[color:"blue"] Seattle at Cleveland Dallas at Philadelphia LA Clippers at Washington ..."> [color:"blue"] Seattle at Cleveland Dallas at Philadelphia LA Clippers at Washington ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#444448 09/11/2005 09:30
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

[color:"blue"]
Seattle at Cleveland
Dallas at Philadelphia
LA Clippers at Washington
Memphis at Boston
Utah at New Jersey
San Antonio at Charlotte
Orlando at NO/Oklahoma City
Miami at Indiana
LA Lakers at Minnesota
Golden State at Chicago
NY Knicks at Portland
Sacramento at Denver [color:"blue"] [/color]


[color:"black"] g00niek wedle życzenia ustosunkowuje się do prośby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"black"] [/color]

Bonus: Unibet
#444449 09/11/2005 10:14
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Miami at Indiana 2

myślę, że po kursie 1,48 można spróbowac tego meczu gra Miami bez Oneal'a nie idzie im zbytnio dobrze a w takim meczu gracze z Indiany napewno bede bardzo dobrze zmotywowani

#444450 09/11/2005 10:20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
[color:"blue"]01:05 Dallas at Philadelphia 1.48 2.70
01:05 LA Clippers at Washington 2.50 1.55
01:35 Memphis at Boston 2.40 1.59
01:35 Utah at New Jersey 3.75 1.28
01:35 San Antonio at Charlotte 1.28 3.75
02:05 Orlando at NO/Oklahoma City 2.65 1.50
02:05 Miami at Indiana 3.60 1.30
02:05 LA Lakers at Minnesota 2.80 1.45
02:35 Golden State at Chicago 3.00 1.40
04:05 NY Knicks at Portland 2.05 1.80
[/color]

#444451 09/11/2005 15:38
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Witam

@3.40 na Heat ? Moim zdaniem to jest śmieszne. Gdyby grał Szak z pewnościa kurs byłby granicach @1.70. Pacers jest mocna owszem, ale czy napewno aż tak mocna jakby na to wskazował taki niski kurs ? Gdyby było @1.70 na Indiane to sam zagralbym Pacers. Te @1.4 czy niżej to sobie buki mogą wsadzić w dupe .... wydaje mi się ze lekko warto spróbować Miami... które mimo absencji Szaka nadal pozostaje jedną z najlepszych ekip na wschodzie. Zapewne będziemy świadkami równego spotkania ... zatem handi również bardzo ładnie sie prezentuje.

Phila u siebie jeszcze nie wygrala... kiedy wygra ? Moim zdaniem dzisiaj. Ostatnie wyniki obu zespołów dośc sensacyjne. Dalllas ograło SA, a 76 ers Pacers. Zapowiada sie wielki pojedynek Dirka z Allanem. Skład Philadelfii porównywalny do tego jaki posiada Dallas. Wystawianie kursu w okolicach @2.70 na gospodarzy ...zupełnie tego nie rozumiem. Również lekko.

Z mniejszych kursów podobają mi się na dzisiaj 2 typy. Kawalerzyście oraz Byki. @1.45 na LeBrona i ekipe w pojednyku ze słabiutkim na wyjazdach Sonics, kótre minionej nocy zebrało ostre baty w Memphis (USA, dla tych co nie wiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Byki zagrały całkiem dobre spotkanie z mistrzem NBA. GSW w swjej wycieczce po wschodzie zanotowali juz 2 zwyciestwa. ( Bucks i NY.) Wystarczy. Jak to się czasem zdarza na Corridzie.... Byki nadziewają wojowników na swoje rogi. Dzisiaj będzie podobnie.

I na koniec mój rodzynek dzisiejszego dnia.

LAL @2.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Minesota to jeden z najmniej regularnych zespołów w NBA. Pomimo słabych przeciwników na samym początku sezonu odnieśli oni jedynie 2 zwyciestwa w 4 spotkaniach. Lakersi odkąd przejął ich Jackson widać postęp. Juz nie ma rywalizacji i chaosu. Jest lider, jest Odom...czyli chłowiek od czarnej roboty oraz rzemieślnicy. W obu zespolach nie ma powazniejszych kontuzji. Wilki również mają dobrych zawodników... jednak moim zdaniem jest to jedynie zbiór koszykarskich średniaków( z wyjątkiem KG). Jaric pozyskany z LAC ... może byc wazynm ogniwem... ale jeszcze nie teraz ... moim zdaniem potrzebne jest wiecej czasu aby lepiej zgrać sie ze swoim nowym zespolem. Reasumując gram Lakersów dzisiaj... bo kurs w moim mniemaniu zawyżony... i widze wielkie prawdopodobienstwo aby wyszli oni z dzisiejszego pojednyku zwyciesko.

#444452 09/11/2005 17:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
też uważam jak mój poprzednik że Heat 3.50 to jakiś prezent a handi (+6) jeszcze bardziej mi się podoba. fala krytyki jaka spada na graczy z Florydy powinna dać im motywację + chęć rehabilitacji za porażkę u Siebie + pokazanie że bez Shaqu'a również umiemy wszystko to dziś za Heat bynajmniej na mój gust <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

76-ers tak tak Iverson umie poprowadzić kolegów do zwycięstw a początek mają fatalny więc muszą walczyć na maxa w każdym spotkaniu, w dodatku gracze z Texasu nie są w tym sezonie póki co aż tak groźni wiec handi 76-ers (+4.5) gram...

Co panowie powiecie o typku na overek w meczu New Jersey - Jazz wiem że Utah to raczej defensywny team ale jak rzucą 85 pkt to New Jersey u Siebie doklei im około 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> więc over 178.5 ja wezmę za 4/10...

to chyba tyle na dziś ale do Ciekawej dyskusji chętnie się jeszcze dołączę

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#444453 09/11/2005 17:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Luzne uwagi dotyczace Heat... Zgadzam sie, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jakze, z moimi poprzednikami i takze uwazam ze +6, +7 na Heat to bardzo wartosciowy pick i Heat ml @3,5 tez...

Na razie jednak ide sie wyszalec na parkiet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A jak wroce po pieknym meczu z dwoma dogrywkami to naskrobie cos wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak bede mial sile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#444454 09/11/2005 17:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Przychylam się do overa Utah, Fusy z kawy mówią że można się spodziwać ok 189p.
Martwi mnie jeden fakt, Ich ostatni mecz z Phoenix, gdzie pozwolili sobie rzucić tylko 88p co jak na Phoenix to super underovo.

Do przemyślenia jeszcze Minnesota 1.43 i New Orleans 1.5

#444455 09/11/2005 17:50
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
a co myślicie o Philadelphia 76ers (+2.5) @1.93 w I poł.? Z Dallas Phile rzucała bardzo dobrze w pierwszych dwóch kwartach. Teraz grają u siebie i na pewno od początku ruszą na Dallas. Moim zdaniem po I poł. Phile bedzie prowadziła - prosze o opinie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#444456 09/11/2005 17:51
Dołączył: May 2005
Posty: 478
addict
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 478
Witam !
Poraz ostatni chyba spróbuje New York Knicks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dzisiaj zagrał Knicksów w Profie za 2.06, teraz patrze, a tu na Pinnacle kurs już 1.870, podobnie w Unibecie. Portland to bardzo słaby zespół Kincksi nie mogą się odnoleść, w końcu muszą coś wygrać jak nie z Portland to z kim ?

Graczą jak i samemu trenerowi, media i gazety zrobiły niezłe ,, show " po meczu z Golden State w New York. Jeśli dzisiaj Lary Brown polegnie całkowicie zmieni się mój punkt widzenia na New York. Również handi na Knicks uległo zmianie z ,, + 1 " teraz jest ,, - 1" najprostsze handi do pokrycia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> więc handi też spróbuje, stawka 4/10

Ten typ jest poparty analizą pod jednym kontem ,, Jeśli nie teraz to kiedy ? " Mam nadzieje, że Nowojorczycy w końcu przełamią fatalną serię z Blazers, nie wygrali meczu w Portland od 26 Marca 2000. Teraz jest na to najlepszy czas, moim zdaniem drużyna z Portland ma najsłabszy skład od jakiś 7 lat. Więc GO KNICKS !!!

#444457 09/11/2005 18:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jako wielki fan Miami pragne podzilić sie opinia,że jutro rano nie zanosi się u mnie na dobry humor:-)

Absencja Grubego swoją droga,ale Heat maja kompleks Pacers i moim zdaniem w tym meczu go nie przełamią.

Buki daja powyżej 3 na Miami to fakt,ale moim zdaniem to ...podpucha.
Wygra Indiana.

#444458 09/11/2005 19:02
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Witam.
Tak patrzę na zestaw par i myślę sobie, że dzisiaj w zasadzie wszystko się możne zdarzyć. Najbardziej spodobał mi się handi +8 na Sacramento, ale nie jest to typ do grubego grania. Lakersi raczej lekko zagram - wczoraj męczyli się z Atlantą, ale to głównie dlatego, że gracze Atlanty mieli wyjątkowo dobry dzień i skuteczność powyżej 52% przez 90% meczu. Myślę, że dzisiaj takie coś nie powinno się przytrafić zawodnikom Minnesoty. Clippersów można by zagrać lekko, mają dobry równy skład, silniejszy od Washingtonu IMO. Na pierwszy rzut oka San Antonio może wydawać się dobrym typem, ale Bobki nieprzeywidywalne i do tego u siebie, a handi na nich zachęcające. NO BET. Golden State zagram lekko głównie za sprawą wiary w świetnych strzelców Davisa i Richardsona. Chicago nie ma tak dobego obwodu i to może być ich zgubą. No i na koniec mecz dnia czyli pojedynek Indiany z Miami. Dla mnie zupełnie no bet. Bez Grubego Miami traci 30% wartości, a Indiana ma coś do udowodnienia, więc teoretycznie będzie super umotywowana i powinna wygrać, ale...

Lekko zagrane dzisiaj:
Golden State
Lakers
Sacramento +8

Pozdrawiam
Master Flamaster

#444459 09/11/2005 19:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 76
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 76
Wlasnie przejrzalem oferte i widze ze buki nie widza ze ostatnio Bryant robi co chce z przeciwnikami- kurs 3.10 w sportingbet... Mowiac delikatnie nie jestem wielkim fanem Kobiego ale jego gra w ostatnich meczach robi wrazenie... Licze, że w tym meczu znow poprowadzi jeziorowcow do zwyciestwa. Oby tylko KG za bardzo nie szalal aczkolwiek mysle ze Odom da mu sie troszke we znaki.
LAL-MIN 1
kurs: 3.10
buk; sportingbet


Inny mecz warty uwagi to pojedynek Celtow z Niedzwiadkami - wydaje mi sie ze kurs na MEM ciut za wysoki, a juz spread +4 wyglada naprawde kuszaco...

MEM-BOS 1
kurs: 2,65
buk:sportingbet

dla mniej odwaznych:
MEM(+4)
kurs:1.9


Co do meczu MIA-IND to nawet z grubym ten mecz nie bylby latwy dla Miami. Jednak zwazywszy na jego brak i automatycznie smieszne stawki na Indiane jak na taki mecz - NO BET. A tym ktorzy graja na MIAMI zycze powodzenia- mysle ze bedzie potrzebne... Artest na taki mecz rok juz czeka i dzis moze grac jakby to bylo best-of-seven...

#444460 09/11/2005 20:21
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
A tym ktorzy graja na MIAMI zycze powodzenia- mysle ze bedzie potrzebne... Artest na taki mecz rok juz czeka i dzis moze grac jakby to bylo best-of-seven...

Ja chyba bede "Naczelnym Wytykaczem Bledow" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Artest czeka na ten mecz... 6 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie zapominaj ze 3.11 spotkali sie juz i Indiana wygrala 105-102.. a Ron chyba najbardziej czeka na mecz z Pistons... oj bedzie sie dzialo, az sie boje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#444461 09/11/2005 20:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 76
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 76
fakt, niedopatrzenie z tymi 6 dniami:) co do tego czekania to mialem na mysli fakt gry z druzyna ze scislej czolowki. A co do meczu z DET to rzeczywiscie- powinno sie sporo dziac:) Przepraszam za ignorancje i dzieki za "wytkniecie bledu" ci nie zmienia faktu ze uwazam ze Indiana jest w tym meczu faworytem. Pozdro, gOOniek

#444462 09/11/2005 20:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Mam nadzieje ze mnie nie znielubicie za to "wytykanie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pierwsza moja propozycja na dzisiejsza noc to... propozycja bang_banga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Knicks @ Portland 1 @1,855 4/10 Pinnacle

Larry Brown potrzebuje tego zwyciestwa jak powietrza... Oregon wydaje sie byc dobrym miejscem na jego uzyskanie... Obwod moim zdaniem Knicks, skrzydlowi raczej Trail Blazers, srodek.. lekko na Knicks, lawka chyba tez, trener.. na pewno.. Kurs nienajgorszy.. 4 porazka z rzedu? Nie sadze..


g00niek's NBA: 9-7 +5,649

Dzisiaj jednak na pewno zagram wiecej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by g00niek; 09/11/2005 20:43.
#444463 09/11/2005 21:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
22:00 wybila i 2 kolejne typy... i ostatnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mavericks -4,5 @ Philadelphia 1 @2,000 3/10 Pinnacle

Nowitzki jest swietny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Koniec komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Serio.. Dallas wygrywalo juz z 76ers w Philadelphii i to wyzej niz 5 punktami... Wydaje mi sie ze zwyciestwo w Indianapolis to byl "wypadek przy pracy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I dzisiaj druzyna Mo Cheeksa wroci do rzeczywistosci...

Heat @ Indiana 1 @3,500 1/10 Pinnacle

Mimo ze nawet najwiekszy fan Miami jest sceptykiem, ja jednak sie skusze... byc moze nie bedziemy juz mieli wiecej takiego kursu na Heat... kto wie... Na pewno beda palali zadza rewanzu za porazke sprzed 6 dni... i nawet bez Shaqa jest to mozliwe... co pokazala Phila...

Tyle ode mnie na dzisiaj...

Pozdrawiam
Dominik

#444464 09/11/2005 21:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Witam
Jak spojżałem dzisiaj na zestaw par to wszystko wydało mi sie takie oczywiste
No bo Philadelphia no bo Nowy Jork, dlaczego nie NJ, mimo wszystko Miami z handi i oczywiście Orlando +4,5. A przecież są jeszcze Cllipersi

Ale z doświadczenia wiem, że jak coś wydaje się łatwe to później mało wchodzi więc zostajemy przy dubelku:

Philadelphia +4,5
Nowy Jork

Powodzenia

#444465 09/11/2005 21:43
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
widze g00niu ze dziś mamy bardzo podobne zdanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> fajnie oby tylko dobrze wyszło, kibicowanie grupowe nie mylić z niczym innym powinno pomóc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#444466 09/11/2005 22:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
widze g00niu ze dziś mamy bardzo podobne zdanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> fajnie oby tylko dobrze wyszło, kibicowanie grupowe nie mylić z niczym innym powinno pomóc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Niestety nie zgadzamy sie co do meczu w Philadelphii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Bo ja jednak widze zwyciestwo Dallas wiecej niz 4 punktami.. Miami sprobowalem ale minimalna stawka... A Nowy Jork gra duzo ludzi i to mnie troszke martwi..

#444467 09/11/2005 22:15
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
dla mnie dzisiejsze value bets to:

Phila ml
LAC ml
Boston-3,5
Seattle+8
Indiana-6
Bulls-5,5
Minnesota-6

Pzdr

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1