Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#444176 08/11/2005 17:26
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni TEMAT [mecz.org] przekroczyl 200 postow.

Bonus: Unibet
#444177 13/11/2005 20:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
wie ktos czym sie kieruja w GB przy wyborze wielkosci pobieranych opałat za WYPŁATE kasy bezpośredniio na konto bankowe. Jakie sa tegokoszty????z góry dzieki

#444178 13/11/2005 21:44
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
nie wyplacaj kasy przelewem na konto, lepiej przez MB, wyjdzie Ci to wtedy kolo 11 zeta (4 zeta wyplata z GB i 7 zeta wyplata z MB), a przelewem bankowym z GB wyjdzie kolo 30 zeta jak nie wiecej

#444179 14/11/2005 07:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
W dniu wczorajszym postawilem mecz Cruzeiro v Brasiliense zakonczony wynikiem 1-0. W nocy dostalem od GB takiego oto meila. Czy moze ktos powiedziec mi o co chodzi? Z tego co zrozumialem to mecz zostanie powtorzony i beda zrobione zwroty? Czy tak? Czy ma ktos jakas strone z potwierdzonym info o tym powtorzonym meczu?


"Dear Mr XXX

We would like to inform you that the following event:
Cruzeiro v Brasiliense DF was resettled by our Live score service.

Please, be advised that the return of some of your bets (Slip ID [25618247]) might have been affected by the resettlement procedure."

#444180 14/11/2005 08:55
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
napisali, ze ponownie rozliczą ten zaklad i wygrana z twojego zakladu przez to może sie zmienić.

#444181 14/11/2005 21:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Hej zleciłem dzis wypłate z GB do MB kaski( pierwszy raz) i moje pytanie brzmi czy musze im wysyłać skan dowodu oraz po jakim czasie kaska dojdzie na moje konto w MB??
pozdrawiam

#444182 14/11/2005 21:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
Quote
Hej zleciłem dzis wypłate z GB do MB kaski( pierwszy raz) i moje pytanie brzmi czy musze im wysyłać skan dowodu oraz po jakim czasie kaska dojdzie na moje konto w MB??
pozdrawiam
czesc w moim prszypadku ni emusialem dawac scanu ...wyplata trwala tak szybko ze nie zdazylem sie zalogowac w MB a kasa ju ztam byla !!:) pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#444183 15/11/2005 18:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
MIRIAM dzięki za pomoc kaska już doszła bez wysyłania skanu:Dpozdrawiam

#444184 17/11/2005 12:19
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
I
iCe Offline
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
Założyłem konto w mBanku i zamówiłem karte Visa Electron. Chciałem teraz wpłacić kase na konto Gamebookers lecz kiedy podam wszyskie dane wyskakuje mi ten oto komunikat:

Deposit Error!
Sorry, there was an error while processing your credit card deposit.

To help you to find and investigate this error, find here the most commonly occurring problems :
Did you enter in the name field your name as it appears on the card?
Do you have special characters either in your credit-card holder name or your address? Non-alphabetic characters or characters such as &#241;, ú, ç, etc. may not be accepted.
Did you enter the card number and expiry date correctly as they appear on your card?
Are you the owner of the credit card? We only accept cards that belong to the owner of the gamebookers betting account.
Did you enter the CVV2/CVC2 code correctly? If you do not know what this code represents, click here to see a demonstration.
Did you exceed your credit card limit for the current month?
Are you a resident of the United States, Hong Kong or Singapore? In these cases, the card issuing financial institution may have blocked your credit card from being used for internet gaming. Please check one of our alternative methods of payment.
Did you try to use a Visa Electron card for this transaction? Please note that not all Electron cards are enabled for use on the internet. Please check this issue with the card issuing financial institution.

Please check the above points carefully. If you come to the conclusion that your credit card transaction should have gone through, please try the transaction again after correcting any errors.

If you see this message repeatedly, please consider one of our other methods of payment or contact our customer service and provide us with the rejected transaction ID: 37830770

Wypełniłem wszyskie pola dokładnie i sprawdziłem z 2x dane i za nic nie chca mi zrealizowac tego depozytu, ciągle ten sam, komunikat. nie wiecie moze czego to wina?

#444185 17/11/2005 12:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Bo Visa Elektron nie jest kartą, którą możesz płacić w necie. Musisz sobie zamówić eKartę (25 PLN)

#444186 17/11/2005 22:31
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Quote
Bo Visa Elektron nie jest kartą, którą możesz płacić w necie. Musisz sobie zamówić eKartę (25 PLN)
Nie do konca. Po prostu nie wszystkie buki (lub inne instytucje w necie) ją akceptują (chociaz w wiekoszci nie ma z Visa Electron problemow). Kiedy ja wplacalem po raz pierwszy do GB(ale to bylo ze 2 lata temu jak nie wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, bylo to wlasnie kartą Visa Electron - i nie bylo z tym zadnych problemow.

#444187 22/11/2005 12:40
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
czy ktoś może mi wytłumaczyć na przykładzie zasady P2P w gamebookers bo nigdzie nie moge znaleźć.

Np. Chce wystawic oferte za 10$ o krsie 2

klikam: make offer i co dalej,
co znaczają dalsze pola

szczególnie:

Return: 0 USD
[ Commission deducted: 0 USD ]

Liability: 0 USD
[ Commission added: 0 USD ]

#444188 24/11/2005 12:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
witam moze tu uzyskam wskazówki nakleże do Programu Partnerskiego w Gamebookers w jaki sposób moge sprawdzić swój stan konta poleconych ?

#444189 25/11/2005 07:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
szkoda liczyłem że tu ktos wie

#444190 25/11/2005 09:48
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

#444191 26/11/2005 18:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
witam,
czy jest jakaś promocja w Gamebookers dla nowych userów?

#444192 26/11/2005 18:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
witam,
czy jest jakaś promocja w Gamebookers dla nowych userów?

jest jesli zostaniesz przez kogos polecony i wplacisz 50 euro do polecajacy dostaje 20 euro, jesli chcesz mozemy sie ugadac, ze 10 euro z tych 20 Ci oddaje, jakby co to priv

#444193 26/11/2005 18:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
Conrad
hmm..myslałem że jest jeszcze inny sposób bo ten mi nie przyjmuje mojego kodu!

#444194 26/11/2005 19:05
Dołączył: May 2005
Posty: 49
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 49
Mam pytanie postawilem taki meczyk Livorno v Chievo 0: 1/4 [AH] na livorno, zgodnie z tym co jest na stronie mecz.pl przy remisie wygrywa pol stawki, czemu wiec gamebookers rozliczyl jako przegrany moze nie dokonca rozumiem Asian Handicapy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#444195 26/11/2005 19:17
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
Tak, wygrywa pół stawki, ale gdyby te 1/4 bylo skierowane na Livirno, a nie na Chievo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A w twoim przypadku jest tak: pół stawki jest zwracana, a pół stracona. Gdybys zas postawiłna na Chievo to połowa stawki bylaby przemnożana przez kurs a połowe bys stracił. Łapiesz juz?

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, rymoholik, 11kera11), 1,987 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1