Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#444236 15/01/2006 09:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
nie od wplaty na konto, tylko od pierwszego zakladu!!
dodatkowo ten zaklad musi byc zawarty w ciagu 10 dni

Bonus: Unibet
#444237 15/01/2006 11:12
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
nie od wplaty na konto, tylko od pierwszego zakladu!!
dodatkowo ten zaklad musi byc zawarty w ciagu 10 dni
no faktycznie nie doczytalem,przepraszam za pomylke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#444238 15/01/2006 13:45
Dołączył: Jan 2006
Posty: 149
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 149
dzieki za odpowiedz , jeszcze raz dzieki.

#444239 02/02/2006 14:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
A wiec tak: w wakacje chcialem zalozylem konto w gb, chcialem wplacic kase przy pomocy karty Visa, a tam wyskoczyl mi komunikat, ze mam wyslac skan dowodu i karty. Poniewaz moja karta tracila waznosc, chcialem wyslac im te skny dopiero, jak juz bede mial nowa karte. Jakos tak wyszlo, ze zapomnialem o tym buku. Dzisiaj chcialem jeszcze raz, dla proby, przelac kase przy pomocy nowej karty i poszlo bez problemu. Zadnych skanow juz nie chcieli. Czemu tak??

Druga sprawa - czy gb pobiera jakas prowizje od wyplaty? Z gory thx.

#444240 02/02/2006 17:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
jesli masz zwykle konto to wyplata kosztuje 1 euro

#444241 02/02/2006 18:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
A zadnych skanow nie chca? Wyplata bylaby na karte

#444242 02/02/2006 18:32
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
No właśnie czy nie ma żadnych problemów z wypłatą?

#444243 03/02/2006 14:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
O co chodzi z p2p?
Ktos jest mi to w stanie fajnie wytlumaczyc??

#444244 03/02/2006 17:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
P2P to jest gielda zakladow, takie Betfair <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#444245 03/02/2006 18:15
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
A czy GB pobiera prowizje od wystawienia meczu?
Czy jeżeli wystawie mecz a nikt go nie obstawi to oni coś biorą?

#444246 04/02/2006 00:05
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
A czy GB pobiera prowizje od wystawienia meczu?
Czy jeżeli wystawie mecz a nikt go nie obstawi to oni coś biorą?

prowizje biora jak ktos wezmie ten zaklad, jak bedzie lezal nie tkniety to nic nie biora i kasa wraca na twoje konto

#444247 05/02/2006 07:22
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
mam pytanie ... czy mozna wyplacic pieniadze na moneybookers gdy wczesniej sie wplacalo z netellera ?? obrot calej sumy jest zrobiony. da sie zrobic cos takiego czy gamebookers bedzie sie przyczepiac ??

#444248 05/02/2006 14:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
widac, ze nawet sie nie pofatgowales nacisnac przycisku do wyplaty, gamebookers NIE wyplaca kasy na netellerka, wiec nie mozna, ale trzeba kase wyplacic na moneybookers, dlatego gamebookers jest dobry srodkiem wymiany kasy neteller-moneybookers, oczywiscie po zagraniu u nich przynajmniej raz calej wplaconej kwoty

#444249 06/02/2006 07:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
a przy wyplaciec zadaja skanu dowodu ?? czy samemu im wyslac ??

#444250 06/02/2006 08:48
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
pytanie juz nie wazne !.

#444251 06/02/2006 10:30
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Wpłacałem kasę do GB poprzez eKartę (około 2,5 roku temu).Czy mogę teraz wypłacić całość na MB?

#444252 07/02/2006 21:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
No mlode wilczki macie juz gamebookers po polsku nie musicie pisac tych rozpaczliwych postow ze niewiecie oco chodzi forum schodzi na psy coraz rzadziej tu sie zaglada bo o takie banaly pytaja ze w przedszkolu wyzszy poziom no ale takie zycie kazdy chce z 5zlotych stac sie milionerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#444253 07/02/2006 21:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
ktoś tu chyba pisał, że przy okazji premiery polskojęzycznej wersji GB będzie jakiś bonus dla Polaków tylko, że na razie ani widu ani słychu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#444254 08/02/2006 06:26
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
jak jest opcja under 6 to czy przy wyniku 5:1 wygrywa sie ?? chodzi mi o hokej.

#444255 08/02/2006 07:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
jak jest under 6 a wynik 5-1 to w sumie jest 6 goli czyli sie nie wygrywa tylko jest zwrot

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, poozon, aker, Lukasz111, Sensei, forty, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec), 2,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,304
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1