|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
MUPPET- gdybys mial chwile to wypowiedz sie na temat meczu ARIS-LUKOIL jakos tak pomijanym w dzisiejszych rozwazaniach -mnie osobiscie kusi postawienie na 2 z hp lub nawet bez tego dodatku- zastanawiam sie tylko czy beda im wchodzily te rzuty za 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 11 |
Ciekawym meczem jest Bree-Estudiantes ,dla mnie gospodarze powinni sobie poradzic w tym meczu.Dla pewnosci postawie 1x.Co o tym myslicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Po ubieglotygodniowym 'popisie', nie ruszam dzis Uleb Cupu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Zeleznik - Etosa 2 8/10 Wbrew panujacym w niektorych kregach przekonaniem ,ze treneiro Etosy to kompletne nieporozumienie uwazam ,ze zespół z Hiszpanii wygra dość pewnie z przecietnym zespołem ligi adriatyckiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Po ubieglotygodniowym 'popisie', nie ruszam dzis Uleb Cupu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
A mnie kusza niedoceniane Demony na wyjezdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Zeleznik - Etosa 2 8/10 Wbrew panujacym w niektorych kregach przekonaniem ,ze treneiro Etosy to kompletne nieporozumienie uwazam ,ze zespół z Hiszpanii wygra dość pewnie z przecietnym zespołem ligi adriatyckiej Ja pod silną presją kolegi też tak myślę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dodatkowo Spirou dziś potwierdzi ubiegłotygodniowe win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
A mnie kusza niedoceniane Demony na wyjezdzie. masz w expekcie 8.5 pkt hp wiec nic tylko brac! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
No ale powinni rozniesc asvel, tylko po co 1.2 analizowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> po to zeby uswiadomic ze kto rano wstaje temu pan Bóg daje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kto rano wstaje ten leje jak z cebra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Anwil gra bardzo slabo a to co graja grecy to juz wogle wola o pomste do nieba! Anwil dzisiaj wygrywa i kurs w profku 4,20 juz wzialem... pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Anwil gra bardzo slabo a to co graja grecy to juz wogle wola o pomste do nieba! Anwil dzisiaj wygrywa i kurs w profku 4,20 juz wzialem... pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ciekawe bo w lidze Panionios u siebie jeszcze meczu nie przegrał, ostatno wygrywając np. z Arisem. Rozniosą Anwil aż będzie furczało !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 186 |
Ja dzis zagrałem tylko Ventspils i Hemofarm Vrsac mam nadzieje ze sie nie zawiode...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
Ja dzis zagrałem tylko Ventspils i Hemofarm Vrsac mam nadzieje ze sie nie zawiode... Ja zagrałem to samo i też mam nadzieje ze w tym tygodniu nie bedzie jakiś dziwnych niespodzianek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039 |
Na dzisiaj : 1. Panionios - Anwil handi +9 Anwil 1.909 7.5/10 Kurs na grekow to jakies nieporozumienie bez przesady ale Panionios to nie Olympiakos a Anwil to nie Notec zeby tak niski kurs ładowac. Anwil w ostatnich 2 meczach przegrywał 6 i 1 punktem wiec watpie by słabi Grecy miali ich puknac 10.
2. Reflex v Alicante handi +4 Etosa 7/10 dotychczasowe wyniki Etosy jakos bardziej przekonuja mnie od Reflexa. Reflex to młoda druzyna z doswiadczonymi grajkami takimi jak Digbeau moga sobie młodzieniaszki nie poradzic kurs jak dla mnie przesadzony moze byc spokojnie 2, handicap ładny wiec go biore.
3. Queluz - Charleroi over 143.5 7/10 Queluz to koszykarska oszołomka - szybki atak duzo rzucaja i beznadziejnie bronia. w 1 meczu u siebie walneli 91 punktow na wyjazdach ich skutecznosc dramatycznie spada. Charleroi to z kolei dobra obrona ale przy wielu stratach portugalców powinni zdobywac duzo punktów. Linia bardzo niska wiec overek wart ryzyka
4. Frankfurt v Dynamo Moskwa handi -7 Dynamo 8/10 Frankfurt beznadziejny w lidze i w ulebie. Jednak jak wypowiada sie ich trener zdecydowanie wazniejsza jest dla nich liga w której maja jak do tej pory fatalny bilans w ulebie jak wiadomo nic juz nie zdziałaja. Dynamo to z kolei druzyna na Eurolige a nie na Uleb w Ulebie to najlepsza badz jedna z najlepszych ekip. Frankfurtowi nie pomoze nawet Roller Dynamo jest zbyt mocne wygrane 20 punktami z Migdałami i Roma robia wrazenie.
5. Roma v Le Mans - LEmans handi +7 6.5/10 Dziadki z Romy zawodza jak do tej pory dosc konkretnie, w ulebie fatalny bilans, druzyna LeMans to w wiekszosci młodzi zawodownicy grajacy bardzo szybka koszykówke, doswiadczony Besok w coraz lepsze formie. W Romie jak do tej pory na poziomie gra tylko Hawkins mysle ze na zabojadów moze to byc za mało. Lemans toczylo wyrównana walke na wyjezdzie z Dynamem i przegralo 2 punktami wiec znajdujaca sie w głebokim kryzysie Roma nie wygra 8.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2003
Posty: 45 |
deleted by zw1
Last edited by zw1; 06/12/2005 23:20.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Uważaj kolego bo w dziale są nowe mody, a nowe mody lubią się wyszumieć więc ostrzeżenia mogą się spotkać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by zw1; 06/12/2005 23:18.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mniemam że chodzi Ci o informację muppeta ? Odnośnie Joskimovicia ? No i co z tego że miał nie grać a grał ? Hemofarm i tak przegrał...i gdyby nie grał... to i tak by to nic nie zmieniło! A wulgaryzmy przeciwko jakiemukolwiek użytkownikowi... a tym bardziej muppetowi.. którego uwagi odnośnie kosza są bezcenne... to sobie w dupe wsadź i zaciśnij pośladki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Nie pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Last edited by zw1; 06/12/2005 23:19.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Dziekuje, w koncu info o kontuzji gracza Hemofarmu = 'pewniak' na Asvel (skoro sobie nadinterpretujemy, to dodam sobie też zasługi) wiec dzis sporo pewnie wygrales (2 -> 6 zl? :> ) również pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Last edited by zw1; 06/12/2005 23:19.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
[color:"red"] Regulamin: art 3.I w powiazaniu z art. 2.I i 2.II - BAN [/color]
Last edited by zw1; 06/12/2005 23:19.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
A mnie kusza niedoceniane Demony na wyjezdzie. Oj Romuś ty tracisz pewność mi ostatnio, kuszą cię złe moce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Słuchaj musisz troszku wyluzować - grał Nejbosa (hehe szkoda że nie widziałeś jego noska w niedzielę) za to nie grał Wright i jeszcze lepiej wyszło. Poza tym chciałbyś mieć takie poparcie wśród ludu jak muppet wiedzę i dojścia do infa o bakecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - a zresztą po co...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|