Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
#4443338 10/02/2011 13:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
nfl

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
czyżby koniec ery Jerry'ego Sloan'a ? hmmmm.....

Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Wczoraj Dirk zagrał ale niestety na strasznie słabym procencie i brakło do hc oby dziś było lepiej, Phoenix u218 + Boston o187

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Originally Posted by Skiper
czyżby koniec ery Jerry'ego Sloan'a ? hmmmm.....
w poniedziałek podpisał przedłużenie kontraktu o kolejny rok tongue poza tym nie jego wina, skład o wiele słabszy niż rok temu, ciężko było oczekiwać cudów a i tak wcześniej odnieśli kilka niespodziewanych zwycięstw

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Brator Ty chyba nie wiesz, że Sloan już się pożegnał z posadą : )

moim zdaniem jego wina.. fatalne posunięcia kadrowe i nie ma kim grać w centrum mormonów...

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Na dzisiaj over Rondo na 10,5 to jest prezent od Milenium tak

jak wczoraj Demarcus C i linia 12,5 laugh

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
aha... no nie spojrzałem na newsy ale szok po prostu... poza tym czy podpisywanie kontraktów z zawodnikami to nie zadanie GM'a ? tyle lat w Utah i go Deron wygryzł....

Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Boston i Suns wchodzi dzis?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Biorac pod uwage to ze na lawce Bostonu bedzie siedzial chyba

tylko Rivers i Nate to nie bardzo mi sie to widzi tongue

Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
no własnie wiec moze z drugiej strony upatruje ostre strzelanie, glownie lakers i over.

grasz cos z nba dzi noc?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Rajon Rondo (BOS Celtics) over 12,5 asyst
kurs: 1,90
bet365

Boston praktycznie bez ławki rezerwowej, tak więc maksymalnie długo na parkiecie będzie przebywać pierwsza piątka, a to jest plus dla Rondo, ponieważ cały czas w grze będą najlepsi (patrząc na kursy, świat się spodziewa overa, a to jest kolejny + dla tego typu) W ostatnim meczu przeciwko lalkom miał 16as, co też przemawia za tym typem wink

Co prawda mini analiza jest mocno naciągana, ale większość taka jest wink

Ja w ten bet wszedłem i miejmy nadzieję że się uda!
A teraz spać i pobudka o 2 tongue



Dołączył: Feb 2007
Posty: 572
Q
addict
addict
Q Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 572
ja pogralem boston i under 47 1sza kwarta. Ja mysle ze juz w meczu z charlotte boston byl myslami przy tym meczu. Lawka jednak krotka, wiec to troche ryzyko, ale sie bedzie lepiej ogladalo laugh

Dołączył: Feb 2007
Posty: 572
Q
addict
addict
Q Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 572
no i walsnie dlateog mysle ze boston bedzie tez zwalnial gre..

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by Marian
Rajon Rondo (BOS Celtics) over 12,5 asyst
kurs: 1,90
bet365

Boston praktycznie bez ławki rezerwowej, tak więc maksymalnie długo na parkiecie będzie przebywać pierwsza piątka, a to jest plus dla Rondo, ponieważ cały czas w grze będą najlepsi (patrząc na kursy, świat się spodziewa overa, a to jest kolejny + dla tego typu) W ostatnim meczu przeciwko lalkom miał 16as, co też przemawia za tym typem wink

Co prawda mini analiza jest mocno naciągana, ale większość taka jest wink

Ja w ten bet wszedłem i miejmy nadzieję że się uda!
A teraz spać i pobudka o 2 tongue

Gdzie potem można śledzić ile zawodnik w danym meczu ma asyst? idzie to obserwowac live czy tylko po meczu?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Na nba.com wchodzisz w livescore konkretnego meczu i tam bedzie.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by Cavior
Na nba.com wchodzisz w livescore konkretnego meczu i tam bedzie.

Dzięki, już ogarnąłem piwo

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Originally Posted by Marian
Rajon Rondo (BOS Celtics) over 12,5 asyst
kurs: 1,90
bet365

Boston praktycznie bez ławki rezerwowej, tak więc maksymalnie długo na parkiecie będzie przebywać pierwsza piątka, a to jest plus dla Rondo, ponieważ cały czas w grze będą najlepsi (patrząc na kursy, świat się spodziewa overa, a to jest kolejny + dla tego typu) W ostatnim meczu przeciwko lalkom miał 16as, co też przemawia za tym typem wink

Co prawda mini analiza jest mocno naciągana, ale większość taka jest wink

Ja w ten bet wszedłem i miejmy nadzieję że się uda!
A teraz spać i pobudka o 2 tongue

Gdzie potem można śledzić ile zawodnik w danym meczu ma asyst? idzie to obserwowac live czy tylko po meczu?

sledzic np mozesz tu: http://www.cbssports.com/nba/scoreboard , a co do obstawiania to chyba tylko opcja przed spotkaniem

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Baqu
moim zdaniem jego wina.. fatalne posunięcia kadrowe i nie ma kim grać w centrum mormonów...

nie jego wina że ma skąpego właściciela...a raczej syna właściciela, który przejął interes po zmarłym rok temu ojcu...widocznie nie mógł się z młodym dogadać, GM pewnie też nie pomagał, to i miał dość po 20+ latach

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Skiper
nie jego wina że ma skąpego właściciela...a raczej syna właściciela, który przejął interes po zmarłym rok temu ojcu...widocznie nie mógł się z młodym dogadać, GM pewnie też nie pomagał, to i miał dość po 20+ latach

możliwe, my sie zapewne tego nigdy nie dowiemy - możemy sie jedynie domyślać... chyba ze ktoś puści parę z ust ( w co wątpie )

nie wiem czy ktos potrzebuje to info, ale Billups ma dzisiaj zagrać

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Panowie macie moze streama do Lakers z polskim komentarzem ? piwo

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Sensei, JelineK), 483 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,569
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1