Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#443933 22/11/2005 11:48
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Amsterdam za 1,40 nie dziękuję,nie dam po takim kursie na zespół z Holandii,nawet z Anvilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A co do Alby,to dwójka z handi jest moim zdaniem dobrym typem,studenci są bardzo słąbi w tym sezonie i musza się skupic na utrzymaniu,a nie Ulebie,Alba natomiast rozczarowuje i czas na jakąś wygraną w pucharach,grupe maja trudną i jezeli chcą z niej awansować,musza to wygrać i tyle...

Bonus: Unibet
#443934 22/11/2005 13:03
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Info dla grających :
Having already qualified for Euro Cup's next stage and ahead of their clash with the team of Wroclaw, Maroussi left behind guard Kiritsis and big man Sekulic as it is a chance for them to receive some needed medical treatment.


Coach Giannakis views this match as n opportunity to add gaming time to young players like Lollas,Noeas,Stefanidis,Giannoulakos and of course Despos since the regular squad needs a breathe ahead of another journey to Thessaloniki to face Iraklis on Saturday.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#443935 22/11/2005 13:14
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
witam mam podobne zdanie jak " argentynczyk" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> kurs 1.4 na egzotyczna druzyne Demon Astronauts (jak na koszykowke) to pomylka
anvil rozegra ten mecz w mocniejszym skladzie niz 2 pierwsze debiut pewnie zalicza D'ora Fisher oraz Nate Erdmann fisher udanie juz zadebiutowal w meczu ligowym gdzie zebral 18 pilek kolejnym wzmocnieniem anvilu jest brak H.Radke wiec dam na polakow

#443936 22/11/2005 13:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
ta egzotyczna druzyna pojechała u siebie z Asvelem 18 punktami a równie egzotyczny Asvel pojechał mistrzow z Anwilu kilkunastoma punktami. Egzotyczna to ja bym powiedział ze jest nasza liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (z wyjatkiem Prokomu)

#443937 22/11/2005 13:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
ta egzotyczna druzyna pojechała u siebie z Asvelem 18 punktami a równie egzotyczny Asvel pojechał mistrzow z Anwilu kilkunastoma punktami. Egzotyczna to ja bym powiedział ze jest nasza liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (z wyjatkiem Prokomu)
nadal twierdze ze to egzotyczna druzyna
asvel w tym sezonie jest slaba druzyna a anvil gral we francji w tak slabym skladzie ze ich porazka wcale mnie nie zdziwila spodziewalem sie nawet porazki wieksza iloscia pkt a dzis anvil przystepuje z 3 zawodnikami ktorzy niegrali we francji Kadziulis D'ora Fisher oraz Nate Erdmann a kurs 2.95 jak teraz jest w BW jest ladnym kursem spodziewam sie ze nawet przekroczy 3
pozdrawiam

#443938 22/11/2005 13:34
Dołączył: May 2005
Posty: 218
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 218
demony rozwalą anwil 15 pkt eay do tego cervena idzie ja buza i oczywiście
lottomatica
i bułgarzy z nowym starym zawodnikiem...- cóz skele i krupaila to słabi zawodnicy

#443939 22/11/2005 13:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
witam mam podobne zdanie jak " argentynczyk" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> kurs 1.4 na egzotyczna druzyne Demon Astronauts (jak na koszykowke) to pomylka
anvil rozegra ten mecz w mocniejszym skladzie niz 2 pierwsze debiut pewnie zalicza D'ora Fisher oraz Nate Erdmann fisher udanie juz zadebiutowal w meczu ligowym gdzie zebral 18 pilek kolejnym wzmocnieniem anvilu jest brak H.Radke wiec dam na polakow
to tak jabys wyrzucił pieniadze w błoto

#443940 22/11/2005 13:47
Dołączył: May 2005
Posty: 218
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 218
Pieprzycie !!!!!!!!!!!!

jak ktoś oglądał mecz demonów a ja oglądałem!!!!
w grecji i z asveem.. to zobaczycie że obrona anvilu zostanie rozwalaona w 1 kwarcie!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#443941 22/11/2005 13:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
Kadziulis grał w lidze 16 minut co zrobił - nic 0 punktów, Erdemann 5 punktów jedyny plus to zbiórki Fishera. JEsli druzyna wygrywa w wielkich mekach z Stala 4 punktami a mecz wczesniej dostaje od Kotwicy co jest dla mnie megaaaa lolem to raczej nie spodziewam sie ze powalcza z Astronautami. Anwil jest słaby jak nigdy. Sklaniam sie do astronautów nawet z handi. Z pozostałych meczów ciekawie wyglada Sintra + 15 (choc to straszne ogórki BEsiktas to jednak nie Uniks. Nie wiadomo tylko jak podejda do meczu po wygranej z Efesem w lidze, jesli zagraja by wygrac jak najmniejszym kosztem sił bedzie ok, boje sie jak Wright zacznie wariowac choc portugalce maja kilka wiezowców wiec go moze jakos pod tym koszem zamolestuja - za mała stawke Sinta + 15. Ciekawy meczyk to równiez Skylinersi z Crvena. Skylinersi duze wzmocnienia pozyskali Hughesa i Fergusona (Hughes poprzednio Cska Sofia 19.3 points, 3.6 rebounds and 2.8 assists in 9 FIBA Europe Cup games, FErgusson w TEramo 15.3 points and 7.1 rebounds in 7 Italian League. Wzmocnienia jak widac baaaardzo konkretne i Skylinersi po 2 porazkach moga powalczyc u siebie o zwyciestwo wraca rownize Pascal Roller.

#443942 22/11/2005 13:49
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
odnosnie meczu Astronauci - Anwil:
szczerze mowiac nie bralem na powaznie tej latwej wygranej Holendrow z Asvelem w pierwszej kolejce, gdyz statystyki gosci w tamtym meczu byly tak zatrwazajaco slabe, ze po prostu dla mnie to Francuzi mieli tam mega slaby dzien(aha, i pisanie ze Asvel jest w tym sezonie slaby jest troszke niedorzeczne, bo w lidze graja narazie baaardzo rowno, a liga francuska utrzymuje jakis tam przyzwoity europejski poziom)... ale wracajac do Holendrow to juz ich postawa w Grecji troszke mnie zadziwila i mimo ze Panionios w Grecji raczej sie za bardzo nie liczy, to jednak jeszcze rok temu spodziewalbym sie tam porazki Astronautow ok.15-20ptk. a nie wyrownanej walki prawie do konca meczu... no a jesli chodzi o Anwil to trudno przypuszczac zeby z dnia na dzien zespol zaczal grac, mimo swiezej krwi w druzynie koszykowka to jednak gra zespolowa, a sprowadzeni do Wloclawka gracze nie sa az takiego pokroju zeby samemu wygrywac mecze, natomiast dopasowanie do taktyki Urlepa(zwlaszcza graczy zagranicznych) wymaga jednak troche czasu... natomiast Holendrzy wygladaja na zgrana druzyne, ktora zwlaszcza w meczach u siebie wie co ma grac, a swietnie grajacy w pierwszym meczu Amerykanie nadaja ton tej druzynie...
PODSUMOWANIE : jesli gospodarzom beda siedziec trojki na przyzwoitym poziomie to Anwil bedzie mial bardzo trudne zadanie zeby cokolwiek wywiezc z Holandii.

#443943 22/11/2005 14:03
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
na dzisiaj jedyny rozsadny kurs (1,6) to meczyk Franfurtu z Crvena Zvezda<oczywiscie 2). Nie poznaju zespolu niemieckiego z poprzedniego sezonu czy tez z przed dwoch lat. W lidze bardzo slabo 4-14, chyba raczej sie skupia na grze o lepsza pozycje w lidze niz na tym meczu z dosc silna druzyna serbska.
Co do meczu Romy z Hapoelem, handicap(+6,5) na 2, nie sadze aby rzymianie nagle odyskali wigor w grze i pykneli przynajmniej 7 pkt solidny zespol z izraela.Majac tak bogaty kadrowo zespol(Bodiroga,Pesic,Van Den Spiegel,righetti, czy Vlado Ilievski) jak narazie ponizej oczekiwan gra Lottomatica. prawdopodobnie bedzie 1 , ale granie po kursie 1,3 jak dla mnie no bet. dlatego tez handicap+6,5
a co do meczu anwilu, prawdopodobnie kolejna porazka, i rowniez prawdopodonie roznica przynajmniej 10pkt, dlatego tez mozna zagrac handicap+6,5 na holendrow.

#443944 22/11/2005 14:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Lottomatica-Haopel odwołany
tak podaja na stronie ULEB.

#443945 22/11/2005 14:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
ale to tylko transmisja w TV.....sorry:)

#443946 22/11/2005 14:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
Bree - Lukoil typ 2 8/10

Nikt sie nie rozpisuje na temat tego meczu. Belgowie w pierwszej kolejce wygrali z Ventspilsem, ale trzeba od razu zaqznaczyc ze lotysze nie sa juz na takim gazie jak rok temu! Mimo wszystko byla to spora niespodzianka. Belgowie to ciekawy zespol ale to jescze nie ta polka. W przegranym meczu z Arisem wyraznie odstawali przez wiekszosc meczu nadrobili punkty dopiero w koncowce.

Co innego Lukoil!

Estudiantes - Lukoil 85-87
Lukoil - Alba 108-88 (27-14)(27-25)(27-15)(27-34)

Warto zwrocic uawge na mecz a Alba w ktorym to zmiadzyli rywali w pierwszych 3 kwartach. Imponujace 27 pktow w kazdej kwarcie meczu. Lamont Jones nie do zatrzymania moga jedynie ograniczyc jego zdobycz punktowa gdzie do 20 pkt, tylko pytanie kto mialby to zrobic?
Kolejnym aspektem jest powrot Smitha do druzyny Bulgarow.
Moim zdaniem i bez niego posiadali konkretny ogien w postaci Todorova wczesniej wymienionego Jonesa jak rowniez pozostalych graczy z pierwszej piatki.

Za duzo plusow po stronie gosci. Wlasna hala to troche malo. Lekcewazyc tez nie moga bo skonczy sie tak jak z Ventspilsem. Dlatego moim zdaniem Lukoil spokojnie wygra mecz kontrolujac go do samego konca

#443947 22/11/2005 14:44
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
czesc chlopaki
Jedno pytanko do zw1
co tam polecasz dzis z ULEBU bo na gg nie moge Cie zastac
Pozdrawiam

#443948 22/11/2005 15:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
demony rozwalą anwil 15 pkt eay do tego cervena idzie ja buza i oczywiście
lottomatica
i bułgarzy z nowym starym zawodnikiem...- cóz skele i krupaila to słabi zawodnicy

Weź se człowieku zerknij gdzie grają Skele i Krupalja a potem wal na forum ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Crevena jak burza, hmm ciekawe stwierdzenia - dziś może z dużej chmury byćmaleński deszczyk i win Opla...

#443949 22/11/2005 15:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Piekny kursuk na "słabiutki" Anwil 2.95, ale kim właściwie jest drużyna "Demon Austronauts"??? Rewelacją Ulebu (jak do tej pory). Ja dzis wierzę, że owa rewelacja nie bedzie tak często trafiała za 3 i dogrywający sie ciągle przecietny w tym sezonie Anwil powalczy - a w nerwowej końcówce - wszystko się zdarzyć może???

#443950 22/11/2005 16:28
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Troche nie pojmuje uzalezniania poziomu gry astronautow od tego, czy beda im siedzialy 3.Do tej pory zanotowali 2 dobre(jak na ich mozliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)spotkania i w zadnym z nich trojki nie byly ich przewazajaca bronia (4/12 i 5/16).Mozna sobie podumac z jakim bagazem wyjedzie anwil, jesli gospodarze beda czesciej trafiac z dystansu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

osobiscie zagralem demon (-5) 1 1,85 5/10

#443951 22/11/2005 16:58
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
możecie podać jakąś strone na której można śledzić wyniki live pucharu uleb, chodzi mi o mecz dynamo moskwa, z góry dzięki??

#443952 22/11/2005 17:06
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,668 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1