Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 19 1 2 3 18 19
#4430344 05/02/2011 21:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2011
Posty: 9
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 9
Witam!!

Mam pytanie, chcę zlecić wpłatę do buka teraz i wyskakuje mi regułka że transakcje wychodzące oraz kartą zostały zablokowane w celu odblokowania proszę przejść do konta moneybookers i zmienić hasło i adres email zmieniłem i dalej to samo o co chodzi? Konto mam w pełni zweryfikowane nawet karte mastercard zamawiałem pare dni temu już otrzymałem i aktywowoałem wszystko ok nigdy nie było kłopotu i nagle dziś o co może im chodzić skoro mam w pelni i to dopiero co zweryfikowane konto oraz nigdy poza wpłatami do buków nie robiłem innych transakcji i wypłatami na konto z banku napisałem im maila ale pewnie za prędko nie odpiszą więc tu postanowiłem spytać? z góry dzięki za odpowiedź

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Napiszcie to jasno, bo ja już się pogubiłem o co chodzi. W jaki sposób chciał unikać prowizji i być cwany, od buków przelewał na konto mb znajomych, czy jak? Jeśli tak, co do tego ma moneybookers, skoro to raczej buka oszukiwał i unikał prowizji, a nie mb...

Bo jak ze swojego konta mb przelewa na czyjeś to co za różnica, czy z niego się wypłaca, czy ze swojego?

Sorry ale jestem po ciężkiej nocce, trochę może być problem z moim rozumowaniem, ale jak tak czytam to jednak dochodzę do wniosku, że nie rozumiem problemu.



Przyłączam się do apelu Korveta.... Jakiej prowizji można uniknąć przelewając kasę do znajomych?

OTO ZNAJOMI


[Linked Image]

http://img189.imageshack.us/f/39799803g.jpg/

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
dobry argument, ale przeciez firmy bukmacherskie zazwyczaj prosza o skan jakiegos dokumentu wiec przy takiej weryfikacji to wszystko traci sens

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by huge
dobry argument, ale przeciez firmy bukmacherskie zazwyczaj prosza o skan jakiegos dokumentu wiec przy takiej weryfikacji to wszystko traci sens

w czym problem dla grafika przerobic skan dokumentu ?

masz ostatnio glosna sprawa o podrobkach, wszystko mozna bylo kupic dowody, paszporty etc wiec co to taki skan, to tylko troche grafiki smile !

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Wyjaśnię kwestię przelewania na konto znajomych. Przegrywam zakład o cokolwiek ze znajomym, a on wygraną chce wpłacić do buka. Ja mam kasę tylko na mb więc mogę ją wypłacić na konto i dopiero mu oddać albo od razu przelać mu na MB. Wybieram to drugie, choćby dla 6 zł. Albo udało nam się zebrać trochę wygranych, ale wymyślamy, że przydałoby się na paintballa więc zamiast wypłacać pojedyńczo i martwić się kiedy na którym koncie bankowym kasa będzie najpierw to przelewamy na jedno i robimy wypłatę na konto. Jak nie przyjdzie na czas to każdy jest w takiej samej sytuacji, jak przyjdzie to wszyscy są happy. Nie ma w tym chyba nic złego? Ps. irytujące są wypowiedzi "czego to człowiek nie zrobi dla 8 zł" Wolę mieć 8 zł niż nie mieć, a kosztuje mnie to dwa kliknięcia. Ciężko, żebym przewidział, że mb zrobi jakiś cyrk, bo mam tam konto od kilku dobrych lat i nigdy nie było problemu.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Ps. Kuerten nie oceniaj innych po sobie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 802
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 802
Karim Benzema mam ten sam problem, chciałem wczoraj przesłac pieniadze na bet365 i pojawił mi sie taki sam komunikat.
Czy ktos jest w stanie pomoc rozwiazac problem????

Dołączył: Nov 2004
Posty: 802
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 802
Originally Posted by Karim Benzema
Witam!!

Mam pytanie, chcę zlecić wpłatę do buka teraz i wyskakuje mi regułka że transakcje wychodzące oraz kartą zostały zablokowane w celu odblokowania proszę przejść do konta moneybookers i zmienić hasło i adres email zmieniłem i dalej to samo o co chodzi? Konto mam w pełni zweryfikowane nawet karte mastercard zamawiałem pare dni temu już otrzymałem i aktywowoałem wszystko ok nigdy nie było kłopotu i nagle dziś o co może im chodzić skoro mam w pelni i to dopiero co zweryfikowane konto oraz nigdy poza wpłatami do buków nie robiłem innych transakcji i wypłatami na konto z banku napisałem im maila ale pewnie za prędko nie odpiszą więc tu postanowiłem spytać? z góry dzięki za odpowiedź


Karim Benzema mam ten sam problem, chciałem wczoraj przesłac pieniadze na bet365 i pojawił mi sie taki sam komunikat.
Czy ktos jest w stanie pomoc rozwiazac problem????

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by GBocian84
Ps. Kuerten nie oceniaj innych po sobie.

nie oceniam Ciebie, pokazalem jak to moze dzialac na takim przykladzie, nie robie walkow zadnego konta nie mam zablokowanego

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Wyobraź sobie, że blokada konta nie jest równoznaczna z robieniem wałków.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by GBocian84
Wyobraź sobie, że blokada konta nie jest równoznaczna z robieniem wałków.

Odpowiedz do Ciebie z MB (ta co wkleiles) w twoim przypadku sugeruje, ze dokladnie tak jest i konto zamkniete na stale, prawda ?

Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
Panowie mam takie pytanie,bo mi się już limit skończył,aby zwiększyć ten swój limit muszę "Zweryfikuj swój rachunek bankowy "
Czyli mam wpłacić dowoloną kwotę? Mogę użyc do tego p24?Już kilka razy wpłacalem ze swojego banku przez p24 na MB.
Czy muszę zrobić przelew z banku na ten adres?


Własciciel konta: Moneybookers Ltd
Bank: Bank Pekao SA
Miasto: Warszawa
Numer konta: 06124059181111000049121005
Kod banku: 12405918
SWIFT: PKOPPLPWXXX
Waluta konta: PLN

Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
p24 się nie liczy do weryfikacji.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by GBocian84
Wyobraź sobie, że blokada konta nie jest równoznaczna z robieniem wałków.

Odpowiedz do Ciebie z MB (ta co wkleiles) w twoim przypadku sugeruje, ze dokladnie tak jest i konto zamkniete na stale, prawda ?


Kluczowym wyrazem jest "sugeruje".

Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
Zweryfikowałem swoją kartę kredytową i limit się zwiększył,przy okazji , zweryfikowałem też bank poprzez przelew .
Dzięki Qcz za odpowiedź

Dołączył: Jan 2011
Posty: 9
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 9
Krak80 i odblokowali Ci te połączenia wychodzące, bo mnie nie i nie racza odpisać na maila nawet zero odzewu z ich strony, śmieszna pseudo firma po jakiego płaciłem za kartę i mi przysłali i pin skoro nie mogę kasy z konta używać jak nie odpiszą do środy to pisze im maila by mi zwrócili 10 e za kartę bo nie zamawiałem zabawki by mieć w portfelu tylko po to by używać, nie rozumie ich działania, ani jednej transakcji z prywatnymi użytkownikami same z firmami bukmacherskimi lub wpłaty i wypłaty z mojego konta bankowego w pełni konto zweryfikowane i to świeżo a oni blokują mi transakcje wychodzące dzień po aktywacji karty, do tego ta śmieszna regułka żeby odblokować transakcję wychodzące proszę zmienić maila i hasło to po jakiego ch... zmieniałem skoro i tak nie odblokowało. P.S miał ktoś z korzystających taki przypadek po ilu dniach odpisali albo odblokowali transakcję wychodzące? bo zamrozili mi moją kase wpłaconą z banku bezpodstawnie i za takie cos powinnem dostać przeprosiny a nawet odszkodowanie ale widać pseudo wirtualne firmy mogą robić co chcą.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 802
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 802
Wczoraj wysłałem do nich zapytanie z jakiego powodu zostało zablokowane moje konto na [email protected] i otrzymałem taką odpowiedź
"Uprzejmie informujemy Pana, iz Panskie konto zostalo zablokowane ze wzgledu
bezpieczenstwa. Nasz dzial Bezpieczenstwa zarejestrowal nieuprawnione
logowanie na Pana konto 2 lutego.

W celu odbolkowania Panskiego konta prosimy zaznaczyc adres [email protected]
jako podstawowy, a nastepnie usunac wczesnijszy adres email i ponownie
zmienic haslo.

Po dokonaniu tej zmiany prosimy o kontakt przez sekcje "Pomoc droga
elektroniczna" >"Konto/Bezpieczenstwo"> "Zostalem poproszony o przeslanie
informcji lub dokumetów". Prosimy wpisac numer identyfikacyjny problemu
111111211 (numer zmieniony).

Dziekujemy za zrozumienie i wspólprace. Jesli bedzie mial Pan jakiekolwiek
pytania, chetnie udzelimy Panu odpowiedzi"
zastosowałam sie do wytycznych i czekam. Pytanie ile to bedzie trwało.
Najbardziej w całej tej sytyuacji wkurza mnie to ze zablokowali traskacje wychodzace a ja bedac nieswiadomym ze mam to zablokowane wplacilem na moneybookers kase której nei moge ruszyc do czasu odblokowania.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
Dzisiaj czytałem na temat sniffingu czyli przechwytywania hasel,podsłuchu internetowym.tego samego dnia dostaje taki komunikat wchodząc na niby zaszyfrowaną strone MB.oto screen.Pytanie czy tylko ja otrzymałem taki komunikat?czy to ze strony MB czy hakera?mam podstawy do podejrzenia ze to moze byc ktos z zewnątrz dlatego musze prewencyjnie uzywac innego komputera zanim nie wyjasnie tej sprawy. nie wszedlem na tą strone MB z tym niezaufanym cetryfikatem,przesadzam,a moze lepiej byc ostrożnym?


[Linked Image] [img198.imageshack.us]

Uploaded with ImageShack.us [imageshack.us]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
przesadzasz, jest https i jest poprawny adres bez zadnych literowek to jest ok smile nie ma obaw do niczego smile

Strona 1 z 19 1 2 3 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,809 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,505
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1