|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
A ja mam pytanko do specow tematu... Tylko prosze o szybkie odpowiedzi bo mam 2 h na obstawienie  Rose (Toronto) - Lebron(Clevland) Kto rzuci Wiecej punktów? 1(+11) @ 1.90 Co myslicie o tym typie ? Czy James ucieknie, az na 11 punktow ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
zagadka // bez podtekstów //
[color:"red"]co to jest? Czarne wiszące na obręczy z restką w ręku ?? [/color]
...tak na poważnie... to kilka powodów dla których dziś grałem
....over 186 // SA-CB
* ostatni pojedynek tych zespołów przy podobnej lini [183] ... 99:102 dla SA
* 6-4 na korzyśc OVER w ostatnich 10 meczach miedzy nimi...[2-3 w Chicago]..w tym dwa undery w dwóch ostatnich meczach...
* overy w Chicago przy liniach...184.5 i 176 ...
* over Chicago u siebie [1-0] over San A na wyjeździe [1-0]
* bez kontuzji w pełnych składach ...
rozwiązanie zagadki .. [color:"red"] Shaq robiący wsada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
no to i ja się wypowiem:)
Zagrałem sobie głównego dubelka Miami 1 Wade-Carter 1
Miami bez Grubasa osłabione,ale i bez niego są mocni,rok temu bez niego zdażało im się wygrywać,dwa lata temu bez niego też sporo nawygrywali w sezonie,ponadto Netsi nie mają pod koszem nikogo,kto by tą luke po shaqu wypunktował,zresztą jest jeszcze Mutombo.NJ staje się dla mnie takim papierowym faworytem,skład maja mocny,ale na parkiecie tego nie widać.Kidd już ma swoje latka,Carter tyż ,Jefferson gra swoje,ale dalej już mało sie dzieje. Moim zdaniem u siebie Miami powinno wygrać ten mecz,a jak ma wygrac,to ktos musi pociągnąć ten wózek z żarem... A kto to am być jak nie Wade,lider zespołu,myśle,że pod nieobecnośc Grubcia,weźmie on na siebie ciężar gry,będzie rzucał więcej(ktos musi nadrobić te punkty Szaka),dlatego jezeli Heat mają wygrać,to Wade rzuci sporo ponad 20 i przebije Cartera.
Co do pozostałych meczy to raczej Spurs ograją Byczków,ale z drugiej strony mistrzowie mnie nie pzrekonują i majątku bym na to nie postawił. Bobki z Mormonami no bet,podobnie Mina z Clipami,wilki są w sumie słabe i nieobliczalne,a ubogi brat Lakersów całkiem nieźle wyglada w tym sezonie i mogą w końcu pokazać pazurki,choć jest tam ten szkodnik Cassel,ale reszta nadrobi za niego:) Co do Kawalerzystów,to bym sie tak nimi nie podniecał, to jest to bardzo przeciętna drużyna,gdyby nie usztaek to by byli takimi Raptors... A że mecz jest w Toronto,to wszystko jest mozliwe,fakt,że kanadyjczycy słabo zaczeli sezon,ale w Air Canada zawsze są groźni,a Cavs to na wyjazdach tracą sporo ze swojego i tak średniego potencjału,tak wiec na dziś tylko ten dubelek i Spurs z handi,ale to tak z urzędu ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
dziś skromny ... dubel ..niepyknoł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> bo wysyłany w TOTO
[color:"red"]Chicago-San Antonio // over 186 @1.90 Miami-New Jersey // [1] @1.65 4/10 [/color]
zaważyła 2 kwarta meczu w Chicago ..tylko 33 pkt... ale cóż... gramy dalej - swoje...
odpusciłem oronto +5 ...jakoś mnie nieprzekonało ...i tak sie stało ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ... wsio
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Niezła noc, Spursi i Kawalerzyści mnie nie zawiedli. A dzisiaj prawdziwa uczta - Detroit jedzie do Sacramento! Oj będzie się działo!
Poza tym jeszcze poleciłbym Lakersów z Atlantą, ale radzę się śpieszyć i brać, póki handi jeszcze w granicach 5.
Pozdrawiam Master Flamaster
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
W Cavs nie zagrają dziś:
Zydrunas Ilgauskas Donyell Marshall Zydrunas Ilgauskas 15 pkt 8 reb Donyell Marshall 12 pkt 11 reb so to za infa nieprawdziwe ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
Troszke szczęśliwe to handi na San Antonio ale najważniejsze, że kaska siadła na konto. Troszke szkoda , że odpuściłem Miami i Cavs, ale co tam dzisiaj też są mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
ehh jestem załamany postawą Toronto. na pierwszy rzut oka pewny typ +5 okazał się totalną porażką...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Cleveland walczyło jak równy z równym ze Spursami, pierwsza połowa meczu należała do nich tak w zasadzie, grali pomysłowo, prowadzili grę, a mimo to pękli chyba dopiero pod koniec 3 kwarty:) , a stare porzekadło mówi, że jak nie teraz to następnym razem i tak sie stało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Również liczyłem na Raptorsów, jednak z pewnością można powiedzieć, że ta drużyna nie ma wyrównanego składu i jest niepoukładana... Zawieść się nie zawiodłem bo i tak 4/5 wczoraj skuteczność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Coś mi ostatnio brakuje szczęścia ... a bez szczęścia w bukmacherce nie ma czego szukać.
Nets -1 ..... wydaje sie że Miami konrolowala sytuacje na boisku, caly mecz prowadzi, ich przewaga sięgała nawet 11 punktów .... zryw Netsów w koncówce ... i remis na 44 sekudny przed koncem. Zbiórka w ataku Mouringa ... która umożliwiła graczom Heat granie do konowej syreny. Wczesniej jednak faul ... 2 wole Wadea... +1 .... blok Mouringo na Carterze i Nets 10 wtopa z Miami z rzędu. Mając znaczną przewagę na tablicach przegrali mecz. Przewaga w zbiórkach moim zdaniem powinna być kluczem do zwyciestwa w tym meczu ... było inaczej.
Spurs X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Nie doczekałem do spotkania do rana. Poszedlem spac, gdy spurs prowadzili w okolicach +10....oni nic nie stracili ... a grajacy u ziemniaków zaliczyli wtope <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Cavs ... raczej zgodnie z planem... dość pewna wygrana.
Chyba za wczesnie sie wziolem za typowanie NBA ... trzeba było wyczekac ... ale mądry polak po szkodzie ....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|