|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290 |
Dla mnie ocena tego buka to conajmniej A <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wypłaty idą od 20 do 2 godzin. Mi najczęściej dochodzi w ciągu 40 minut.<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> a pozatym buk ma dobrą oferte i w miare wysokie kursy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290 |
wypłaty idą od 20 do 2 godzin. Oczywiście chodziło mi o 20 minut a nie 20 godzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
I mnie GG oszukało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie no mowiac tak powaznie to musiał być jakiś problemz połącznieem czy coś...
Piszę o co chodzi...
Chciałem wpłacić pieniadze, wiec zakadowałem eKartę i dałem na depozyt. W GB długo się wczytowało, potem - Nie mozna wyswietlic strony. Otdświezyłem stronę GB, niesttey pieniędzy nie było na koncie. Natomist znikły one z karty?
Co teraz pisac do supportu?
Zobacyzmy ile czasu zabierze pomoc....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
*GB a nie GG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Napisalem e-maila do supportu, czekam na pomoc.
Wykonalem druga transkacje na inna kkwote, bylo juz bez problemu. Ale stracilem kase za dwa depozyty, a mam tlyko jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36 |
Operacja wypłaty z polskojęzycznej strony nieudana, natomiast ze strony angielskiej bez problemu - może tu leży przyczyna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
No poki co support nic nie napisal...a pieniedzy na NBA nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
No to po raz X-ty GB sie nie popisał, nie otrzymalem zarówno pomocy na e-maila, jak i jakiś zmian na koncie.
Wiec NBA juz zagrane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
dobrze rozumuję to nową promo w GB, wpłacam min. 15 euro dostaje 10 dodatkowo??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
dostałem maila z bonusem na pierwszy depozyt:
You registered with gamebookers but have not started betting with us. We would welcome your feedback why you have not activated your account so far ...and invite you to enjoy this fantastic welcome back offer:
Activate your account and we are happy to grant you a bonus of PLN 39.05 on your 1st deposit.
Conditions of Offer: The bonus paid to initial deposits is EUR 10 - the above given values in other currencies are just indicative. For initial deposits of less than EUR 15, the applicable deposit bonus is only EUR 5.
This offer expires 14 days after this email has been sent.
The general terms and conditions of gamebookers apply limiting the number of accounts per person to one.
All rights reserved to terminate or amend this offer at any time.
Ile musze wplacic zeby dosta te 40 PLN?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
o 12 pienaidze zostaly dopisane, wiec pomogli...Szkoda ze nie kilka godzin szybciej, ale uczci są <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
czy bedzie jakis problem jak wplace do gamebookers przez Netellera z innych danych?, a potem jak bede chcial wyplacic, to na Mb juz na swoje dane takie same jak na GB?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie można tak robić.
Każda forma wpłaty, bez względu na to czy jest to karta kredytowa, przelew bankowy, moneybookers, neteller, itd. musi pochodzić z Twojego konta/karty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 45 |
Czemu nie ma opcj wyplaty przez netellera ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Chodzą plotki, że Neteller żądał wygórowaną cenę za wypłaty, pewnie dlatego, że do Gamebookers kiedyś należał Moneybookers, konkurencyjny wobec Neteller system płatności.
Być może jest możliwy na żądanie, ale opłata to pewnie 4%.
Niedługo będzie konto bankowe w Polsce, to jest jednak podstawa jeśli chodzi o płatności.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5 |
Niedługo będzie konto bankowe w Polsce, to jest jednak podstawa jeśli chodzi o płatności. A znasz może jakieś konkrety? Noszę się z zamiarem wpłacenia pieniędzy do GB, ale właśnie ten brak konta w Polsce mnie nieco hamuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45 |
Wpłaciłem wczoraj, zagrałem za część kwoty. Dzisiaj wchodzę i żadnych sum w okienku saldo.Chcę zagrać i nie mogę, brak środków na koncie, ale znowu wypłacić mogę, w tej funkcji pieniądze są. Nic nie rozumiem, jak ktoś mi to wytłumaczy będę wdzięczny. Drugi dzień w tym buku i już szlak mnie trafia, chyba że czegoś nie rozumiem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Napisz do service@gamebookers.com (po polsku oczywiście) to ktoś to sprawdzi i Ci pomoże.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45 |
Dziękuję Conrad, o efektach forum powiadomię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
A ja mam pytanie, poniewaz, juz ktos zadal je na forum, ale nie dostal odpowiedzi. Czy bonus, ktory dostalem w e-mailu do pierwszej wplaty zostanie dopisany automatycznie, czy nalezy pisac w tej sprawie do supportu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Z tego co wiem to wszystkie oferowane bonusy są dopisywane automatycznie. Należy tylko sprawdzić warunki promocji, ostatnio było np. 5 Euro gratis w kasynie dla wszystkich użytkowników... zarejestrowanych do końca lutego. A ludzie rejestrowali konta na początku marca (pewnie z tego powodu) i nie mogli pojąć dlaczego ich ten bonus "ominął"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|