mowiac ciekawe czy kibice wogule przeżyli wczorajszy dzien ;-) A propo jesli manchester nastepny mecz nie wygra to czasem niezbyt to ladnie wyglada o mistrzostwie to nie mowie ale zeby sie czasem przed spadkiem nie bronil :rolleyes: :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka