Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
#444013 06/12/2005 10:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
MUPPET- gdybys mial chwile to wypowiedz sie na temat meczu ARIS-LUKOIL jakos tak pomijanym w dzisiejszych rozwazaniach -mnie osobiscie kusi postawienie na 2 z hp lub nawet bez tego dodatku- zastanawiam sie tylko czy beda im wchodzily te rzuty za 3

Bonus: Unibet
#444014 06/12/2005 10:53
Dołączył: Aug 2005
Posty: 11
U
stranger
stranger
U Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 11
Ciekawym meczem jest Bree-Estudiantes ,dla mnie gospodarze powinni sobie poradzic w tym meczu.Dla pewnosci postawie 1x.Co o tym myslicie ?

#444015 06/12/2005 11:10
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Po ubieglotygodniowym 'popisie', nie ruszam dzis Uleb Cupu.

#444016 06/12/2005 11:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Zeleznik - Etosa 2 8/10
Wbrew panujacym w niektorych kregach przekonaniem ,ze treneiro Etosy to kompletne nieporozumienie uwazam ,ze zespół z Hiszpanii wygra dość pewnie z przecietnym zespołem ligi adriatyckiej

#444017 06/12/2005 11:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Po ubieglotygodniowym 'popisie', nie ruszam dzis Uleb Cupu.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#444018 06/12/2005 11:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
A mnie kusza niedoceniane Demony na wyjezdzie.

#444019 06/12/2005 11:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
Zeleznik - Etosa 2 8/10
Wbrew panujacym w niektorych kregach przekonaniem ,ze treneiro Etosy to kompletne nieporozumienie uwazam ,ze zespół z Hiszpanii wygra dość pewnie z przecietnym zespołem ligi adriatyckiej

Ja pod silną presją kolegi też tak myślę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dodatkowo Spirou dziś potwierdzi ubiegłotygodniowe win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#444020 06/12/2005 11:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
A mnie kusza niedoceniane Demony na wyjezdzie.
masz w expekcie 8.5 pkt hp wiec nic tylko brac! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#444021 06/12/2005 11:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Quote
No ale powinni rozniesc asvel, tylko po co 1.2 analizowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

po to zeby uswiadomic ze kto rano wstaje temu pan Bóg daje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#444022 06/12/2005 14:47
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Anwil gra bardzo slabo a to co graja grecy to juz wogle wola o pomste do nieba! Anwil dzisiaj wygrywa i kurs w profku 4,20 juz wzialem... pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#444023 06/12/2005 15:08
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
Anwil gra bardzo slabo a to co graja grecy to juz wogle wola o pomste do nieba! Anwil dzisiaj wygrywa i kurs w profku 4,20 juz wzialem... pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ciekawe bo w lidze Panionios u siebie jeszcze meczu nie przegrał, ostatno wygrywając np. z Arisem.
Rozniosą Anwil aż będzie furczało !

#444024 06/12/2005 15:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 186
F
member
member
F Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 186
Ja dzis zagrałem tylko Ventspils i Hemofarm Vrsac mam nadzieje ze sie nie zawiode...

#444025 06/12/2005 16:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Quote
Ja dzis zagrałem tylko Ventspils i Hemofarm Vrsac mam nadzieje ze sie nie zawiode...

Ja zagrałem to samo i też mam nadzieje ze w tym tygodniu nie bedzie jakiś dziwnych niespodzianek.

#444026 06/12/2005 16:08
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
Na dzisiaj :
1. Panionios - Anwil handi +9 Anwil 1.909 7.5/10
Kurs na grekow to jakies nieporozumienie bez przesady ale Panionios to nie Olympiakos a Anwil to nie Notec zeby tak niski kurs ładowac. Anwil w ostatnich 2 meczach przegrywał 6 i 1 punktem wiec watpie by słabi Grecy miali ich puknac 10.

2. Reflex v Alicante handi +4 Etosa 7/10
dotychczasowe wyniki Etosy jakos bardziej przekonuja mnie od Reflexa. Reflex to młoda druzyna z doswiadczonymi grajkami takimi jak Digbeau moga sobie młodzieniaszki nie poradzic kurs jak dla mnie przesadzony moze byc spokojnie 2, handicap ładny wiec go biore.

3. Queluz - Charleroi over 143.5 7/10
Queluz to koszykarska oszołomka - szybki atak duzo rzucaja i beznadziejnie bronia. w 1 meczu u siebie walneli 91 punktow na wyjazdach ich skutecznosc dramatycznie spada. Charleroi to z kolei dobra obrona ale przy wielu stratach portugalców powinni zdobywac duzo punktów. Linia bardzo niska wiec overek wart ryzyka

4. Frankfurt v Dynamo Moskwa handi -7 Dynamo 8/10
Frankfurt beznadziejny w lidze i w ulebie. Jednak jak wypowiada sie ich trener zdecydowanie wazniejsza jest dla nich liga w której maja jak do tej pory fatalny bilans w ulebie jak wiadomo nic juz nie zdziałaja. Dynamo to z kolei druzyna na Eurolige a nie na Uleb w Ulebie to najlepsza badz jedna z najlepszych ekip. Frankfurtowi nie pomoze nawet Roller Dynamo jest zbyt mocne wygrane 20 punktami z Migdałami i Roma robia wrazenie.

5. Roma v Le Mans - LEmans handi +7 6.5/10
Dziadki z Romy zawodza jak do tej pory dosc konkretnie, w ulebie fatalny bilans, druzyna LeMans to w wiekszosci młodzi zawodownicy grajacy bardzo szybka koszykówke, doswiadczony Besok w coraz lepsze formie. W Romie jak do tej pory na poziomie gra tylko Hawkins mysle ze na zabojadów moze to byc za mało. Lemans toczylo wyrównana walke na wyjezdzie z Dynamem i przegralo 2 punktami wiec znajdujaca sie w głebokim kryzysie Roma nie wygra 8.

#444027 06/12/2005 20:41
Dołączył: Feb 2003
Posty: 45
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 45
deleted by zw1

Last edited by zw1; 06/12/2005 23:20.
#444028 06/12/2005 20:45
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
...edited by zw1

Uważaj kolego bo w dziale są nowe mody, a nowe mody lubią się wyszumieć więc ostrzeżenia mogą się spotkać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by zw1; 06/12/2005 23:18.
#444029 06/12/2005 20:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
edited by zw1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mniemam że chodzi Ci o informację muppeta ? Odnośnie Joskimovicia ? No i co z tego że miał nie grać a grał ? Hemofarm i tak przegrał...i gdyby nie grał... to i tak by to nic nie zmieniło! A wulgaryzmy przeciwko jakiemukolwiek użytkownikowi... a tym bardziej muppetowi.. którego uwagi odnośnie kosza są bezcenne... to sobie w dupe wsadź i zaciśnij pośladki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Nie pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Last edited by zw1; 06/12/2005 23:19.
#444030 06/12/2005 20:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Quote
edited by zw1

Dziekuje, w koncu info o kontuzji gracza Hemofarmu = 'pewniak' na Asvel (skoro sobie nadinterpretujemy, to dodam sobie też zasługi) wiec dzis sporo pewnie wygrales (2 -> 6 zl? :> )

również pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Last edited by zw1; 06/12/2005 23:19.
#444031 06/12/2005 22:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
edited by zw1

[color:"red"] Regulamin: art 3.I w powiazaniu z art. 2.I i 2.II - BAN [/color]

Last edited by zw1; 06/12/2005 23:19.
#444032 07/12/2005 06:59
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
A mnie kusza niedoceniane Demony na wyjezdzie.
Oj Romuś ty tracisz pewność mi ostatnio, kuszą cię złe moce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Słuchaj musisz troszku wyluzować - grał Nejbosa (hehe szkoda że nie widziałeś jego noska w niedzielę) za to nie grał Wright i jeszcze lepiej wyszło. Poza tym chciałbyś mieć takie poparcie wśród ludu jak muppet wiedzę i dojścia do infa o bakecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - a zresztą po co...

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon, kamel, alfa), 2,382 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1