|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45 |
Dziękuję Conrad, o efektach forum powiadomię. Już wszystko w porządku, jest dobrze. Nie wiem czy to zasługa emaila ponieważ nie odpisali, a minęło kilka minut od jego napisania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 45 |
Dziękuję Conrad, o efektach forum powiadomię. Już wszystko w porządku, jest dobrze. Nie wiem czy to zasługa emaila ponieważ nie odpisali, a minęło kilka minut od jego napisania. Znowu to samo, jak dla mnie to już za wiele. Nie może tak być, abym za moje własne pieniądze nie mógł obstawić zakładu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
A czy to nie jest problem z Twoja przegladarka? O ile pamietam przy starszych IE bywaly problemy z wyswietlaniem strony GB. Nie slyszalem, zeby w takim przypadku wina byla po stronie GB.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
U mnie wszystko chodzi bez problemu. International, napisz proszę dokładnie w czym tkwi problem to Ci pomożemy.
A propos gmail, czy mogę dostać zaproszenie bo chciałbym założyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
A propos gmail, czy mogę dostać zaproszenie bo chciałbym założyć? jasne, napisz mi tylko swojego maila na PW zebym mial gdzie wyslac, wysle Ci to kolo 22-23 bo teraz wychodze pograc w kosza a zeby nie bylo OT: gamebookers to jeden z lepszych bukow w jakich gralem, gram i bede grac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
nic nie widzę o obrocie przy tej promocji za 15 euro 10 euro, orietuje się ktoś?? yaaho, na ciebie szczególnie liczę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Yaaho, już wysyłam PW.
Jest w ogólnym regulaminie firmy w punkcie o bonusach. TYLKO jednorazowy obrót sumą wpłaty i bonusem, min. kurs 1.60. Po tym wypłacasz wszystko jeśli tylko dusza tego zapragnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
siemka male pytanko w gambookers jesli chdozi o kosza nie ma do obstawienia "x" a jesli padnie remis to jest liczony z dogrywka czy zwrot ,bo cos mi sie kojarzy ze chyba oni maja zwrot???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jak najedziesz kursorem na wykrzyknik to pokaże się tekst, że liczy się także extratime czyli dogrywka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
dzieki conrad dzieki azoty:(
|
|
|
Link skopiowany do schowka