|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Amsterdam za 1,40 nie dziękuję,nie dam po takim kursie na zespół z Holandii,nawet z Anvilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A co do Alby,to dwójka z handi jest moim zdaniem dobrym typem,studenci są bardzo słąbi w tym sezonie i musza się skupic na utrzymaniu,a nie Ulebie,Alba natomiast rozczarowuje i czas na jakąś wygraną w pucharach,grupe maja trudną i jezeli chcą z niej awansować,musza to wygrać i tyle...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Info dla grających : Having already qualified for Euro Cup's next stage and ahead of their clash with the team of Wroclaw, Maroussi left behind guard Kiritsis and big man Sekulic as it is a chance for them to receive some needed medical treatment.
Coach Giannakis views this match as n opportunity to add gaming time to young players like Lollas,Noeas,Stefanidis,Giannoulakos and of course Despos since the regular squad needs a breathe ahead of another journey to Thessaloniki to face Iraklis on Saturday. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
witam mam podobne zdanie jak " argentynczyk" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> kurs 1.4 na egzotyczna druzyne Demon Astronauts (jak na koszykowke) to pomylka anvil rozegra ten mecz w mocniejszym skladzie niz 2 pierwsze debiut pewnie zalicza D'ora Fisher oraz Nate Erdmann fisher udanie juz zadebiutowal w meczu ligowym gdzie zebral 18 pilek kolejnym wzmocnieniem anvilu jest brak H.Radke wiec dam na polakow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039 |
ta egzotyczna druzyna pojechała u siebie z Asvelem 18 punktami a równie egzotyczny Asvel pojechał mistrzow z Anwilu kilkunastoma punktami. Egzotyczna to ja bym powiedział ze jest nasza liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (z wyjatkiem Prokomu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
ta egzotyczna druzyna pojechała u siebie z Asvelem 18 punktami a równie egzotyczny Asvel pojechał mistrzow z Anwilu kilkunastoma punktami. Egzotyczna to ja bym powiedział ze jest nasza liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (z wyjatkiem Prokomu) nadal twierdze ze to egzotyczna druzyna asvel w tym sezonie jest slaba druzyna a anvil gral we francji w tak slabym skladzie ze ich porazka wcale mnie nie zdziwila spodziewalem sie nawet porazki wieksza iloscia pkt a dzis anvil przystepuje z 3 zawodnikami ktorzy niegrali we francji Kadziulis D'ora Fisher oraz Nate Erdmann a kurs 2.95 jak teraz jest w BW jest ladnym kursem spodziewam sie ze nawet przekroczy 3 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 218 |
demony rozwalą anwil 15 pkt eay do tego cervena idzie ja buza i oczywiście lottomatica i bułgarzy z nowym starym zawodnikiem...- cóz skele i krupaila to słabi zawodnicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
witam mam podobne zdanie jak " argentynczyk" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> kurs 1.4 na egzotyczna druzyne Demon Astronauts (jak na koszykowke) to pomylka anvil rozegra ten mecz w mocniejszym skladzie niz 2 pierwsze debiut pewnie zalicza D'ora Fisher oraz Nate Erdmann fisher udanie juz zadebiutowal w meczu ligowym gdzie zebral 18 pilek kolejnym wzmocnieniem anvilu jest brak H.Radke wiec dam na polakow to tak jabys wyrzucił pieniadze w błoto
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 218 |
Pieprzycie !!!!!!!!!!!!
jak ktoś oglądał mecz demonów a ja oglądałem!!!! w grecji i z asveem.. to zobaczycie że obrona anvilu zostanie rozwalaona w 1 kwarcie!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039 |
Kadziulis grał w lidze 16 minut co zrobił - nic 0 punktów, Erdemann 5 punktów jedyny plus to zbiórki Fishera. JEsli druzyna wygrywa w wielkich mekach z Stala 4 punktami a mecz wczesniej dostaje od Kotwicy co jest dla mnie megaaaa lolem to raczej nie spodziewam sie ze powalcza z Astronautami. Anwil jest słaby jak nigdy. Sklaniam sie do astronautów nawet z handi. Z pozostałych meczów ciekawie wyglada Sintra + 15 (choc to straszne ogórki BEsiktas to jednak nie Uniks. Nie wiadomo tylko jak podejda do meczu po wygranej z Efesem w lidze, jesli zagraja by wygrac jak najmniejszym kosztem sił bedzie ok, boje sie jak Wright zacznie wariowac choc portugalce maja kilka wiezowców wiec go moze jakos pod tym koszem zamolestuja - za mała stawke Sinta + 15. Ciekawy meczyk to równiez Skylinersi z Crvena. Skylinersi duze wzmocnienia pozyskali Hughesa i Fergusona (Hughes poprzednio Cska Sofia 19.3 points, 3.6 rebounds and 2.8 assists in 9 FIBA Europe Cup games, FErgusson w TEramo 15.3 points and 7.1 rebounds in 7 Italian League. Wzmocnienia jak widac baaaardzo konkretne i Skylinersi po 2 porazkach moga powalczyc u siebie o zwyciestwo wraca rownize Pascal Roller.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647 |
odnosnie meczu Astronauci - Anwil: szczerze mowiac nie bralem na powaznie tej latwej wygranej Holendrow z Asvelem w pierwszej kolejce, gdyz statystyki gosci w tamtym meczu byly tak zatrwazajaco slabe, ze po prostu dla mnie to Francuzi mieli tam mega slaby dzien(aha, i pisanie ze Asvel jest w tym sezonie slaby jest troszke niedorzeczne, bo w lidze graja narazie baaardzo rowno, a liga francuska utrzymuje jakis tam przyzwoity europejski poziom)... ale wracajac do Holendrow to juz ich postawa w Grecji troszke mnie zadziwila i mimo ze Panionios w Grecji raczej sie za bardzo nie liczy, to jednak jeszcze rok temu spodziewalbym sie tam porazki Astronautow ok.15-20ptk. a nie wyrownanej walki prawie do konca meczu... no a jesli chodzi o Anwil to trudno przypuszczac zeby z dnia na dzien zespol zaczal grac, mimo swiezej krwi w druzynie koszykowka to jednak gra zespolowa, a sprowadzeni do Wloclawka gracze nie sa az takiego pokroju zeby samemu wygrywac mecze, natomiast dopasowanie do taktyki Urlepa(zwlaszcza graczy zagranicznych) wymaga jednak troche czasu... natomiast Holendrzy wygladaja na zgrana druzyne, ktora zwlaszcza w meczach u siebie wie co ma grac, a swietnie grajacy w pierwszym meczu Amerykanie nadaja ton tej druzynie... PODSUMOWANIE : jesli gospodarzom beda siedziec trojki na przyzwoitym poziomie to Anwil bedzie mial bardzo trudne zadanie zeby cokolwiek wywiezc z Holandii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43 |
na dzisiaj jedyny rozsadny kurs (1,6) to meczyk Franfurtu z Crvena Zvezda<oczywiscie 2). Nie poznaju zespolu niemieckiego z poprzedniego sezonu czy tez z przed dwoch lat. W lidze bardzo slabo 4-14, chyba raczej sie skupia na grze o lepsza pozycje w lidze niz na tym meczu z dosc silna druzyna serbska. Co do meczu Romy z Hapoelem, handicap(+6,5) na 2, nie sadze aby rzymianie nagle odyskali wigor w grze i pykneli przynajmniej 7 pkt solidny zespol z izraela.Majac tak bogaty kadrowo zespol(Bodiroga,Pesic,Van Den Spiegel,righetti, czy Vlado Ilievski) jak narazie ponizej oczekiwan gra Lottomatica. prawdopodobnie bedzie 1 , ale granie po kursie 1,3 jak dla mnie no bet. dlatego tez handicap+6,5 a co do meczu anwilu, prawdopodobnie kolejna porazka, i rowniez prawdopodonie roznica przynajmniej 10pkt, dlatego tez mozna zagrac handicap+6,5 na holendrow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Lottomatica-Haopel odwołany tak podaja na stronie ULEB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
ale to tylko transmisja w TV.....sorry:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688 |
Bree - Lukoil typ 2 8/10
Nikt sie nie rozpisuje na temat tego meczu. Belgowie w pierwszej kolejce wygrali z Ventspilsem, ale trzeba od razu zaqznaczyc ze lotysze nie sa juz na takim gazie jak rok temu! Mimo wszystko byla to spora niespodzianka. Belgowie to ciekawy zespol ale to jescze nie ta polka. W przegranym meczu z Arisem wyraznie odstawali przez wiekszosc meczu nadrobili punkty dopiero w koncowce.
Co innego Lukoil!
Estudiantes - Lukoil 85-87 Lukoil - Alba 108-88 (27-14)(27-25)(27-15)(27-34)
Warto zwrocic uawge na mecz a Alba w ktorym to zmiadzyli rywali w pierwszych 3 kwartach. Imponujace 27 pktow w kazdej kwarcie meczu. Lamont Jones nie do zatrzymania moga jedynie ograniczyc jego zdobycz punktowa gdzie do 20 pkt, tylko pytanie kto mialby to zrobic? Kolejnym aspektem jest powrot Smitha do druzyny Bulgarow. Moim zdaniem i bez niego posiadali konkretny ogien w postaci Todorova wczesniej wymienionego Jonesa jak rowniez pozostalych graczy z pierwszej piatki.
Za duzo plusow po stronie gosci. Wlasna hala to troche malo. Lekcewazyc tez nie moga bo skonczy sie tak jak z Ventspilsem. Dlatego moim zdaniem Lukoil spokojnie wygra mecz kontrolujac go do samego konca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
czesc chlopaki Jedno pytanko do zw1 co tam polecasz dzis z ULEBU bo na gg nie moge Cie zastac Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
demony rozwalą anwil 15 pkt eay do tego cervena idzie ja buza i oczywiście lottomatica i bułgarzy z nowym starym zawodnikiem...- cóz skele i krupaila to słabi zawodnicy Weź se człowieku zerknij gdzie grają Skele i Krupalja a potem wal na forum ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Crevena jak burza, hmm ciekawe stwierdzenia - dziś może z dużej chmury byćmaleński deszczyk i win Opla...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Piekny kursuk na "słabiutki" Anwil 2.95, ale kim właściwie jest drużyna "Demon Austronauts"??? Rewelacją Ulebu (jak do tej pory). Ja dzis wierzę, że owa rewelacja nie bedzie tak często trafiała za 3 i dogrywający sie ciągle przecietny w tym sezonie Anwil powalczy - a w nerwowej końcówce - wszystko się zdarzyć może???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
Troche nie pojmuje uzalezniania poziomu gry astronautow od tego, czy beda im siedzialy 3.Do tej pory zanotowali 2 dobre(jak na ich mozliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)spotkania i w zadnym z nich trojki nie byly ich przewazajaca bronia (4/12 i 5/16).Mozna sobie podumac z jakim bagazem wyjedzie anwil, jesli gospodarze beda czesciej trafiac z dystansu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
osobiscie zagralem demon (-5) 1 1,85 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
możecie podać jakąś strone na której można śledzić wyniki live pucharu uleb, chodzi mi o mecz dynamo moskwa, z góry dzięki??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|