|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
nie od wplaty na konto, tylko od pierwszego zakladu!! dodatkowo ten zaklad musi byc zawarty w ciagu 10 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
nie od wplaty na konto, tylko od pierwszego zakladu!! dodatkowo ten zaklad musi byc zawarty w ciagu 10 dni no faktycznie nie doczytalem,przepraszam za pomylke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 149
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 149 |
dzieki za odpowiedz , jeszcze raz dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
A wiec tak: w wakacje chcialem zalozylem konto w gb, chcialem wplacic kase przy pomocy karty Visa, a tam wyskoczyl mi komunikat, ze mam wyslac skan dowodu i karty. Poniewaz moja karta tracila waznosc, chcialem wyslac im te skny dopiero, jak juz bede mial nowa karte. Jakos tak wyszlo, ze zapomnialem o tym buku. Dzisiaj chcialem jeszcze raz, dla proby, przelac kase przy pomocy nowej karty i poszlo bez problemu. Zadnych skanow juz nie chcieli. Czemu tak??
Druga sprawa - czy gb pobiera jakas prowizje od wyplaty? Z gory thx.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jesli masz zwykle konto to wyplata kosztuje 1 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
A zadnych skanow nie chca? Wyplata bylaby na karte
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
No właśnie czy nie ma żadnych problemów z wypłatą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
O co chodzi z p2p? Ktos jest mi to w stanie fajnie wytlumaczyc??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
P2P to jest gielda zakladow, takie Betfair <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
A czy GB pobiera prowizje od wystawienia meczu? Czy jeżeli wystawie mecz a nikt go nie obstawi to oni coś biorą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
A czy GB pobiera prowizje od wystawienia meczu? Czy jeżeli wystawie mecz a nikt go nie obstawi to oni coś biorą? prowizje biora jak ktos wezmie ten zaklad, jak bedzie lezal nie tkniety to nic nie biora i kasa wraca na twoje konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203 |
mam pytanie ... czy mozna wyplacic pieniadze na moneybookers gdy wczesniej sie wplacalo z netellera ?? obrot calej sumy jest zrobiony. da sie zrobic cos takiego czy gamebookers bedzie sie przyczepiac ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
widac, ze nawet sie nie pofatgowales nacisnac przycisku do wyplaty, gamebookers NIE wyplaca kasy na netellerka, wiec nie mozna, ale trzeba kase wyplacic na moneybookers, dlatego gamebookers jest dobry srodkiem wymiany kasy neteller-moneybookers, oczywiscie po zagraniu u nich przynajmniej raz calej wplaconej kwoty
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203 |
a przy wyplaciec zadaja skanu dowodu ?? czy samemu im wyslac ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Wpłacałem kasę do GB poprzez eKartę (około 2,5 roku temu).Czy mogę teraz wypłacić całość na MB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67 |
No mlode wilczki macie juz gamebookers po polsku nie musicie pisac tych rozpaczliwych postow ze niewiecie oco chodzi forum schodzi na psy coraz rzadziej tu sie zaglada bo o takie banaly pytaja ze w przedszkolu wyzszy poziom no ale takie zycie kazdy chce z 5zlotych stac sie milionerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
ktoś tu chyba pisał, że przy okazji premiery polskojęzycznej wersji GB będzie jakiś bonus dla Polaków tylko, że na razie ani widu ani słychu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203 |
jak jest opcja under 6 to czy przy wyniku 5:1 wygrywa sie ?? chodzi mi o hokej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
jak jest under 6 a wynik 5-1 to w sumie jest 6 goli czyli sie nie wygrywa tylko jest zwrot
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|